1123

Oficjalny Ranking Brydżowy PZBS I 2017

Oficjalny Ranking Brydżowy PZBS I 2017

stan na 31 grudnia 2016 roku

 

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

1

12197

Michał

Klukowski

KS AZS Wratislavia I WR

853,03

2

6658

Jacek

Kalita

Bridge24.pl

841,79

3

4662

Michał

Nowosadzki

Bridge24.pl

805,36

4

8513

Piotr

Gawryś

KS AZS Wratislavia I WR

744,35

5

8979

Krzysztof

Jassem

Konkret Chełmno

698,64

6

3844

Marcin

Mazurkiewicz

Konkret Chełmno

665,83

7

1115

Krzysztof

Martens

TZBS Kalisz

530,32

8

1318

Stanisław

Gołębiowski

KS AZS Wratislavia I WR

489,93

9

1661

Włodzimierz

Starkowski

KS AZS Wratislavia I WR

471,88

10

6706

Apolinary

Kowalski

RAL Poznań

468,92

11

1776

Adam

Żmudziński

KS AZS Wratislavia WR

467,58

12

8158

Piotr

Zatorski

KS AZS Wratislavia I WR

447,46

13

6341

Grzegorz

Narkiewicz

Bridge24.pl

440,21

14

1221

Cezary

Balicki

KS AZS Wratislavia WR

437,23

15

8203

Wojciech

Gaweł

Bridge24.pl

414,57

16

6973

Piotr

Tuszyński

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

411,68

17

7291

Krzysztof

Buras

Bridge24.pl

402,02

18

4250

Bogusław

Gierulski

RAL Poznań

397,36

19

5056

Rafał

Jagniewski

Bridge24.pl

394,26

20

5176

Michał

Kwiecień

KS AZS Wratislavia I WR

392,90

21

4108

Przemysław

Janiszewski

Bridge24.pl

384,32

22

5611

Dominik

Filipowicz

CONSUS Kalisz

372,92

23

4451

Jerzy

Skrzypczak

RAL Poznań

370,55

24

6815

Piotr

Nawrocki

Bridge24.pl

368,62

25

4740

Piotr

Wiankowski

Bridge24.pl

363,78

26

11319

Przemysław

Zawada

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

359,53

27

5341

Jacek

Pszczoła

Bridge24.pl

324,93

28

6887

Jacek

Romański

KS AZS Wratislavia I WR

320,38

29

5363

Jerzy

Russyan

RAL Poznań

314,25

30

2806

Wojciech

Strzemecki

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

312,12

31

2121

Ryszard

Sakowicz

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

308,53

32

14728

Kamil

Nowak

Bridge24.pl

276,89

33

1539

Wojciech

Olański

RAL Poznań

276,65

34

10085

Justyna

Żmuda

Bridge24.pl 2.

275,79

35

7811

Marcin

Krupowicz

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

266,67

36

7242

Vytautas

Vainikonis

RAL Poznań

262,38

37

9146

Piotr

Tuczyński

Bridge24.pl 2.

255,88

38

9550

Jakub

Wojcieszek

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

248,70

39

6795

Ewa

Miszewska

ELEKTROWNIA Żelichowo

243,34

40

6540

Bartosz

Chmurski

Bridge24.pl 2.

241,97

41

7431

Marek

Witek

Carlo Bossi Parfumes Nisko

240,31

42

6680

Julian

Klukowski

RAL Poznań

240,08

43

6551

Jacek

Ciechomski

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

237,11

44

4922

Piotr

Busse

TB Silesia I Gliwice

236,68

45

6909

Anna

Sarniak

INTERBUD Płock

234,54

46

12450

Katarzyna

Dufrat

Bridge24.pl 2.

228,03

47

9138

Danuta

Kazmucha

CONNECTOR Poznań

215,42

48

1347

Piotr

Ilczuk

CONSUS Kalisz

212,75

49

7869

Sławomir

Zawiślak

TB Silesia I Gliwice

204,29

50

10054

Andrzej

Jaszczak

Singleton Warszawa

204,16

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

51

5856

Piotr

Walczak

CONSUS Kalisz

202,29

52

2013

Andrzej

Jeleniewski

UNIA WINKHAUS Leszno

196,91

53

5069

Paweł

Jassem

ZOIM & FIORI Szczecin

194,88

54

1223

Cathy

Bałdysz

Objectivity KS AZS Wratislavia III WR

194,85

55

7849

Bogdan

Szulejewski

SASKA KĘPA BRIDGE TEAM

194,01

56

1726

Tomasz

Winciorek

ELEKTROWNIA Żelichowo

188,43

57

7603

Tomasz

Pilch

TB Silesia I Gliwice

187,68

58

5374

Cezary

Serek

CONNECTOR Poznań

187,25

59

6554

Jarosław

Cieślak

CONSUS Kalisz

186,38

60

5111

Wit

Klapper

KONSTANTA Bielsko-Biała

186,29

61

5574

Przemysław

Błaszczyk

KDK1 Kutno

185,72

62

9755

Łukasz

Witkowski

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

181,54

63

4163

Andrei

Arlovich

 

179,80

64

8117

Grażyna

Brewiak

BLOTKA Gdańsk

179,57

65

4665

Kazimierz

Omernik

ANDRZEJKI Gdańsk

179,43

66

4535

Dariusz

Bogucki

ANDRZEJKI Gdańsk

175,70

67

5084

Tadeusz

Kaczanowski

UNIA WINKHAUS Leszno

172,15

68

7796

Marek

Jeleniewski

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

171,77

69

1138

Marek

Pietraszek

Elektromontaż Rzeszów

171,26

70

4022

Adam

Wujków

Konkret Chełmno

170,78

71

4842

Leszek

Sztyrak

ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz

170,24

72

2966

Stanisław

Pająk

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

167,54

73

10370

Erikas

Vainikonis

 

163,09

74

8485

Grażyna

Busse

TB Silesia I Gliwice

162,69

75

10095

Paweł

Miechowicz

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

162,10

76

13140

Andriej

Gromow

 

161,27

77

6873

Mariusz

Puczyński

CONNECTOR Poznań

158,45

78

4699

Krzysztof

Sikorski

ANDRZEJKI Gdańsk

156,46

79

8195

Dariusz

Kowalski

CONNECTOR Poznań

156,12

80

7341

Ireneusz

Kowalczyk

PONAR SILESIA

153,58

81

10117

Krzysztof

Lasocki

RAL Poznań

152,23

82

15922

Grzegorz

Darkiewicz-Moniuszko

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

151,66

83

11550

Piotr

Marcinowski

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

151,35

84

7809

Piotr

Kołuda

SYNERGIA Lublin

150,19

85

5732

Paweł

Niedzielski

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

150,17

86

4588

Sławomir

Henclik

ANDRZEJKI Gdańsk

148,30

87

9549

Maciej

Bielawski

Konkret Chełmno

145,47

88

5520

Marek

Wójcicki

TB Silesia I Gliwice

144,54

89

5310

Bogusław

Pazur

TB Silesia I Gliwice

144,27

90

13139

Aleksander

Dubinin

 

143,35

91

7827

Lech

Ohrysko

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

142,73

92

1206

Jacek

Znamirowski

Elektromontaż Rzeszów

142,39

93

6751

Marcin

Leśniewski

 

139,27

94

1502

Mirosław

Miłaszewski

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

137,41

95

11104

Sławomir

Niajko

ZOIM & FIORI Szczecin

136,47

96

7725

Grzegorz

Superson

Diebold Nixdorf Cracovia

136,43

97

5708

Janusz

Makaruk

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

136,07

98

2934

Krzysztof

Kujawa

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

135,71

99

6526

Waldemar

Burakowski

NOTUS Doradcy Finansowi

135,61

100

3960

Radosław

Szczepański

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

135,53

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

101

8312

Piotr

Bizoń

CONNECTOR Poznań

134,63

102

2904

Janusz

Gawęcki

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

132,61

103

10793

Natalia

Sakowska

SYNERGIA Lublin

129,68

104

4527

Krzysztof

Antas

UNIA WINKHAUS Leszno

129,52

105

12154

Mateusz

Sobczak

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

129,34

106

14234

Jakub

Zawada

Elektromontaż Rzeszów

124,63

107

3266

Stefan

Kowalczyk

TB Silesia II - Diamond Gliwice

124,05

108

13438

Rafał

Marks

AZS UW Warszawa

122,55

109

7818

Viktor

Markowicz

 

122,13

110

4762

Konrad

Araszkiewicz

CONNECTOR Poznań

122,03

111

5701

Marta

Maj-Rudnicka

KDK1 Kutno

121,81

112

8294

Mariusz

Bartkowski

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

121,55

113

7782

Piotr

Butryn

SYNERGIA Lublin

121,28

114

5624

Jacek

Grzelczak

KDK1 Kutno

120,61

115

1128

Roman

Opaliński

Elektromontaż Rzeszów

119,88

116

13709

Grzegorz

Głasek

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

118,04

117

10570

Wojciech

Kaźmierczak

BINŻ Bełchatów

117,71

118

6994

Tomasz

Wiśniewski

PONAR SILESIA

116,50

119

6845

Tomasz

Paluchowski

SASKA KĘPA BRIDGE TEAM

116,11

120

6954

Adam

Suwik

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

115,87

121

7044

Piotr

Żak

CONSUS Kalisz

115,46

122

1807

Roman

Grzelak

KS AZS Wratislavia I WR

115,17

123

1840

Leszek

Majdański

CONSUS Kalisz

114,78

124

2912

Jacek

Janowski

Sfora Cibora Kraków

114,78

125

6346

Adam

Pawłowski

KDK1 Kutno

113,84

126

2501

Mariusz

Kowalski

SYNERGIA Lublin

113,50

127

5718

Jerzy

Michałek

KONSTANTA Bielsko-Biała

113,22

128

4109

Łukasz

Brede

UKB KLEKS Szamotuły

112,86

129

3497

Jerzy

Skwark

KONSTANTA Bielsko-Biała

112,07

130

7025

Jerzy

Zaremba

CONSUS Kalisz

111,88

131

8769

Sławomir

Piechocki

KART-EL Gorzów Wlkp.

