620

List Hartmuta Kondocha do Tomasza Radki po turnieju teamów w Szczyrku

Tłumaczenie:

W imieniu „Deutscher Bridge-Verband” chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie i wszystkie wysiłki, które włożyłeś w nasz pobyt w Szczyrku na Międzynarodowych Mistrzostw Polski Drużyn Młodzieżowych.

To była dla nas wielka przyjemność gościć w Szczyrku. Obsługa była zawsze przyjazna i bardzo pomocna przez cały nasz pobyt. Przesyłamy ogromne podziękowania dla wszystkich organizatorów.

Nasi gracze dużo nauczyli się dzięki możliwości konkurowania z rówieśnikami. Osobiście mam do przekazania wielkie i gorące podziękowania, które proszę przekazać wszystkim uczestnikom z Polski. Serdeczność wszystkich polskich graczy i ich sportowa postawa były naprawdę niesamowite i z wielką przyjemnością spotkamy się ponownie, by móc znów z Wami konkurować. Naszym celem jest powrót tu za rok.

Będzie dla mnie przyjemnością, aby wzmocnić relacje z jednym z najlepszych brydżowo krajów na świecie, który jest również znany ze swojej wielkiej gościnności. Jak Pan zapewne wie, pomiędzy Szamotułami (Jan Grygier) i niemiecką brydżową młodzieżą mamy ścisłą i przyjacielską współpracę. Byłoby wspaniale, gdyby udało się wzmocnić nową przyjaźń i współpracę z Tobą i Twoimi graczami.

 

Poprawiony (piątek, 17 lutego 2017 11:25)