Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubomino | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 69 | Giedre Jankunaite Giedrius Szarkanas | 11.0 11.0 | PD | 60.26 | 42 | ||
2 | 32 | Piotr Tuszyński Jakub Wojcieszek | 24.0 15.0 | LB MA | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin Bridge24.pl | 59.61 | 39 | |
3 | 14 | Adolf Bocheński Dariusz Zembrzuski | 12.0 13.0 | WM MA | Krajewski Pisz Rezydencja Szeligówka Bridge Team | 59.48 | 36 | |
4 | 70 | Aleksander Kasprzak Jacek Lew | 18.0 13.0 | PM | SDK Tczew COMPENSA Gdańsk | 58.19 | 33 | |
5 | 17 | Tadeusz Wójcik Mirosław Bieliński | 3.0 | WM | 58.15 | 31 | ||
6 | 48 | Witalis Talar Jacek Dmowski | 13.0 12.0 | MA | Rezydencja Szeligówka Bridge Team | 58.02 | 28 | |
7 | 55 | Grzegorz Deptuła Marcin Bartoszewski | 7.0 5.0 | WM | BSBS Bartoszyce | 57.93 | 25 | |
8 | 50 | Grzegorz Pociejewski Józef Myć | 2.5 7.0 | WM LU | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński SKÓR-BUT Łęczna | 57.80 | 23 | |
9 | 22 | Ryszard Pichla Jerzy Sukow | 7.0 12.0 | WM | Zatoka Braniewo Zorro-16 Olsztyn | 57.63 | 20 | |
10 | 19 | Jan Romot Tadeusz Banach | 9.0 5.0 | WM | Krajewski Pisz | 57.07 | 17 | |
34 | Andrzej Fronczak Krzysztof Michalczyk | 18.0 12.0 | WM | GEOSTA Olsztyn | 57.07 | 17 | ||
12 | 15 | Krzysztof Antas Mirosław Makatrewicz | 19.0 13.0 | WP WM | KS UNIA WINKHAUS Leszno OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 56.90 | 12 | |
13 | 54 | Mirosław Cichocki Krzysztof Pikus | 19.0 19.0 | WM | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 56.29 | 9 | |
14 | 43 | Dariusz Kozłowski Henryk Łakomski | 12.0 12.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 55.95 | 8 | |
15 | 65 | Grzegorz Probola Jan Rogowski | 11.0 18.0 | WM | ETB PRIM Ełk | 55.73 | 8 | |
16 | 18 | Bogdan Lesiński Wiktor Niewiara | 7.0 4.0 | WM | SM Odrodzenie Szczytno | 55.69 | 7 | |
17 | 39 | Edmund Pinkiewicz Waldemar Warzała | 12.0 11.0 | PM | COMPENSA Gdańsk Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 55.22 | 7 | |
18 | 11 | Patryk Reszczyński Andrzej Daszczuk | 5.0 3.0 | WM | AZS UWM Olsztyn Dajtki Olsztyn | 54.70 | 7 | |
19 | 37 | Roman Kierznowski Zbigniew Rogowski | 21.0 18.0 | WM | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 54.61 | 6 | |
20 | 64 | Piotr Marcinowski Hanna Ciuńczyk | 5.0 1.5 | DS MA | RAG AZS Wratislavia VII AZS UW Warszawa V | 53.92 | 6 | |
21 | 51 | Janusz Gomoliński Sławomir Wrzosek | 9.0 11.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 53.53 | 5 | |
22 | 38 | Jan Janiak Jarosław Łosiak | 7.0 9.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński Krajewski Pisz | 53.36 | 5 | |
23 | 35 | Mirosław Grodzki Józef Kamiński | 4.0 7.0 | WM | INEX Giżycko | 52.84 | 4 | |
24 | 56 | Wojciech Wrześniowski Leszek Mielczarek | 9.0 12.0 | WM | SM Odrodzenie Szczytno | 52.63 | 4 | |
25 | 13 | Leonard Jaskowiak Władysław Skowroński | 12.0 7.0 | WM | Premar OSBS Olsztyn | 52.28 | 3 | |
26 | 28 | Zbigniew Krzepkowski Edward Kończak | 5.0 2.0 | WM | Zatoka Braniewo | 51.90 | 3 | |
27 | 21 | Janusz Maliszewski Bernard Pszczoła | 9.0 11.0 | LU WM | POLESIE Radzyń Podlaski GEOSTA Olsztyn | 51.77 | 2 | |
