1219

Kadra Krajowa - podział na kotły

Newsy

 

Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a

Sebastian

Gumula

4.0

SL

 

Mikołaj

Taczewski

15.0

SL

Piotr

Kuc-Dzierżawski

5.0

MP

 

Tomasz

Stryszawski

7.0

MP

Maciej Dobrzyński 5.0 MA   Janusz Gawęcki   18.0

      SW

Wiktor

Pantak

1.5

SL

 

Filip

Trojański

1.5

SL

Przemysław

Gałek

7.0

MP

 

Rafał

Synowiec

9.0

MP

Roman

Madej

1.5

MP

 

Mateusz

Słuszniak

2.0

MP

Michał

Kaleta

2.5

SL

 

Tomasz

Pawełczyk

2.5

SL

Marek

Pietraszek

18.0

PK

 

Jacek

Znamirowski

15.0

PK

Bartosz

Bunar

1.5

MP

 

Maciej

Kędzierski

2.0

MP

Michał

Wróbel

5.0

OP

 

Jacek

Szczerbowski

7.0

OP

Adrian

Bakalarz

5.0

SL

 

Krzysztof

Góra

5.0

OP

Jacek

Klimczak

7.0

MP

 

Antoni

Paja

4.0

MP

Jacek

Janowski

18.0

MP

 

Konrad

Ciborowski

11.0

MP

Grzegorz

Superson

11.0

MP

 

Krzysztof

Żak

4.0

MP

Ryszard

Jaśkiewicz

11.0

MP

 

Marek

Urbański

12.0

LB

Maciej

Rodzaj

7.0

MP

 

Witold

Stachnik

7.0

MP

Ewa

Miszewska

19.0

WP

 

Justyna

Stachowiak-Kluz

5.0

WP

Adam

Harasimowicz

4.0

MP

 

Piotr

Zatorski

19.0

DS

Tadeusz Garbacik 12.0 MP   Maciej Kliś 3.0

    MP

Bogdan Palczyński 9.0 MP   Reginald Sukiennik 12.0

    MP

Warszawa (2 grupy , Warszawa, Centrum Sportów Umysłowych, ul. Polinezyjska 10

Grupa A

Wojciech Strzemecki 21 LB   Przemysław Zawada 17 LB
Adam Suwik 18 SW   Jakub Wojcieszek 15 SW
Przemysław Błaszczyk 15 LD   Robert Stoliński 15 LD
Piotr Kołuda 15 LU   Mariusz Kowalski 13 LU
Sabina Grzejdziak 13 LU   Igor Grzejdziak 15 LU
Iwona Czajka 7 MA   Leszek Sztyrak 19 WM
Robert Nowicki 15 WP   Marek Tyran 11 LD
Tomasz Paluchowski 13 MA   Witold Tomaszek 11 MA
Zdzisław Ingielewicz 5 MA   Jeremi Stępiński 19 MA
Maciej Dąbrowski 5 MA   Andrzej Pawlak 13 MA
Jan Mazurkiewicz 7 MA   Marek Różański 9 MA
Zuzanna Moszczyńska 4 WP   Artur Wasiak 12 W
Paweł Płocki 2 MA   Lech Sadoś 12 MA
Joanna Derewońko 2 MA   Tadeusz Luzak 12 MA
Jacek Sikora 5 ZP   Adam Walczyński 5 PM
Grzegorz Górecki 4 MA   Stanislaw Holtyn 2 MA
Bartosz Ćwiek 2,5 MA   Karol Konopko 2 MA

Grupa B

Marek Jeleniewski 18 SW   Lech Ohrysko 17 SW
Dariusz Koproń 15 LU   Krzysztof Kujawa 19 LU
Piotr Jurek 18 MA   Łukasz Witkowski 12 SW
Przemysław Janiszewski 21 MA   Kamil Nowak 9 MA
Olech Bestrzyński 13 WP   Cezary Serek 15 WP
Andrzej Jaszczak 15 ZP   Sławomir Niajko 12 ZP
Grzegorz Głasek 7 SW   Jacek Ciechomski 19 SW
Jacek Dmowski 12 MA   Witalis Talar 13 MA
Anna Kręglewska-Wnuk 7 MA   Tomasz Wnuk 12 MA
Jan Betley 9 MA   Karol Gałązka 9 MA
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 11 WP   Sławomir Piechocki 7 LB
Jerzy Góralczyk 5 PK   Bogusław Kruczek 11 PK
Małgorzata Turska-Marcinowska 7 DS   Adam Marcinowski 7 DS
Rafał Marks 7 MA   Paweł Szymaszczyk 7 MA
Anna Maduzia 4 MA   Marcin Dobrowolski 5 MA
Wojciech Grzegorzewski 1,5 MA   Cezary Przasnek 5 MA
Krzysztof Cichy 2 MA   Kacper Kopka 3 MA

 

Poprawiony (piątek, 27 stycznia 2017 09:44)