111,64

132

5534

Stanisław

Zakrzewski

ELEKTROWNIA Żelichowo

111,49

133

3523

Jan

Sucharkiewicz

TB Silesia II - Diamond Gliwice

111,33

134

2666

Andrzej

Hycnar

SKOBUD Tarnobrzeg

111,07

135

4735

Wacław

Wejknis

ANDRZEJKI Gdańsk

110,01

136

15595

Maciej

Dąbrowski

Bez sponsora

109,63

137

14619

Maksymilian

Chodacki

Diebold Nixdorf Cracovia

109,39

138

2673

Marek

Jaworski

WIKR.PL Kraków

108,82

139

3184

Artur

Guła

PONAR SILESIA

108,41

140

2727

Andrzej

Lubojemski

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

108,02

141

4212

Mirosław

Cichocki

ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz

107,64

142

5059

Stanisław

Janik

KART-EL Gorzów Wlkp.

106,42

143

5446

Marek

Szukała

ELEKTROWNIA Żelichowo

104,09

144

5314

Marcin

Pędziński

GRICON STARKA Poznań

104,04

145

4887

Olech

Bestrzyński

Dąbrówka MM Poznań

104,01

146

15621

Tomasz

Gotard

ANDRZEJKI Gdańsk

103,84

147

1831

Marian

Kupnicki

CONSUS Kalisz

102,73

148

12362

Justyna

Stachowiak-Kluz

GRICON STARKA Poznań

102,49

149

2496

Cezary

Komajda

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

102,29

150

9357

Arkadiusz

Majcher

Elektromontaż Rzeszów

101,94

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

151

4531

Marek

Barylewski

RAL Poznań

101,19

152

6648

Piotr

Jurek

Bridge24.pl

101,17

153

5830

Robert

Stoliński

INWIT Pabianice

101,17

154

5739

Robert

Nowicki

GRICON STARKA Poznań

100,10

155

2827

Marek

Urbański

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

99,29

156

3978

Jarosław

Śmieszek

Konkret Chełmno

99,14

157

18197

Andrzej

Knap

 

98,90

158

6543

Jan

Chodorowski

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

97,87

159

5670

Andrzej

Kozikowski

KDK1 Kutno

97,36

160

5423

Jeremi

Stępiński

Bridge24.pl

97,03

161

17285

Lotan

Fisher

 

96,64

162

6620

Igor

Grzejdziak

SYNERGIA Lublin

96,47

163

6542

Irena

Chodorowska

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

95,57

164

1749

Maciej

Wręczycki

COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR

95,54

165

12152

Marcin

Bojarski

Diebold Nixdorf Cracovia

94,59

166

4303

Roman

Kierznowski

ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz

93,89

167

17286

Ron

Schwartz

 

93,61

168

17134

Marek

Dalecki

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

92,57

169

6800

Sylwester

Młynarczuk

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

92,22

170

6629

Włodzimierz

Ilnicki

Singleton Warszawa

91,39

171

5282

Jerzy

Nowak

KTB Konin

91,25

172

2671

Ryszard

Jaśkiewicz

ALF 1 Nowy Sącz

91,12

173

5307

Zbigniew

Papierniak

TB Silesia I Gliwice

91,07

174

3345

Zbigniew

Mącior

KONSTANTA Bielsko-Biała

90,79

175

5691

Grzegorz

Lewaciak

KDK1 Kutno

90,04

176

12999

Adam

Krysa

MTS Piast Skawina

89,80

177

4405

Krzysztof

Pikus

 

89,77

178

2977

Mirosław

Rafalski

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

89,54

179

1865

Andrzej

Pawlak

Bez sponsora

89,27

180

7544

Marek

Tyran

INWIT Pabianice

89,11

181

4110

Jakub

Kotorowicz

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

88,49

182

3787

Adam

Kozłowski

KART-EL Gorzów Wlkp.

88,43

183

3401

Jarosław

Ostrowski

DĄBRÓWKA SENIOR Poznań

88,02

184

8978

Jacek

Leśniczak

KART-EL Gorzów Wlkp.

87,86

185

14885

Marcin

Dobrowolski

AZS UW Warszawa

87,46

186

4563

Ireneusz

Dzikowski

ANDRZEJKI Gdańsk

87,41

187

10534

Waldemar

Sroczyński

Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin

87,22

188

5400

Maciej

Sobieralski

ELEKTROWNIA Żelichowo

87,10

189

8549

Anna

Maduzia

AZS UW Warszawa

86,83

190

8950

Iwona

Czajka

INTERBUD Płock

86,26

191

11471

Maciej

Rodzaj

WIKR.PL Kraków

86,24

192

3644

Adam

Błachnio

Konkret Chełmno

85,78

193

2166

Jarosław

Wachnowski

ZM Mestil Gorzów Wlkp.

85,39

194

11769

Tomasz

Stryszawski

WIKR.PL Kraków

85,03

195

4731

Sylwester

Walerowicz

UNIA WINKHAUS Leszno

84,89

196

7646

Tomasz

Kluz

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

84,81

197

2846

Ryszard

Woliński

ALF 1 Nowy Sącz

84,78

198

12899

Michał

Wróbel

TriVita

84,24

199

6621

Sabina

Grzejdziak

SYNERGIA Lublin

83,86

200

6895

Artur

Rutkowski

KBS Legionowianin 2

83,24

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

201

3423

Marek

Pieczka

TB Silesia I Gliwice

83,00

202

2804

Piotr

Stopa

TS Wisła Kraków

81,45

203

2460

Marek

Atalski

SKÓR-BUT Łęczna

81,44

204

5378

Jerzy

Sieracki

UNIA WINKHAUS Leszno

81,06

205

4802

Cezary

Krzemiński

RAL Poznań

80,95

206

12123

Mateusz

Stępiński

AZS UW Warszawa

80,48

207

1220

Grzegorz

Bajek

COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR

80,32

208

5329

Jacek

Poletyło

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

80,18

209

3815

Michał

Lewiński

KART-EL Gorzów Wlkp.

79,82

210

5505

Tomasz

Włodarczak

UNIA WINKHAUS Leszno

79,80

211

5264

Jerzy

Mścisz

Dąbrówka MM Poznań

79,49

212

3633

Mariusz

Arutiunianc

Konkret Chełmno

79,07

213

5386

Paweł

Siwiński

KART-EL Gorzów Wlkp.

79,03

214

1945

Mirosław

Bublewicz

GOMAD Gorzów Wlkp.

78,64

215

2807

Reginald

Sukiennik

WIKR.PL Kraków

78,51

216

4242

Andrzej

Fronczak

ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz

78,49

217

2831

Włodzimierz

Wala

TS Wisła Kraków

76,89

218

2683

Krzysztof

Kleinrok

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

76,33

219

5695

Andrzej

Lućko

ŚZBS KIELCE

75,80

220

7475

Jerzy

Stworzewicz

KONSTANTA Bielsko-Biała

75,07

221

3549

Mikołaj

Taczewski

Mikołaj

74,50

222

7283

Jarosław

Figlus

TB Silesia I Gliwice

74,28

223

7722

Janusz

Wesołowski

SKOBUD Tarnobrzeg

74,28

224

6522

Henryk

Brodawski

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

73,55

225

3546

Krzysztof

Śliwoń

PONAR SILESIA

72,72

226

1054

Tadeusz

Garbacik

ALF 1 Nowy Sącz

72,11

227

9828

Waldemar

Jaworski

Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów

72,07

228

6689

Andrzej

Kondeja

KBS Legionowianin

71,90

229

11903

Paweł

Szymaszczyk

AZS UW Warszawa

71,57

230

5730

Wiesław

Niciński

KDK1 Kutno

71,52

231

2894

Krzysztof

Czul

SKOBUD Tarnobrzeg

71,44

232

1208

Adam

Żarnowski

Elektromontaż Rzeszów

71,33

233

7926

Maciej

Wierzbicki

GOMAD Gorzów Wlkp.

71,22

234

10533

Ryszard

Pałasz

KS Turbo FLY BACK Wrocław

70,96

235

4165

Ihar

Radziukevich

Enigma Mińsk

70,94

236

2158

Zdzisław

Świątek

KART-EL Gorzów Wlkp.

70,75

237

6830

Andrzej

Ogłoblin

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

70,45

238

8243

Jacek

Gackowski

Konkret Chełmno

70,06

239

6801

Maciej

Modrzejewski

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

69,99

240

4593

Wacław

Janicki

UNIA WINKHAUS Leszno

69,63

241

6812

Jan

Nadaj

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

69,35

242

2174

Wojciech

Waszkowiak

GOMAD Gorzów Wlkp.

