821

Kategorie sędziowskie

Strona utworzona 20 maja 2008

Aktualizacja 15 kwietnia 2017 r.

Kategorie sędziowskie przyznawane są zgodnie z załącznikiem do regulaminu sędziowskiego

Sędzia Główny PZBS

7060 Sławomir Latała MA M
5710 Jacek Marciniak LD

M

Z-ca Sędziego Głównego PZBS

6562 Maciej Czajkowski MA P
4650 Mirosław Męcik PM M
11457 Michał Zimniewicz WP P

Kategoria A

1 2105 Grzegorz Pogodziński LB P A
2 6550 Arkadiusz Ciechomski MA P A
3 6615 Jerzy Greś MA P A
4 10043 Łukasz Kalbarczyk MA P A
5 11358 Aleksander Krych MA P A
6 7043 Sandra Różańska MA P A
7 6898 Włodzimierz Rutkowski MA P A
8 2610 Kazimierz Chłobowski MP M A
9 7626 Zdzisław Reczek MP P A
10 2787 Zbigniew Sagan MP M A
11 4603 Jakub Kasprzak PM M A
12 4609 Roman Kmieciak PM P A
13 4848 Maria Tomczewska PM P A
14 3282 Zdzisław Krzemiński SL P A
15 3322 Ryszard Łazikiewicz SL P A
16 3398 Tadeusz Olenderek SL P A
17 5859 Artur Wasiak LD P A
18 5312 Paweł Perz WP P A
19 10260 Piotr Śmieliński WP P A
20 5470 Andrzej Wachowski WP M A
21 11451 Tomasz Baj DS P A
22 10861 Michał Klichowicz LD P A
23 15976 Stanisław Mączka WA M A
24 13650 Marcin Wasłowicz PM M A
25 7686 Tomasz Radko MP P A

Kategoria B

 

1 1287 Marek Drecki DS R B
2 1772 Sławomir Zimniak DS P B
3 3820 Jarosław Łakomy KP P B
4 2288 Krzysztof Kapturkiewicz LB P B
5 2314 Ireneusz Lachowicz LB R B
6 2373 Feliks Patrak LB P B
7 2121 Ryszard Sakowicz LB R B
8 5797 Karol Ruszkiewicz LD P B
9 2462 Jacek Baka LU P B
10 2539 Piotr Pikuta LU R B
11 6580 Piotr Dybicz MA P B
12 10674 Grzegorz Górecki MA R B
13 6631 Eugeniusz Jagiełło MA R B
14 6764 Marian Łukasiak MA P B
15 2681 Mariusz Kita MP P B
16 5680 Włodzimierz Krysztofczyk MP P B
17 2824 Tadeusz Tunajek MP P B
18 4128 Grzegorz Zalewski PD R B
19 10328 Ewa Kwolek PK P B
20 10586 Marek Rusek PK R B
21 1182 Wilhelm Szczepanek PK P B
22 4636 Janusz Liwosz PM P B
23 1347 Piotr Ilczuk SL P B
24 3337 Andrzej Maszczyszyn SL P B
25 2926 Robert Kowalski SW P B
26 2933 Piotr Kucharski SW P B
27 3004 Marek Waglewski SW P B
28 3020 Grzegorz Zakrzewski SW P B
29 4416 Bernard Pszczoła WM P B
30 7749 Łukasz Jasiński WP P B
31 10787 Paweł Szczygieł WP R B
32 9148 Michał Wojciechowski WP P B
33 5557 Stefan Żuberek WP R B
34 5971 Stanisław Kietrys ZP P B
35 4033 Mariusz Żurek KP P B
36 11903 Paweł Szymaszczyk MA P B
37 15665 Andrei Sotnikau PD R B
38 5519 Marcin Woźniak WP P B
39 16380 Jakub Andruszkiewicz MA R B
40 15143 Marcin Pastudzki DS R B
41 13721 Michał Zimpel WP R B
42 17001 Jakub Lenkiewicz MP R B
43 10778 Joanna Kazmucha WP P B
44 14283 Piotr Wzorek MP R B

Sędziowie Honorowi PZBS

1 2288 Krzysztof Kapturkiewicz LB P H
2 2373 Feliks Patrak LB P H
3 6631 Eugeniusz Jagiełło MA R H
4 2610 Kazimierz Chłobowski MP M H
5 2682 Jan Klaczak MP M H
6 2824 Tadeusz Tunajek MP P H
7 3282 Zdzisław Krzemiński SL P H
8 5470 Andrzej Wachowski WP M H
9 5557 Stefan Żuberek WP R H