XXVI OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 56 | Irena Chodorowska Jan Chodorowski | 18.0 18.0 | KS S | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 63.35 | 100 | 62 | |
2 | 23 | Maciej Kowalski Grzegorz Kula | 11.0 9.0 | S | MA | Wkra II Żuromin SMART Altkom Akademia | 60.09 | 90 | 58 | |
3 | 52 | Leszek Szeląg Piotr Nowicki | 5.0 5.0 | S S | LD | Masovia Płock | 58.53 | 82 | 55 | |
4 | 26 | Krzysztof Wośkowiak Michał Maszenda | 5.0 2.5 | S M | MA | INTERBUD Płock Piast I Feliksów | 57.57 | 74 | 52 | |
5 | 50 | Aleksander Marciniak Iwona Zielińska | 7.0 2.5 | K | MA | GOK Bielsk | 57.05 | 67 | 49 | |
6 | 33 | Andrzej Kondeja Józef Rzepka | 13.0 5.0 | N N | MA | KBS Legionowianin TRASER Warszawa | 56.80 | 59 | 46 | |
7 | 60 | Sławomir Bąk Ireneusz Grynczewski | 3.0 2.5 | S S | MA | NOTUS Doradcy Finansowi SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | 56.64 | 51 | 44 | |
8 | 13 | Włodzimierz Wyrzykowski Lech Sadoś | 9.0 12.0 | N N | MA | Bard13 Czwórka Warszawa | 55.62 | 43 | 42 | |
9 | 18 | Krzysztof Najda Krzysztof Kowalczyk | 5.0 3.0 | | MA | Wkra II Żuromin | 55.27 | 35 | 41 | |
10 | 24 | Ireneusz Głowacki Piotr Urbański | 3.0 3.0 | | MA | Geoexpres Płock GAMA Przasnysz | 54.98 | 27 | 40 | |
11 | 43 | Waldemar Burakowski Adam Karczmarz | 15.0 5.0 | S | MA | NOTUS Doradcy Finansowi GAMA Przasnysz | 54.81 | 20 | 39 | |
12 | 28 | Stanisław Stachlewski Krzysztof Gołaś | 9.0 5.0 | S S | MA | GOS Nadarzyn-Bogorya Czwórka Warszawa | 54.31 | 19 | 38 | |
13 | 48 | Leszek Hejne Jan Nawrocki | 7.0 9.0 | S | KP | Forta Rogowo Polgra Bydgoszcz | 54.30 | 18 | 37 | |
14 | 41 | Ryszard Maras Andrzej Tybura | 4.0 5.0 | N S | LD | KDK3 Kutno KDK2 Kutno | 54.07 | 16 | 36 | |
15 | 19 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | K | MA | Piast I Feliksów | 52.97 | 15 | 35 | |
16 | 32 | Anna Leśniewska Zbigniew Leśniewski | 3.0 | K | KP | MOSiR Rypin | 52.44 | 13 | 34 | |
17 | 36 | Mateusz Stępiński Karol Konopko | 7.0 2.0 | J | MA | AZS UW Warszawa Inwitofitka | 52.22 | 12 | 33 | |
18 | 25 | Bolesław Krzewski Adam Amrozy | 9.0 3.0 | S | LD | Masovia Płock | 52.09 | 11 | 32 | |
19 | 12 | Rafał Maszenda Leszek Łuniewski | 3.0 12.0 | J | MA LD | Piast I Feliksów Masovia Płock | 51.61 | 9 | 31 | |
20 | 51 | Tadeusz Gawroński Jerzy Maszenda | 4.0 2.0 | S | MA | GOK II Bielsk Piast I Feliksów | 51.59 | 8 | 30 | |
21 | 49 | Zbigniew Garlej Wojciech Adamkiewicz | 4.0 3.0 | S | MA | GAMA Przasnysz | 51.07 | 7 | 29 | |
22 | 57 | Eliza Gardzińska Wojciech Gardziński | 1.5 2.0 | K | MA | Geoexpres Płock | 51.05 | 5 | 28 | |
23 | 54 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 3.0 3.0 | K | MA | Geoexpres Płock | 50.95 | 4 | 27 | |
24 | 37 | Marcin Piotrowski Zbigniew Rychlik | 5.0 4.0 | S | KP | MOSiR Rypin | 50.94 | 3 | 26 | |