69,19

243

8283

Andrzej

Iwański

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

68,97

244

5989

Jerzy

Kullass

KB KONTRA Koszalin

68,88

245

4431

Zbigniew

Rogowski

ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz

68,87

246

2698

Jakub

Kowal

MTS Piast Skawina

68,61

247

7710

Andrzej

Dudzik

ALF 1 Nowy Sącz

68,00

248

1739

Rafał

Wolański

KS AZS Wratislavia WR

67,64

249

4684

Józef

Pochroń

COMPENSA Gdańsk

67,17

250

11600

Jarosław

Stach

Bez sponsora

66,75

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

251

3389

Leszek

Niemiec

TB Silesia II - Diamond Gliwice

66,44

252

4198

Adolf

Bocheński

ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz

66,13

253

3185

Zbigniew

Guła

PONAR SILESIA

66,07

254

4602

Aleksander

Kasprzak

SDK Tczew

65,83

255

2597

Tadeusz

Biernat

Dyktator - Last Minute Kraków

65,73

256

5615

Jarosław

Gąsiorowski

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

65,67

257

16317

Marian

Krasowski

Zachęta Białystok

65,63

258

12474

Marek

Blat

KONSTANTA Bielsko-Biała

65,32

259

2515

Piotr

Lutek

SYNERGIA Lublin

65,26

260

7090

Anna

Kowalska

INWIT Pabianice

65,17

261

15120

Agnieszka

Pietrzyk

TriVita

65,11

262

2667

Bartłomiej

Igła

 

65,08

263

4696

Antoni

Sękowski

COMPENSA Gdańsk

64,08

264

10171

Yan

Shpuntou

Diebold Nixdorf Cracovia

63,04

265

8434

Witold

Tomaszek

K2

62,46

266

3920

Grzegorz

Rojewski

Chemik Bydgoszcz

61,95

267

1617

Przemysław

Saliński

Stow.BONA FIDE Świebodzice

61,87

268

14540

Maciej

Superson

Diebold Nixdorf Cracovia

61,59

269

6923

Jacek

Sikora

ZOIM & FIORI Szczecin

61,51

270

7190

Paweł

Chindelewicz

SDK Tczew

61,45

271

5464

Witold

Turant

INWIT Pabianice

60,79

272

7526

Aleksander

Jezioro

TS Wisła Kraków

60,73

273

2495

Andrzej

Kokoryka

SKÓR-BUT Łęczna

60,27

274

3542

Andrzej

Szymczak

TB Silesia II - Diamond Gliwice

59,95

275

10721

Sławomir

Czech

SPS EKO-RÓŻANKA

59,89

276

6131

Marek

Wawrzyniak

KB KONTRA Koszalin

59,88

277

10023

Leszek

Łuniewski

Masovia Płock

59,63

278

4360

Mirosław

Makatrewicz

OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński

59,26

279

9822

Zdzisław

Ingielewicz

Bridge24.pl

59,21

280

9643

Tomasz

Sielicki

Bridge24.pl 2.

59,16

281

1781

Andrzej

Aleksandrzak

UKB KLEKS Szamotuły

59,00

282

3499

Andrzej

Sładki

SINGLETON ŚLĄSK

58,74

283

2018

Robert

Karanowski

GOMAD Gorzów Wlkp.

58,59

284

1483

Adam

Marcinowski

KS AZS Wratislavia WR

58,49

285

10209

Igor

Łosiewicz

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

58,42

286

7246

Giedrius

Szarkanas

 

58,41

287

2093

Stanisław

Owczarski

GOMAD Gorzów Wlkp.

58,28

288

7215

Giedre

Jankunaite

 

58,23

289

13074

Maciej

Grabiec

MPEC I Tarnów

58,08

290

2794

Ryszard

Skotarski

MPEC I Tarnów

57,98

291

1381

Piotr

Klubiński

Termet KS AZS Wratislavia VIII WR

57,83

292

7370

Piotr

Matkowski

PONAR SILESIA

57,82

293

1171

Stefan

Skowron

SKOBUD Tarnobrzeg

57,80

294

2833

Edward

Warząchowski

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

57,67

295

7052

Edmund

Czubak

BATMIX Warszawa

57,45

296

10444

Stefan

Cabaj

Singleton Warszawa

57,44

297

3206

Maciej

Janeczko

JOCKER Oświęcim

57,41

298

2650

Krzysztof

Góra

TriVita

57,41

299

6915

Andrzej

Serwach

K2

57,37

300

10105

Robert

Głowacki

KBS Legionowianin

57,29

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

301

1705

Małgorzata

Turska-Marcinowska

KS AZS Wratislavia WR

57,10

302

2757

Bogdan

Palczyński

WIKR.PL Kraków

56,99

303

2110

Zbigniew

Przybylski

GOMAD Gorzów Wlkp.

56,95

304

6705

Zdzisław

Kowalewski

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

56,68

305

6765

Piotr

Łyczkowski

K2

56,38

306

4949

Michał

Dembiński

GRICON STARKA Poznań

56,17

307

11428

Paweł

Zubiel

INTRA Łódź

56,15

308

7801

Michał

Kania

FUNDACJA RBS Szczecin

56,06

309

11809

Krzysztof

Mielnik

SDK Tczew

56,01

310

5649

Tomasz

Jochymski

FUNDACJA RBS Szczecin

55,66

311

10450

Jacek

Dmowski

Bez sponsora

55,41

312

7854

Witalis

Talar

Bez sponsora

55,34

313

4906

Jan

Borychowski

KTB Konin

55,25

314

2497

Dariusz

Koproń

SKÓR-BUT Łęczna

54,92

315

3881

Tomasz

Osiński

Jantar Toruń

54,58

316

7815

Lena

Leszczyńska

K2

54,58

317

3064

Michał

Błach

PONAR SILESIA

54,55

318

2703

Marcin

Krawczyk

MTS Piast Skawina

54,34

319

2976

Tomasz

Raczkiewicz

SKÓR-BUT Łęczna

54,34

320

8593

Marcin

Bartoszewski

BSBS 1 Bartoszyce

53,78

321

16829

Tomasz

Zaleski

Dolina Narwi MOSiR Łomża

53,78

322

2823

Andrzej

Trygar

Ketz Super Bond Kraków

53,71

323

9424

Stefan

Szenberg

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

53,51

324

8182

Paweł

Kowalczewski

COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR

53,43

325

4547

Andrzej

Bunikowski

DARLES SANTERM Gdańsk

53,43

326

5454

Bogdan

Świątek

KTB Konin

52,88

327

6225

Wojciech

Palmowski

MKS Arnica Przasnysz

52,81

328

1291

Krzysztof

Dziekański

Stow.BONA FIDE Świebodzice

52,61

329

4707

Mirosław

Szaliński

SDK Tczew

52,13

330

5568

Zdzisław

Beling

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

51,90

331

2519

Bartosz

Matras

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

51,85

332

5170

Włodzimierz

Kwiatkowski

Credo Piła

51,80

333

8308

Kamil

Walczyk

POMTECH ZWOLEŃ

51,54

334

2262

Zbigniew

Halat

Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin

51,52

335

12129

Grzegorz

Deptuła

BSBS 1 Bartoszyce

51,52

336

3847

Jarosław

Michałowski

BTG Bydgoszcz

51,47

337

2809

Rafał

Synowiec

Sfora Cibora Kraków

51,45

338

2970

Marcin

Piwowarczyk

SPS CONSTRUCTION KIELCE.

51,43

339

4632

Jacek

Lew

COMPENSA Gdańsk

51,41

340

3454

Jacek

Radomski

 

51,40

341

7860

Adam

Walczyński

KOSMETERIA Żukowo

51,03

342

4553

Elżbieta

Czekaj

DARLES SANTERM Gdańsk

51,00

343

10252

Salek

Zeligman

 

50,56

344

6129

Piotr

Wasylko

ZOIM & FIORI Szczecin

50,45

345

1311

Jerzy

Gładysz

KS Turbo FLY BACK Wrocław

50,43

346

5523

Artur

Wójcik

UKB KLEKS Szamotuły

50,22

347

6876

Janusz

Radecki

KBS Legionowianin

50,11

348

2489

Jarosław

Kaczorowski

SKÓR-BUT Łęczna

50,07

349

3529

Jacek

Szczerbowski

JOCKER Oświęcim

49,98

350

4430

Jan

Rogowski

ETB PRIM Ełk

49,97

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

351

8078

Edmund

Pinkiewicz

COMPENSA Gdańsk

49,94

352

3696

Leszek

Falkowski

Chemik Bydgoszcz

49,91

353

4682

Jacek

Piotrowski

ESTIMA Sopot

49,56

354

2642

Przemysław

Gałek

Sfora Cibora Kraków

49,54

355

4712

Leszek

Szkudlarek

DARLES SANTERM Gdańsk

49,41

356

4797

Ryszard

Konopka

STB Słupsk

49,28

357

2644

Grzegorz

Gawron

MTS Piast Skawina

49,19

358

3003

Hubert

Urban

Kamienna Ostrowiec

49,14

359

6334

Dariusz

Krajewski

INTERBUD Płock

49,05

360

7729

Wojciech

Paszko

SKOBUD Tarnobrzeg

48,94

361

7642

Witold

Stachnik

 

48,89

362

9491

Rafał

Niedzielski

Singleton Warszawa

48,88

363

6249

Przemysław

Ślesicki

MKS Arnica Przasnysz

48,64

364

9387

Cezary

Jarmuł

FUNDACJA RBS Szczecin

48,58

365

6963

Marek

Szymanowski

ELEKTROWNIA Żelichowo

48,52

366

4043

Mirosław

Liszewski

BC SUDOVIA INTERNATIONAL

48,28

367

1288

Janusz

Drozdowski

Termet KS AZS Wratislavia VIII WR

48,22

368

8341

Jan

Chmielewski

KB KONTRA Koszalin

48,20

369

3029

Stanisław

Adamczyk

PREMONT Senior Impas Katowice

47,72

370

1019

Andrzej

Byzdra

Carlo Bossi Parfumes Nisko

47,71

371

5675

Mariusz

Kraśnicki

 

47,70

372

7779

Jan

Betley

AZS UW Warszawa

47,67

373

13071

Artur

Sulich

Bez sponsora

47,63

374

7794

Marta

Janeczek

DARLES SANTERM Gdańsk

47,56

375

12009

Mirosław

Hryszko

Zachęta Białystok

47,52

376

9562

Łukasz

Gaweł

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

47,28

377

12145

Joanna

Raczyńska-Neve-Żochowska

 