28 | 23 | Adam Lonski Krzysztof Mielnik | 5.0 7.0 | PM | SDK Tczew | 51.38 | 2 | |
29 | 57 | Piotr Garbal Tadeusz Więckiewicz | 2.5 5.0 | WM | Warmia Dymer Biskupiec | 51.03 | 1 | |
30 | 46 | Grzegorz Lasocki Tomasz Patalan | 7.0 3.0 | WM | NARIE Morąg BSBS Bartoszyce | 50.91 | 1 | |
31 | 36 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | MA | SINGLETON Płock | 50.86 | ||
66 | Radosław Kozłowski Tadeusz Kądzielewski | 5.0 9.0 | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 50.86 | |||
33 | 12 | Waldemar Burakowski Jerzy Pawelec | 15.0 4.0 | MA | NOTUS Bridge Team Warszawa | 50.30 | ||
34 | 24 | Bogdan Małysz Marek Niesłuchowski | 18.0 5.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk ESTIMA Sopot | 49.96 | ||
35 | 59 | Antoni Sękowski Jacek Piotrowski | 18.0 12.0 | PM | COMPENSA Gdańsk ESTIMA Sopot | 49.87 | ||
36 | 45 | Jacek Trętowski Dariusz Filipek | 3.0 4.0 | WM | BSBS Bartoszyce | 49.70 | ||
37 | 27 | Tomasz Sinkiewicz Jan Gorczyca | 5.0 3.0 | WM | BSBS Bartoszyce | 49.48 | ||
38 | 53 | Joanna Przytycka Piotr Zieliński | 2.5 5.0 | MA | ABNEGAT Warszawa | 49.35 | ||
39 | 68 | Lech Grabski Janusz Wróblewski | 7.0 9.0 | WM | GEOSTA Olsztyn | 49.09 | ||
40 | 61 | Adam Wróblewski Bartłomiej Ćwirko | 0.5 0.5 | WM | SEWIL 1 Olsztyn | 48.58 | ||
41 | 40 | Jan Stańczak Edmund Reczuga | 9.0 7.0 | WM | NARIE Morąg Gutkowo Olsztyn | 48.06 | ||
42 | 42 | Filip Bieńkowski Tomasz Kuś | 5.0 4.0 | WM | Dajtki Olsztyn Zorro-16 Olsztyn | 46.94 | ||
43 | 62 | Zbigniew Ziemba Zdzisław Godlewski | 4.0 5.0 | WM | INEX Giżycko | 46.64 | ||
44 | 44 | Marek Klepacki Krzysztof Pakuła | 5.0 9.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 45.69 | ||
60 | Marcin Franzen Bartłomiej Nowak | 2.5 3.0 | PM | SCK IMPAS Sztum | 45.69 | |||
46 | 67 | Ryszard Borodko Jan Jegliński | 7.0 5.0 | WM | INEX Giżycko | 45.22 | ||
47 | 63 | Krzysztof Nagielski Roman Sokołowski-Rodner | 9.0 4.0 | WM | Zorro-16 Olsztyn | 44.18 | ||
48 | 31 | Halina Podlecka Wiesław Podlecki | 1.5 2.0 | WM | SEWIL 2 LIWES Olsztyn | 43.45 | ||
49 | 20 | Zdzisław Koza Waldemar Wnuk | 2.5 2.0 | PM | KOZA-NOSTRA SCK Sztum | 43.23 | ||
50 | 41 | Zbigniew Pękala Stanisław Krajewski | | 43.02 | ||||
51 | 33 | Stanisław Charun Marek Mokrzycki | 3.0 3.0 | WM | Zatoka Braniewo | 42.37 | ||
52 | 26 | Jan Chodkiewicz Robert Grad | 3.0 2.5 | WM | Zatoka Braniewo | 42.07 | ||
53 | 30 | Andrzej Dzikowski Adam Nelkowski | 4.0 3.0 | WM | 40.56 | |||
54 | 52 | Andrzej Olczak Robert Ostapczuk | 5.0 5.0 | WM | Warmia Dymer Biskupiec | 40.47 | ||
55 | 47 | Paweł Łata Janina Bakuła | 1.5 5.0 | WM | AZS UWM Olsztyn Gutkowo Olsztyn | 39.91 | ||
56 | 25 | Jan Borawski Tadeusz Bujko | | 39.22 | ||||
57 | 29 | Regina Wołek Iwona Smilgin | 2.5 | WM | Zorro-16 Olsztyn | 39.05 | ||
58 | 58 | Piotr Cichocki Miłosz Miotk | 0.5 | WM | SEWIL 1 Olsztyn | 37.28 | ||
59 | 16 | Jan Ninko Jerzy Uscki | 1.5 | WM | Zorro-16 Olsztyn | 33.62 | ||
60 | 49 | Aniela Bocheńska Arkadiusz Ćwirko | 0.5 3.0 | WM | SEWIL 1 Olsztyn Gutkowo Olsztyn | 33.41 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-04-23 o 22:52:09