25 | 47 | Leszek Pęcherzewski Adam Cybulski | 7.0 7.0 | S N | LD | Masovia Płock | 50.87 | 1 | 25 | |
26 | 59 | Maciej Boczar Paweł Płocki | 2.5 2.5 | | MA | AZS UW Warszawa IV Czwórka Warszawa | 50.58 | 24 | ||
27 | 14 | Edward Krusiewicz Artur Duczmalewski | 7.0 4.0 | S S | MA | K2 Oldersi Raszyn KBS Legionowianin 2 | 49.76 | 23 | ||
28 | 35 | Jerzy Cichowski Jerzy Pałysa | 1.5 1.5 | | MA | 49.73 | 22 | |||
29 | 29 | Ireneusz Saturski Jerzy Pęczkowski | 1.5 5.0 | S | PD MA | Singleton Warszawa | 49.64 | 21 | ||
30 | 40 | Kazimierz Buchalski Dariusz Jagodziński | 1.5 1.5 | S | KP MA | MOSiR Rypin PIK Zajazd Oaza Sierpc | 49.58 | 20 | ||
31 | 46 | Paweł Babecki Krzysztof Majkowski | 4.0 5.0 | S | LD | KDK2 Kutno | 48.68 | 19 | ||
32 | 11 | Piotr Trębski Dariusz Kosiorek | 2.0 1.5 | | LD | Olimpia Chąśno | 47.70 | 18 | ||
33 | 27 | Roman Jagielski Sylwester Sokół | 3.0 3.0 | N | LD | Olimpia Chąśno | 47.40 | 17 | ||
34 | 45 | Wojciech Palmowski Przemysław Ślesicki | 9.0 7.0 | | MA | MKS Arnica Przasnysz | 47.00 | 16 | ||
35 | 44 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.0 12.0 | K S | MA | KBS Legionowianin | 46.93 | 15 | ||
36 | 39 | Henryk Przybysławski Paweł Rokoszyński | 5.0 4.0 | S | MA | WIST Pomiechówek | 46.70 | 14 | ||
37 | 53 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 4.0 1.0 | K | MA | WIST Pomiechówek | 46.35 | 13 | ||
38 | 34 | Jerzy Słomski Wiesław Skupiński | 2.5 3.0 | S S | MA | GOK II Bielsk | 45.81 | 12 | ||
39 | 15 | Kazimierz Falkowski Włodzimierz Rutkowski | 5.0 3.0 | N S | MA | GOK Bielsk MILAN Milanówek | 45.75 | 11 | ||
40 | 42 | Dariusz Piotrkiewicz Andrzej Kretkowski | 2.0 3.0 | S | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc | 45.34 | 10 | ||
41 | 21 | Jerzy Znajdek Tadeusz Szczepański | 1.5 2.0 | N S | LD | Olimpia Chąśno | 44.32 | 9 | ||
42 | 22 | Sławomir Rokicki Jan Zabrocki | 2.0 7.0 | N | MA | KAM BEK Warszawa K2 Oldersi Raszyn | 43.84 | 8 | ||
43 | 55 | Andrzej Sasin Urszula Kielak | 3.0 1.5 | S K | MA | Piast I Feliksów | 43.63 | 7 | ||
44 | 20 | Sławomir Malanowski Grzegorz Górecki | 2.0 4.0 | S | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc | 43.11 | 6 | ||
45 | 38 | Janusz Maruszewski Roman Kiełkiewicz | 4.0 4.0 | N S | MA | Mazowsze Płock | 42.88 | 5 | ||
46 | 31 | Karolina Kupczyk Kinga Kiraga | 2.0 2.0 | KJ KJ | MA | Piast II Feliksów Piast I Feliksów | 42.82 | 4 | ||
47 | 30 | Anna Andrejczyk Grzegorz Andrejczyk | 2.0 2.0 | K | MA | MKS Przasnysz II | 42.74 | 3 | ||
48 | 16 | Irena Kaca Wiesław Kaca | 1.0 1.0 | KS S | MA | Piast III Feliksów | 40.18 | 2 | ||
49 | 17 | Andrzej Mazur Jan Milewski | 1.0 1.0 | S S | MA | MKS Przasnysz II | 38.33 | 1 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-03-25 o 16:05:59