46,90

378

2395

Krzysztof

Rogoziński

Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin

46,82

379

4852

Marta

Sikora

KOSMETERIA Żukowo

46,80

380

1272

Marek

Czerepak

COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR

46,74

381

5877

Jan

Zadroga

CONSUS Kalisz

46,74

382

3992

Roman

Wachowiak

Chemik Bydgoszcz

46,62

383

6274

Ryszard

Kiełczewski

KONSTANTA Bielsko-Biała

46,62

384

1627

Waldemar

Siuda

BKB I Bolesławiec

46,46

385

2382

Sławomir

Polak

UNIA II Leszno

46,34

386

2524

Józef

Myć

SKÓR-BUT Łęczna

46,29

387

4643

Bogdan

Małysz

ANDRZEJKI BIS Gdańsk

46,25

388

7777

Ewa

Banaszkiewicz

Singleton Warszawa

46,14

389

6904

Lech

Sadoś

Czwórka Warszawa

46,04

390

13412

Zuzanna

Moszczyńska

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

45,99

391

8210

Hubert

Jaworowski

TS Wisła Kraków

45,81

392

3724

Leszek

Hejne

Forta Rogowo

45,43

393

2631

Kazimierz

Dziadkowiec

Ketz Super Bond Kraków

45,40

395

7891

Piotr

Klimacki

FUNDACJA RBS Szczecin

45,38

394

4347

Henryk

Łakomski

Vęgoria WCK Węgorzewo

45,38

396

12272

Anna

Makarewicz

Erbud KS AZS Wratislavia IX WR

44,98

397

4365

Krzysztof

Michalczyk

LEŚNIK Nowe Ramuki

44,92

398

15976

Stanisław

Mączka

AZS UW TECHNIKUM GASTR. Warszawa

44,38

399

8350

Władysław

Tomasiak

ZZBS Szczecin

44,18

400

3338

Ryszard

Matlak

PONAR SILESIA

44,17

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

401

7591

Aleksander

Nowakowski

KS Turbo FLY BACK Wrocław

44,10

402

2933

Piotr

Kucharski

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

44,09

403

8911

Ilya

Shpuntou

DĄBRÓWKA SENIOR Poznań

44,03

404

9430

Kazimierz

Gałka

Gold Drop Limanowa

43,84

405

4042

Janusz

Kowalewski

BC SUDOVIA INTERNATIONAL

43,62

406

7221

Andrei

Kavalenka

Enigma Mińsk

43,38

407

6746

Zdzisław

Laszczak

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

43,29

408

5944

Adam

Hintertan

ZZBS Szczecin

43,22

409

12357

Aleh

Tsimakhovich

 

43,02

410

1283

Piotr

Dobryszycki

KS Turbo FLY BACK Wrocław

42,93

411

13828

Kamila

Kukuła

Termet KS AZS Wratislavia VIII WR

42,89

412

8793

Tadeusz

Rejdych

Ketz Super Bond Kraków

42,85

413

15519

Piotr

Kulesza

Termet KS AZS Wratislavia VIII WR

42,84

414

1345

Maciej

Hutyra

VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR

42,81

415

14481

Kacper

Kacperski

Diebold Nixdorf Cracovia

42,62

416

1826

Janusz

Kościelny

UKB KLEKS Szamotuły

42,60

417

9594

Ewa

Dziekańska

Stow.BONA FIDE Świebodzice

42,46

418

10937

Jacek

Stasica

TS Wisła Kraków

42,40

419

9418

Piotr

Kuc-Dzierżawski

WIKR.PL Kraków

42,09

420

3971

Karol

Szwenkel

Jantar Toruń

42,07

421

1030

Marek

Cyrkiel

Elektromontaż Rzeszów

42,03

422

10251

Wiktor

Melman

 

42,01

423

5202

Przemysław

Machowczyk

UKB KLEKS Szamotuły

41,90

424

5226

Andrzej

Mazurek

UNIA II Leszno

41,79

425

11296

Artur

Pomarański

KB KONTRA Koszalin

41,69

426

4111

Krzysztof

Kotorowicz

ZZBS-ASKO-TECH Szczecin

41,61

427

4751

Andrzej

Zaleski

ANDRZEJKI Gdańsk

41,59

428

6112

Roman

Szlachetka

POMORZANIN Nowogard

41,43

429

5431

Andrzej

Syrek

KTB Konin

41,35

430

7114

Waldemar

Skóra

CKM Łódź

41,29

431

2774

Jarosław

Posłuszny

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

41,24

432

3525

Aleksy

Swoboda

KONSTANTA Bielsko-Biała

41,24

433

3434

Grzegorz

Plewniak

JOCKER Oświęcim

40,90

434

3775

Jacek

Kokociński

KTB Konin

40,89

435

3096

Konrad

Ciborowski

Sfora Cibora Kraków

40,84

436

10794

Aleksander

Chrenowski

BLACKWOOD Gdańsk

40,51

437

11834

Jakub

Jagodziński

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

40,43

438

11656

Elena

Shokhan

SPEKTR Mińsk

40,35

439

14276

Pavel

Klebanovich

SPEKTR Mińsk

40,26

440

6507

Wojciech

Biegajło

MKS Arnica Przasnysz

40,22

441

13661

Adam

Harasimowicz

WIKR.PL Kraków

40,18

442

3562

Jerzy

Ujma

TriVita

40,15

443

1224

Marek

Bałdysz

KS Turbo FLY BACK Wrocław

40,15

444

2723

Bogusław

Lesiecki

MPEC I Tarnów

40,12

445

6128

Andrzej

Wasylko

ZOIM & FIORI Szczecin

40,11

446

7109

Jerzy

Ronke

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

39,88

447

1727

Artur

Winkler

BKB I Bolesławiec

39,69

448

2546

Jacek

Przybyś

CKFiS Bełżyce

39,67

449

5353

Olgierd

Rodziewicz-Bielewicz

Fundacja Taurus

39,29

450

1912

Franciszek

Zarzecki

KS Turbo FLY BACK Wrocław

39,21

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

451

3068

Michał

Bojanowski

PREMONT Senior Impas Katowice

39,13

452

13364

Adam

Lonski

SDK Tczew

39,06

453

1508

Jarosław

Molenda

BKB I Bolesławiec

38,98

454

9835

Tomasz

Kłys

GRICON STARKA Poznań

38,96

455

6080

Jerzy

Sadowski

KB KONTRA Koszalin

38,90

456

1433

Aleksander

Kud

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

38,79

457

11934

Tomasz

Przybora

 

38,76

458

5527

Janusz

Wygowski

NZBS Piła

38,57

459

6077

Tomasz

Rusiecki

 

38,48

460

6147

Paweł

Woźnicki

ZOIM & FIORI Szczecin

38,39

461

3455

Jerzy

Radomski

DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

38,39

462

3020

Grzegorz

Zakrzewski

POMTECH ZWOLEŃ

38,31

463

12127

Jarosław

Bartosiński

SDK Tczew

38,16

464

4772

Bogusław

Dyk

STB Słupsk

38,09

465

13882

Agnieszka

Wiankowska

BLACKWOOD Gdańsk

38,06

466

12320

Zofia

Bałdysz

Objectivity KS AZS Wratislavia III WR

37,94

467

9568

Mariusz

Ilnicki

Stow.BONA FIDE Świebodzice

37,93

468

4683

Przemysław

Piotrowski

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

37,78

469

12983

Janusz

Kobylarski

ESTIMA Sopot

37,75

470

4413

Grzegorz

Probola

ETB PRIM Ełk

37,74

471

6978

Tomasz

Ukraiński

LAST Rzeszów

37,70

472

11092

Tytus

Bisping

 

37,63

473

2959

Sławomir

Olech

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

37,61

474

1286

Maciej

Dorabiała

VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR

37,57

475

7209

Krzysztof

Krajewski

Dolina Narwi MOSiR Łomża

37,49

476

6356

Maciej

Wiącek

INTERBUD Płock

37,46

477

3909

Ryszard

Rapicki

Chemik Bydgoszcz

37,31

478

9930

Mirosław

Białożyt

 

37,24

479

2919

Aleksander

Knawa

Splinter Jędrzejów

37,20

480

2219

Beata

Bojarska

GRICON STARKA Poznań

37,16

481

3532

Edwin

Szenkelbach

PREMONT Senior Impas Katowice

37,16

482

3103

Robert

Cimr

PREMONT Senior Impas Katowice

37,11

483

4601

Witold

Kaliński

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

36,98

484

7405

Piotr

Radzikowski

Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów

36,95

485

1373

Andrzej

Kaźmierczak

BKB I Bolesławiec

36,86

486

4509

Janusz

Wróblewski

LEŚNIK Nowe Ramuki

36,81

487

14286

Błażej

Krawczyk

MPEC I Tarnów

36,77

488

6703

Sławomir

Kowalczyk

NOTUS Doradcy Finansowi

36,72

489

9797

Janusz

Buksa

Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów

36,60

490

16475

Andrzej

Staszek

PREMONT Senior Impas Katowice

36,57

491

16184

Tomasz

Bartnicki

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

36,54

492

4559

Kazimierz

Dominiak

KOSMETERIA Żukowo

36,38

493

16259

Maciej

Kliś

 

36,27

494

15511

Kacper

Kopka

Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa

36,24

495

8297

Leszek

Pęcherzewski

Masovia Płock

36,19

496

6693

Jacek

Korpetta

KBS Legionowianin 2

36,02

497

1718

Bogumił

Wegner

KS Turbo FLY BACK Wrocław

35,98

498

1730

Michał

Wittenbeck

GORACO KS AZS Wratislavia VII WR

35,96

499

3231

Halina

Kaleta

TCK Tarnowskie Góry

35,92

500

8271

Adam

Karczmarz

GAMA Przasnysz

35,92

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

501

5017

Józef

Grewling

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

35,90

502

13060

Dominika

Piesiewicz

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

35,67

503

3232

Grzegorz

Kaleta

TCK Tarnowskie Góry

35,65

504

15477

Krzysztof

Żak

Diebold Nixdorf Cracovia

35,52

505

7687

Mirosław

Kołton

TS Wisła Kraków

35,51

506

7686

Tomasz

Radko

 

35,51

507

6714

Piotr

Krajewski

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

35,44

508

3618

Eugeniusz

Zalewski

ZTB 7TREFL Zawiercie

35,23

509

11109

Maciej

Kita

MPEC I Tarnów

35,23

510

16645

Piotr

Jasiński

Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa

35,20

511

4427

Edmund

Reczuga

NARIE Morąg

34,94

512

4660

Marek

Niesłuchowski

MAKABI Gdańsk

34,91

513

5893

Jacek

Batóg

POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie

34,90

514

5483

Tomasz

Wasilewski

KTB Konin

34,84

515

5519

Marcin

Woźniak

CONNECTOR Poznań

34,82

516

4798

Mirosław

Kopowski

STB Słupsk

34,75

517

6598

Karol

Gałązka

AZS UW Warszawa

34,72

518

2518

Włodzimierz

Maryniowski

HOTEL SENATOR STARACHOWICE

34,70

519

7099

Jerzy

Olczyk

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

34,66

520

16380

Jakub

Andruszkiewicz

AZS UW TECHNIKUM GASTR. Warszawa

34,62

521

14845

Robert

Krawczyk

BLACKWOOD Gdańsk

34,53

522

5326

Robert

Pogorzelski

GOK Kaczory

34,44

523

4160

Mirosław

Hanusz

Hetman Białystok

34,31

524

1534

Antoni

Ochot

BKB I Bolesławiec

34,29

525

3104

Kazimierz

Cios

Drugi Sort Bielsko-Biała

34,23

526

11479

Tomasz

Koźlecki

KS Turbo FLY BACK Wrocław

34,21

527

6539

Robert

Chmielak

SASKA KĘPA BRIDGE TEAM

34,11

528

1408

Mariusz

Kowalczyk

KS Turbo FLY BACK Wrocław

33,96

529

1577

Aleksander

Poznysz

KS Konfeks I Legnica

33,96

530

3780

Rafał

Konieczny

Chemik Bydgoszcz

33,92

531

2676

Jarosław

Jurkiewicz

SKOBUD Tarnobrzeg

33,89

532

1189

Tadeusz

Urbanek

Miasto Radłów

33,86

533

4630

Jacek

Lasota

KOSMETERIA Żukowo

33,82

534

5900

Lechosław

Błaziński

POMORZANIN Nowogard

33,82

535

1952

Andrzej

Choniawko

FUNDACJA RBS Szczecin

33,67

536

8450

Waldemar

Szelka

MULTI Opole

33,63

537

4319

Dariusz

Kozłowski

Vęgoria WCK Węgorzewo

33,62

538

1305

Grzegorz

Gardynik

Inwitofitka

33,61

539

8119

Waldemar

Warzała

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

33,55

540

12846

Andrzej

Hermansdorfer

BUKS MDK MOSM I Bytom

33,53

541

5023

Paweł

Gruszczyński

KART-EL Gorzów Wlkp.

33,42

542

4463

Jan

Stańczak

NARIE Morąg

33,38

543

5118

Cezary

Kmiecik

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

33,28

544

3464

Adam

Robak

 

33,26

545

7271

Adrian

Bakalarz

KONSTANTA Bielsko-Biała

33,25

546

8241

Wojciech

Dolny

BTG Bydgoszcz

33,17

547

4143

Stanisław

Gawryszczak

Dolina Narwi MOSiR Łomża

33,17

548

4063

Andrzej

Prasalski

Hetman Białystok

33,03

549

6306

Kazimierz

Wielechowski

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

32,97

550

3085

Jacek

Cebulski

JOCKER Oświęcim

32,92

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

551

11652

Alexander

Nekhoroshev

SPEKTR Mińsk

32,89

552

12196

Zbigniew

Skibicki

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

32,82

553

1385

Tomasz

Klukowski

PROMOST KS AZS Wratislavia X WR

32,64

554

14420

Igor

Chalupec

Bridge24.pl 2.

32,61

555

6707

Maciej

Kowalski

Wkra II Żuromin

32,47

556

6758

Tadeusz

Luzak

KBS Legionowianin

32,40

557

4732

Michał

Wantke

KOSMETERIA Żukowo

32,40

558

4820

Wiesław

Mączkowski

STB Słupsk

32,28

559

7989

Wiesław

Skubisz

YAMIT Zamość

32,27

560

2784

Robert

Różak

Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów

32,22

561

5403

Piotr

Solecki

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

32,14

562

16069

Łukasz

Trendak

AZS UW TECHNIKUM GASTR. Warszawa

32,06

563

13037

Artur

Wasik

 

32,00

564

10809

Ryszard

Leśniewski

STB Słupsk

31,98

565

10472

Sammy

Bałdysz

KS Gwardia V Strachota WR

31,91

566

2324

Andrzej

Łagosz

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

31,91

567

7004

Piotr

Wowkonowicz

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

31,81

568

9422

Marek

Adamczyk

Ketz Super Bond Kraków

31,78

569

5487

Przemysław

Weymann

KS Turbo FLY BACK Wrocław

31,77

570

3939

Aleksander

Skop

Konkret Chełmno

31,71

571

6818

Wiesław

Niedziela

INTER BLOCK Warszawa

31,67

572

6355

Lech

Warwocki

KDK2 Kutno

31,62

573

14783

Patryk

Patreuha

BKB I Bolesławiec

31,60

574

4329

Zbigniew

Krzepkowski

Zatoka Braniewo

31,51

575

3763

Leszek

Kawski

PAAK Bydgoszcz

31,46

576

6877

Waldemar

Radziak

BATMIX Warszawa

31,41

577

6090

Robert

Cylwik

ZZBS-ASKO-TECH Szczecin

31,41

578

1516

Karol

Mykietyn

COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR

31,40

579

2663

Jacek

Herman

MTS Piast Skawina

31,32

580

5213

Paweł

Małecki

DĄBRÓWKA SENIOR Poznań

31,24

581

3211

Andrzej

Jarecki

PREMONT Senior Impas Katowice

31,22

582

2157

Paweł

Szymonik

Singleton Warszawa

31,14

583

1297

Mirosław

Fechner

Erbud KS AZS Wratislavia IX WR

31,11

584

2760

Jerzy

Pasich

Legenda AZS AGH Kraków

31,04

585

1397

Piotr

Korecki

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

30,91

586

16454

Roman

Jagielski

Olimpia Chąśno

30,88

587

14250

Marcin

Szymański

DĄBRÓWKA SENIOR Poznań

30,87

588

1234

Kazimierz

Bednarek

MKS Zakrzów Wrocław

30,80

589

16875

Edward

Sucharda

AZS UW TECHNIKUM GASTR. Warszawa

30,79

590

8370

Bartłomiej

Kamelski

PAAK Bydgoszcz

30,76

591

6165

Dariusz

Biedrzycki

MKS Arnica Przasnysz

30,70

592

7595

Jerzy

Razik

 

30,69

593

3168

Roman

Goszcz

JOCKER Oświęcim

30,67

594

17298

Rob

Helle

Objectivity KS AZS Wratislavia III WR

30,29

595

10938

Wojciech

Rozwadowski

VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR

30,28

596

3822

Lech

Łaniewski

Chemik Bydgoszcz

30,27

597

4474

Andrzej

Sulima

Vęgoria WCK Węgorzewo

30,22

598

3820

Jarosław

Łakomy

BIN Aleksandrów Kujawski

30,17

599

6414

Sławomir

Kutyła

POMTECH ZWOLEŃ

30,14

600

2921

Tadeusz

Kowalczewski

POMTECH ZWOLEŃ

30,13

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

601

16140

Andrzej

Szepczyński

Reaktywacja Warszawa

30,08

602

4948

Grzegorz

Dembiński

KTB Konin

30,04

603

5761

Tomasz

Piątkowski

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

30,04

604

3621

Krzysztof

Zieliński

DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

29,98

605

1641

Zbigniew

Sobczyk

KS Gwardia I Wrocław

29,91

606

5070

Piotr

Jassem

DĄBRÓWKA SENIOR Poznań

29,88

607

4144

Adam

Chmielewski

Króliczki Łomża

29,76

608

5879

Dariusz

Zarębski

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

29,67

609

4396

Krzysztof

Pakuła

OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński

29,54

610

4127

Marian

Urwanowicz

Hetman Białystok

29,50

611

7543

Przemysław

Teleszyński

PTC - PAFANA I Pabianice

29,42

612

3933

Eugeniusz

Seichter

Bemix Więcbork

29,33

613

1269

Aleksander

Czajka

KS Gwardia I Wrocław

29,28

614

5291

Ryszard

Olenderek

UKB KLEKS Szamotuły

29,22

615

3650

Tomasz

Borucki

Tenis Point Bydgoszcz

29,21

616

4040

Jerzy

Gober

MOK Mońki

29,10

617

14782

Jakub

Patreuha

BKB I Bolesławiec

28,98

618

6338

Aleksander

Marciniak

GOK Bielsk

28,91

619

7691

Janusz

Natorski

J&J Kraków

28,87

620

5548

Janusz

Zwierzyński

PAB Poznań

28,86

621

10217

Urszula

Kędzierska

BATMIX Warszawa

28,86

622

4943

Sławomir

Czapliński

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

28,84

623

2580

Agata

Kowal

UKS Olimpia Dwójka I

28,70

624

4261

Lech

Grabski

LEŚNIK Nowe Ramuki

28,68

625

3422

Andrzej

Piecuch

GKS Piast III - Silesia III Gliwice

28,66

626

4035

Andrzej

Balunowski

MOK Mońki

28,64

627

9903

Michał

Witkowski

TriVita

28,62

628

7563

Radosław

Kozłowski

Vęgoria WCK Węgorzewo

28,60

629

15757

Marcin

Wilczyński

 

28,59

630

1736

Jacek

Wojnarowicz

VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR

28,58

631

2891

Bartosz

Ceglarski

POMTECH ZWOLEŃ

28,47

632

5242

Ewa

Knapik

Fikot Trefl Poznań

28,42

633

17100

Andrzej

Waszyński

FUNDACJA RBS Szczecin

28,40

634

7033

Dariusz

Zembrzuski

SASKA KĘPA BRIDGE TEAM

28,38

635

2185

Damian

Wroński

ZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin

28,35

636

17155

Sławomir

Bąk

NOTUS Doradcy Finansowi

28,31

637

7940

Piotr

Waniurski

MTS Piast Skawina

28,31

638

11800

Mariusz

Krakowiak

Chemik II Bydgoszcz

28,29

639

1486

Marek

Markowski

UKB KLEKS Szamotuły

28,15

640

4157

Sławomir

Bolesta

Hetman Białystok

28,15

641

5156

Roman

Kujawski

ADMIRA Poznań

28,13

642

16070

Krystian

Bączek

Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa

28,12

643

16183

Zofia

Miechowicz

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

28,09

644

15665

Andrei

Sotnikau

Enigma Mińsk

28,09

645

3707

Marek

Giża

PAAK Bydgoszcz

28,03

646

5155

Jan

Kuczera

UKB KLEKS Szamotuły

27,97

647

1037

Stanisław

Drobot

Dropol Rzeszów

27,93

648

9229

Łukasz

Sobkiewicz

NOTUS Doradcy Finansowi

27,91

649

3496

Marek

Skulimowski

BUKS MDK MOSM I Bytom

27,88

650

1643

Ewa

Sobolewska

INWIT Pabianice

27,76

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

651

2646

Wacław

Gąssowski

Ketz Super Bond Kraków

27,76

652

15715

Robert

Podsiadły

J&J Kraków

27,75

653

13570

Piotr

Proporowicz

Tenis Point Bydgoszcz

27,75

654

8619

Anna

Sztyber

AZS UW Warszawa

27,75

655

4011

Michał

Włoszek

BIN Aleksandrów Kujawski

27,68

656

11245

Jarosław

Szczygieł

INTERBUD Płock

27,63

657

7401

Janusz

Wrześniak

Piast Kraków

27,62

658

2507

Grzegorz

Kułak

TERMOCHEM CHEMIK Puławy

27,59

659

2610

Kazimierz

Chłobowski

TS Wisła Kraków

27,57

660

7617

Mirosław

Sady

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

27,56

661

15344

Adam

Ziętek

IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE

27,35

662

10335

Sławomir

Wrzosek

OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński

27,30

663

8144

Ireneusz

Siemieniako

ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych

27,28

664

6664

Jan

Kandybowicz

Czwórka Warszawa

27,17

665

4670

Mariusz

Pater

KS Beniaminek 03

27,15

666

16456

Sylwester

Sokół

Olimpia Chąśno

27,13

667

5030

Bogdan

Grzelak

UNIA II Leszno

27,08

668

5404

Marek

Sosiński

DĄBRÓWKA SENIOR Poznań

27,06

669

2223

Piotr

Brzeziński

ANNEBERG Zielona Góra

27,03

670

1231

Longin

Bartnik

MULTI Opole

26,97

671

5248

Andrzej

Milde

TB Budowlani Poznań

26,96

672

6921

Dariusz

Sierocki

MKS Arnica Przasnysz

26,90

673

3821

Maciej

Łaniewski

Chemik Bydgoszcz

26,86

674

5221

Tadeusz

Masłowski

UNIA II Leszno

26,77

675

1713

Stanisław

Wawszczyk

Stow.BONA FIDE Świebodzice

26,77

676

8057

Zbigniew

Pinkiewicz

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

26,76

677

3807

Tomasz

Latos

PAAK Bydgoszcz

26,74

678

9768

Sebastian

Piepióra

MAKABI Gdańsk

26,69

679

11591

Tadeusz

Bożek

DRYL TEAM Warszawa

26,68

680

4741

Jan

Wieczorek

ESTIMA Sopot

26,67

681

14167

Dariusz

Lisiecki

KS Turbo FLY BACK Wrocław

26,65

682

3481

Aleksander

Sejud

TriVita

26,48

683

4124

Roman

Kruk

Zachęta Białystok

26,44

684

3049

Tomasz

Bednarek

BUKS MDK MOSM I Bytom

26,44

685

4294

Józef

Kamiński

INEX Giżycko

26,41

686

4279

Jan

Janiak

OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński

26,38

687

1250

Andrzej

Bondarewicz

VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR

26,33

688

6659

Maciej

Kalita

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

26,22

689

1674

Włodzimierz

Szczepanik

W.Szk.Bank.KBS Kolejarz II WR

26,18

690

6797

Andrzej

Miszewski

Czwórka Warszawa

26,12

691

6092

Piotr

Siemaszko

ZZBS-RYSIE Szczecin

26,04

692

16146

Frank

Svindahl

Singleton Warszawa

25,99

693

12927

Adam

Waszkiewicz

Erbud KS AZS Wratislavia IX WR

25,95

694

4363

Tomasz

Małachowski

Vęgoria WCK Węgorzewo

25,95

695

4284

Leonard

Jaskowiak

Premar OSBS Olsztyn

25,93

696

6079

Grzegorz

Rybacki

ZZBS-TRZYNASTKA Szczecin

25,91

697

6717

Jolanta

Krogulska

KBS Legionowianin 2

25,91

698

5352

Ewa

Rodziewicz-Bielewicz

Fundacja Taurus

25,91

699

2590

Józef

Barczyk

Ekspans Kraków

25,91

700

16724

Adam

Grobler

TS Wisła Kraków

25,91

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

701

11871

Magdalena

Szumny

Sfora Cibora Kraków

25,64

702

1427

Przemysław

Kubicki

Erbud KS AZS Wratislavia IX WR

25,57

703

2820

Józef

Tokarz

ALF 1 Nowy Sącz

25,53

704

16208

Robert

Sikora

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

25,48

705

6097

Jerzy

Stańczyk

POMORZANIN Nowogard

25,42

706

1772

Sławomir

Zimniak

BKB I Bolesławiec

25,39

707

8931

Andrzej

Fengler

DRYL TEAM Warszawa

25,28

708

12634

Monika

Sautaux

Jantar Toruń

25,25

709

7054

Sławomir

Kolarz

Singleton Warszawa

25,21

710

5354

Zdzisław

Romaniszyn

 

25,19

711

9355

Mariusz

Grabowski

BIN Aleksandrów Kujawski

25,13

712

7005

Rafał

Wowkonowicz

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

25,12

713

12229

Robert

Rychlicki

Tenis Point Bydgoszcz

25,11

714

1457

Paweł

Litwiński

KBS Kolejarz III Wrocław

25,10

716

3823

Stanisław

Łański

DOL-BY Bydgoszcz

25,09

715

3714

Andrzej

Grela

PAAK Bydgoszcz

25,09

717

8411

Krzysztof

Kobyliński

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

25,06

718

5822

Tomasz

Spodenkiewicz

INWIT Pabianice

25,04

719

5656

Andrzej

Kaźmierczak

BINŻ Bełchatów

24,96

720

12006

Danuta

Krupnik

Piast I Feliksów

24,82

721

3322

Ryszard

Łazikiewicz

SINGLETON ŚLĄSK

24,77

722

8903

Olga

Zabulewicz

DARLES SANTERM Gdańsk

24,76

723

1882

Andrzej

Skotniczny

MULTI Opole

24,73

724

6723

Roman

Krzemień

 

24,68

725

2678

Jacek

Kalinowski

Dyktator - Last Minute Kraków

24,68

726

1032

Jacek

Czaykowski

SKOBUD Tarnobrzeg

24,67

727

6335

Bolesław

Krzewski

Masovia Płock

24,64

728

4781

Andrzej

Garstka

STB Słupsk

24,58

729

4921

Cezary

Bura

UNIA II Leszno

24,48

730

8075

Jerzy

Kowalski

DOL-BY Bydgoszcz

24,45

731

6116

Radosław

Szymczak

POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie

24,43

732

15802

Adam

Suchodolski

AZS PJATK Gdańsk

24,42

733

9303

Jarosław

Łaszczuk

LKS Piast Sieradz

24,42

734

8166

Renata

Dancewicz

BATMIX Warszawa

24,40

735

3109

Andrzej

Czech

TB Silesia I Gliwice

24,36

736

14834

Roman

Marczewski

KB KONTRA II Koszalin

24,19

737

7042

Andrzej

Ziomek

KBS Legionowianin

24,17

738

11128

Artur

Janeczko

 

24,13

739

3554

Krzysztof

Tomsia

PONAR SILESIA

24,10

740

4195

Filip

Bieńkowski

 

24,07

741

5808

Adam

Skalski

SYNERGIA Lublin

24,06

742

5510

Marek

Wojciechowski

ADMIRA Poznań

24,02

743

14369

Józef

Klimowski

KB KONTRA-FAXTEL Koszalin

23,99

744

3765

Józef

Kaźmierczak

BIN Aleksandrów Kujawski

23,89

745

3750

Julian

Jurski

Lambda Toruń

23,81

746

11610

Paweł

Starnawski

DRYL TEAM Warszawa

23,75

747

6343

Mariusz

Nowak

 

23,73

748

3088

Krzysztof

Chmiel

ZTB 7TREFL Zawiercie

23,69

749

2472

Konrad

Codello

SINGLETON Lublin

23,68

750

5038

Jerzy

Gurzęda

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

23,61

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

751

8945

Janusz

Połeć

 

23,55

752

3274

Joanna

Taczewska

Mikołaj

23,53

753

2131

Ryszard

Smejda

ZOIM & FIORI Szczecin

23,51

754

4549

Dariusz

Chmielewski

DARLES SANTERM Gdańsk

23,49

755

7020

Jan

Zabrocki

K2 Oldersi Raszyn

23,45

756

5357

Jerzy

Roszak

Chaos Gniezno

23,40

757

4603

Jakub

Kasprzak

DARLES SANTERM Gdańsk

23,38

758

10563

Paweł

Klapper

KONSTANTA Bielsko-Biała

23,37

759

4078

Jan

Gardocki

Zachęta Białystok

23,34

760

9167

Edward

Bondarewicz

RSB Racibórz

23,32

761

1711

Lech

Warężak

BKB I Bolesławiec

23,32

762

8520

Tomasz

Bajorek

Miasto Radłów

23,31

763

11466

Tadeusz

Laszczak

Autostrada Eksploatacja & 2S Media

23,31

764

8986

Józef

Małysz

TZBS Zamość

23,26

765

11932

Marek

Borewicz

SASKA KĘPA BRIDGE TEAM

23,21

766

8318

Piotr

Łopusiewicz

 

23,18

767

7053

Krzysztof

Gołaś

Czwórka Warszawa

23,15

768

2838

Kamila

Wesołowska

Sfora Cibora Kraków

23,12

769

1620

Robert

Sekulski

COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR

23,07

770

1097

Dariusz

Kulpiński

Dropol Rzeszów

23,07

771

1264

Zbigniew

Ciereszko

KS Konfeks I Legnica

23,06

772

1613

Marek

Rzeszutek

Termet KS AZS Wratislavia VIII WR

23,05

773

6137

Marcin

Wiliński

POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie

23,02

774

9393

Damian

Ćwirko

ZZBS-ASKO-TECH Szczecin

22,98

775

7101

Kajetan

Olewicz

MICHALAK Kolonowskie

22,92

776

4755

Danuta

Żabicka

MAKABI Gdańsk

22,90

777

15601

Tomasz

Mazur

Miasto Radłów

22,88

778

8776

Michał

Igła

Kiery Głogoczów

22,86

779

9952

Stanisław

Drabczyk

TB Silesia Gliwice

22,84

780

10148

Paulina

Klimentowska

 

22,84

781

13174

Ryszard

Zwolak

JOCKER Oświęcim

22,83

782

4240

Dariusz

Filipek

BSBS 1 Bartoszyce

22,81

783

5315

Maciej

Piasecki

UNIA II Leszno

22,80

784

3281

Leszek

Krzeczek

Drugi Sort Bielsko-Biała

22,79

785

3393

Marek

Nowakowski

DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

22,76

786

4222

Marcin

Czarniawski

Vęgoria WCK Węgorzewo

22,76

787

5859

Artur

Wasiak

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

22,73

788

5174

Andrzej

Latanowicz

UNIA II Leszno

22,73

789

7277

Aliaksandr

Prakapenka

SPEKTR Mińsk

22,73

790

12012

Jacek

Koter

GOS Nadarzyn-Bogorya

22,71

791

12108

Aleksandra

Jarosz

Singleton Warszawa

22,67

792

7080

Tomasz

Freitag

Prosna Kalisz

22,66

793

7572

Ireneusz

Jagielski

Piast I Feliksów

22,65

794

7555

Stanisław

Stachlewski

GOS Nadarzyn-Bogorya

22,64

795

5996

Zbigniew

Lasocki

POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie

22,63

796

4783

Michał

Górski

MAKABI Gdańsk

22,60

797

3347

Maciej

Mąka

Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów

22,59

798

7812

Zygmunt

Kuczyński

NADBUD Warszawa

22,57

799

14753

Jarosław

Piasecki

 

22,56

800

7792

Ewa

Harasimowicz

 

22,46

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

801

4473

Jerzy

Sukow

ZORRO-17 Olsztyn

22,42

802

3063

Tadeusz

Biskup

PREMONT Senior Impas Katowice

22,40

803

10978

Natalia

Gaweł

 

22,34

804

4915

Tomasz

Buchnajzer

KTB Konin

22,30

805

1881

Marek

Skotniczny

MULTI Opole

22,30

806

5436

Mieczysław

Szczechowiak

SBS Polonia Nowy Tomyśl

22,29

807

14175

Andrzej

Jabłoński

KB KONTRA Koszalin

22,29

808

4162

Valentin

Zhuravel

Enigma Mińsk

22,25

809

3377

Krzysztof

Momot

JOCKER Oświęcim

22,20

810

2434

Jerzy

Trembowski

ANNEBERG Zielona Góra

22,18

811

6336

Piotr

Lutostański

 

22,16

812

11000

Jerzy

Pala

IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE

22,15

813

9037

Mirosław

Roesler

ZORRO-17 Olsztyn

22,12

814

14226

Zbigniew

Przeginiak

 

22,07

815

10554

Zbigniew

Kozioł

Elektryczni Świlcza

22,07

816

6660

Michał

Kalita

 

22,04

817

4411

Zbigniew

Prasek

BLACKWOOD Gdańsk

22,04

818

13491

Marek

Kudła

 

21,90

819

4350

Jarosław

Łosiak

PISA Pisz

21,89

820

4435

Jan

Romot

Vęgoria WCK Węgorzewo

21,84

821

7830

Jerzy

Pawelec

NOTUS Doradcy Finansowi

21,84

822

3867

Jan

Nawrocki

Polgra Bydgoszcz

21,80

823

7909

Paweł

Pietrażycki

KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra

21,78

824

17242

Andrzej

Zawada

Singleton Warszawa

21,77

825

1154

Bogdan

Rojkowicz

Hotel Polski Mielec

21,76

826

5797

Karol

Ruszkiewicz

LKS Piast Sieradz

21,76

827

7000

Tomasz

Wnuk

K2

21,73

828

6067

Julian

Pisarek

ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin

21,73

829

4848

Maria

Tomczewska

WIMPEL Gdańsk

21,67

830

6672

Urban

Kielichowski

SPÓJNIA CONSUS Kalisz

21,61

831

8396

Andrzej

Bernatowicz

AZS UW Warszawa

21,58

832

6716

Anna

Kręglewska-Wnuk

K2

21,57

833

9277

Marek

Pawlik

 

21,54

834

7491

Tadeusz

Sobota

GOKiS Masłów

21,51

835

5696

Igor

Łobodziński

BINŻ Bełchatów

21,50

836

12018

Andrzej

Wilemski

Jantar Toruń

21,48

837

2103

Zdzisław

Pleskot

ZZBS-GENESIS Szczecin

21,45

838

2928

Marek

Kozdrach

TriVita

21,44

839

2040

Skarbimir

Kozar

Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin

21,44

840

2952

Ireneusz

Michalski

Splinter Jędrzejów

21,43

841

11928

Krystian

Dowolski

KBS Legionowianin

21,42

842

1631

Wojciech

Skonieczny

KS Gwardia I Wrocław

21,38

843

1152

Grzegorz

Rewer

SPS EKO-RÓŻANKA

21,35

844

9607

Henryk

Przybysławski

WIST Pomiechówek

21,33

845

8970

Bogusław

Pawszak

 

21,28

846

7164

Sviatlana

Badrankova

SPEKTR Mińsk

21,27

847

4353

Krzysztof

Łukaszewicz

Vęgoria WCK Węgorzewo

21,27

848

10056

Piotr

Nowicki

Masovia Płock

21,25

849

17625

Honorata

Sobolewska

INTER BLOCK Warszawa

21,18

850

15153

Teresa

Pudelewicz

BINŻ Bełchatów

21,18

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

851

1071

Jan

Kadula

TWORZYWA.PL - PDEM Rzeszów

21,16

852

4416

Bernard

Pszczoła

LEŚNIK Nowe Ramuki

21,13

853

10501

Ireneusz

Szulc

BKS Miles Milicz

21,10

854

14541

Krzysztof

Superson

Diebold Nixdorf Cracovia

21,05

855

2862

Krzysztof

Ziewacz

MPEC II Tarnów

21,04

856

13492

Roman

Borkowski

Veolia Energia Łódź

21,04

857

2116

Andrzej

Rękosiak

Instalko SBS 1 Międzyrzecz

21,03

858

1683

Marian

Szymonowicz

BKB I Bolesławiec

21,00

859

13003

Mariusz

Bielski

Chemik II Bydgoszcz

20,94

860

17299

Roger

Bryant

Objectivity KS AZS Wratislavia III WR

20,93

861

16859

Ireneusz

Grynczewski

SASKA KĘPA BRIDGE TEAM

20,92

862

9206

Cezary

Wołczak

MULTI Opole

20,91

863

1905

Andrzej

Wojnarowski

WIELUNSKI DOM KULTURY

20,84

864

13660

Jarosław

Duda

J&J Kraków

20,83

865

1195

Zbigniew

Wilisowski

Miasto Radłów

20,81

866

3712

Mirosław

Graczkowski

Polgra Bydgoszcz

20,81

867

11395

Sebastian

Żyżyński

INTRA Łódź

20,71

868

2504

Janusz

Krawczyński

YAMIT Zamość

20,71

869

4560

Jarosław

Drewing

KOSMETERIA Żukowo

20,70

870

1429

Ryszard

Kubik

ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych

20,65

871

14166

Zbigniew

Szumigalski

PAB Poznań

20,65

872

5438

Witold

Szczepaniak

Kopernik Poznań

20,63

873

17361

Marta

Makarewicz

NADBUD Warszawa

20,63

874

14882

Jacek

Brózda

J&J Kraków

20,62

875

4546

Andrzej

Daszczuk

ZORRO-17 Olsztyn

20,61

876

6488

Wiesław

Andruk

DRYL TEAM Warszawa

20,59

877

5079

Rafał

Junik

Budowlani Chodzież

20,58

878

8855

Janusz

Wierucki

KB KONTRA Koszalin

20,57

879

3561

Zbigniew

Tymków

CKS Czeladź

20,57

880

1066

Andrzej

Janda

Greinplast Dębica

20,56

881

14000

Łukasz

Pląder

CKiS Skawina

20,56

882

5371

Grzegorz

Samol

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

20,54

883

13028

Piotr

Suchodolski

GAME OVER Gdańsk

20,51

884

8043

Piotr

Zawiślak

YAMIT Zamość

20,47

885

4342

Bogdan

Lesiński

SM Odrodzenie Szczytno

20,46

886

2468

Jerzy

Brzustowski

SPS EKO-RÓŻANKA

20,46

887

3999

Tadeusz

Wasilewski

Forta Rogowo

20,43

888

16152

Andrzej

Żurek

TS Wisła Kraków

20,39

889

3233

Paweł

Kaleta

BUKS MDK MOSM I Bytom

20,36

890

5108

Andrzej

Kędzierski

Fikot Trefl Poznań

20,36

891

10687

Lech

Adach

OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy

20,34

892

13411

Michał

Kaleta

BUKS MDK MOSM I Bytom

20,33

893

4829

Marek

Pietrzak

Słupskie Towarzystwo Brydżowe

20,33

894

3332

Zdzisław

Małek

BUKS MDK MOSM I Bytom

20,33

895

6721

Edward

Krusiewicz

K2 Oldersi Raszyn

20,31

896

10043

Łukasz

Kalbarczyk

BATMIX Warszawa

20,31

897

1668

Edward

Szafraniec

LKB Lwówek Śląski

20,21

898

3512

Wojciech

Sołtysik

ZTB 7TREFL Zawiercie

20,19

899

4871

Jerzy

Bajka

PAB Poznań

20,18

900

17001

Jakub

Lenkiewicz

MPEC I Tarnów

20,15

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

901

8052

Bohdan

Pliszka

Bemix Więcbork

20,13

902

4778

Piotr

Franiewski

DARLES SANTERM Gdańsk

20,13

903

14704

Igor

Godun

Enigma Mińsk

20,10

904

4569

Krzysztof

Firkus

KOSMETERIA Żukowo

20,05

905

6556

Sylwester

Cieślak

Singleton Warszawa

20,04

906

5489

Jacek

Wędrychowicz

PAB Poznań

20,01

907

10212

Andrzej

Terszak

 

19,89

908

1888

Jan

Szagała

RSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle

19,78

909

2888

Zbigniew

Borkowski

POMTECH ZWOLEŃ

19,77

910

10507

Igor

Terszak

 

19,77

911

16128

Pavel

Peradziryi

Extreme Białoruś

19,75

912

1456

Andrzej

Litwiński

KBS Kolejarz III Wrocław

19,73

913

5490

Grzegorz

Wichtowski

SBS Polonia Nowy Tomyśl

19,70

914

5651

Edward

Kaczmarek

Prosna Kalisz

19,69

915

3056

Witold

Białas

TriVita

19,69

916

3293

Patryk

Kuczera-Dyga

BUKS MDK MOSM I Bytom

19,63

917

11293

Radzisław

Oczkowicz

Credo Piła

19,62

918

3351

Marek

Michalski

Miasto Radłów

19,62

919

3430

Janusz

Pisarek

DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

19,60

920

12003

Jarosław

Żurawski

Polgra Bydgoszcz

19,60

921

9433

Bogusław

Wardzała

Gold Drop Limanowa

19,53

922

4079

Sławomir

Juchnicki

Zachęta Białystok

19,45

923

14688

Jacek

Szczerba

TWORZYWA.PL - PDEM Rzeszów

19,33

924

9162

Jacek

Trętowski

BSBS 1 Bartoszyce

19,28

925

5192

Jarosław

Lubczyński

IOR I Poznań

19,25

926

11653

Igor

Kravchenko

 

19,25

927

5876

Piotr

Wulkiewicz

LKS Piast Sieradz

19,23

928

5654

Dariusz

Kardas

BINŻ Bełchatów

19,23

929

11424

Henryk

Duszyński

Karo Poznań

19,21

930

16695

Marcin

Jankowski

Singleton Warszawa

19,20

931

2681

Mariusz

Kita

MKS Tarnovia Tarnów

19,15

932

10403

Andrzej

Wielowieyski

FUNDACJA RBS Szczecin

19,13

933

6881

Krzysztof

Roguski

MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

19,12

934

2733

Jerzy

Maciaszek

Rabka-Jordanów

19,11

935

4490

Andrzej

Tutaj

ETB PRIM Ełk

19,11

936

15413

Sławomir

Reising

MKS Tarnovia Tarnów

19,11

937

10118

Jarosław

Pęski

ATUT Rumia

19,09

938

11110

Wojciech

Stachnik

MPEC I Tarnów

19,08

939

4392

Robert

Ostapczuk

Warmia Dymer Biskupiec

19,06

940

12266

Marek

Drukier

PAB Poznań

19,03

941

13933

Oleg

Gradovski

Enigma Mińsk

18,99

942

5988

Stanisław

Kulesza

ZZBS-MDK Międzyzdroje

18,99

943

4052

Adam

Szempliński

Zachęta Białystok

18,98

944

6516

Andrzej

Borewicz

Singleton Warszawa

18,98

945

12374

Zdzisław

Patreuha

BKB II Pogrom Bolesławiec

18,97

946

5508

Robert

Włodkowski

RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno

18,96

947

16130

Jerzy

Kajzer

ESTIMA Sopot

18,96

948

15746

Tomasz

Pawełczyk

BUKS MDK MOSM I Bytom

18,93

950

16274

Jarosław

Sieczkowski

TriVita

18,93

949

12263

Anna

Jaguszewska

 

18,93

 

PID

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

RANK

951

4191

Przemysław

Bednarski

ETB PRIM Ełk

18,92

952

15916

Grzegorz

Wieczorkiewicz

Kamienna Ostrowiec

18,87

953

4412

Dariusz

Prawdzik

ETB PRIM Ełk

18,87

954

5968

Aleksander

Kaźmierski

ZZBS Szczecin

18,86

955

4618

Wiesława

Kasperek

ESTIMA Sopot

18,84

956

2025

Roman

Klejny

ZM Mestil Gorzów Wlkp.

18,83

957

8432

Kamila

Szczepańska

KDK1 Kutno

18,80

958

16716

Lena

Ostrowska

BATMIX Warszawa

18,79

959

8930

Maja

Żabierek

Kamienna Ostrowiec

18,78

960

1599

Maciej

Rochowicz

Termet KS AZS Wratislavia VIII WR

18,78

961

9421

Adam

Matyasik

Ketz Super Bond Kraków

18,74

962

4590

Józef

Idczak

KS Beniaminek 03

18,72

963

4876

Romuald

Bartoszko

GOK Kaczory

18,72

964

11358

Aleksander

Krych

Singleton Warszawa

18,71

965

10996

Łukasz

Nierzwicki

WIMPEL Gdańsk

18,70

966

4275

Mirosław

Grodzki

INEX Giżycko

18,67

967

13707

Mirosław

Małypan

COMPENSA Gdańsk

18,65

968

5672

Andrzej

Krakowiak

BINŻ Bełchatów

18,61

969

2350

Witold

Miłoszewski

ANNEBERG Zielona Góra

18,60

970

8328

Piotr

Kiełczewski

ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin

18,59

971

13993

Grzegorz

Cieślak

SPS EKO-RÓŻANKA

18,59

972

7065

Rafał

Wojtczuk

ABNEGAT Warszawa

18,56

973

10821

Daniel

Wesołowski

SCK IMPAS Sztum

18,55

974

9253

Andrzej

Drzewiecki

Pastel Bydgoszcz

18,53

975

7063

Dorota

Tokaj-Wojtczuk

ABNEGAT Warszawa

18,53

976

3027

Włodzimierz

Stobiecki

ŚZBS KIELCE

18,52

977

1858

Marek

Oliwa

MICHALAK Kolonowskie

18,51

978

6403

Eugeniusz

Karski

POMTECH ZWOLEŃ

18,50

979

6733

Grzegorz

Kula

SMART Altkom Akademia

18,49

980

5544

Jolanta

Ziętara

Budowlani Chodzież

18,49

981

3001

Marek

Tutka

Kamienna Ostrowiec

18,48

982

12176

Aneta

Buze

ZZBS-GENESIS Szczecin

18,44

983

4187

Tadeusz

Banach

PISA Pisz

18,43

984

1274

Marek

Czolij

LKB Lwówek Śląski

18,42

985

12173

Olga

Wrzos

WIST Pomiechówek

18,41

986

8026

Andrzej

Potrzyszcz

TZBS Zamość

18,29

987

1822

Andrzej

Jurkiewicz

MULTI Opole

18,26

988

7346

Kazimierz

Lichawski

Drugi Sort Bielsko-Biała

18,22

989

9595

Jan

Marcinkowski

MKS Zakrzów Wrocław

18,22

990

2748

Roman

Narewski

PTG Sokół Gorlice

18,19

991

5606

Grzegorz

Dziębowski

LKS Piast Sieradz

18,19

992

8094

Zdzisław

Jędrzejczak

MERITUM Gdańsk

18,17

993

6517

Halina

Borewicz

Singleton Warszawa

18,16

994

9391

Tomasz

Rawicz

FUNDACJA RBS Szczecin

18,16

995

8859

Krzysztof

Lewandowski

 

18,14

996

5585

Stanisław

Ciach

WIELUNSKI DOM KULTURY

18,09

997

8253

Witold

Grochulski

TB DELFIN Biała Podlaska

18,09

999

11681

Ziemowit

Nowak

SCK IMPAS Sztum

18,03

998

4748

Andrzej

Wyborski

KS Beniaminek 03

18,03

1000

4920

Marek

Bukowski

Wełna Skoki

18,03

 

 

Poprawiony (poniedziałek, 03 kwietnia 2017 19:15)