723

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski

 

KMP 2013 - klasyfikacja

Klasyfikacja ogólna za rok 2013 (8 najlepszych wyników)

 

1 704 04430 Jan Rogowski 18.0 OL1 WM 11313 S 100 94,28
2 879 11443 Jerzy Grabowski 7.0 NS2 MP 11249 S 99 93,74
3 501 05156 Roman Kujawski 7.0 PO2 WP 11162 S 98 93,02
  1874 05510 Marek Wojciechowski 7.0 PO2 WP 11162   98 93,02
5 2888 02054 Waldemar Lewandowski 12.0 GO1 LB 10885 S 96 90,71
  2524 02121 Ryszard Sakowicz 12.0 GO1 LB 10885   96 90,71
7 6187 02733 Jerzy Maciaszek 4.0 NS3 MP 10804 S 94 90,03
8 8036 07307 Ryszard Jarosz 2.5 NS3 MP 10788 s 93 89,90
9 6349 01264 Zbigniew Ciereszko 7.0 LG1 DS 10564   92 88,03
10 26 14753 Jarosław Piasecki 12.0 CH1 PM 10552   91 87,93
11 1530 07475 Jerzy Stworzewicz 7.0 BB1 SL 10508 N 90 87,57
12 4329 01945 Mirosław Bublewicz 7.0 GO4 LB 10470   89 87,25
13 252 09003 Zbigniew Samek 7.0 LG1 DS 10438 S 88 86,98
14 194 04425 Marek Ratkowski 12.0 EL1 WM 10405   87 86,71
15 20 03841 Jerzy Masłoń 12.0 BY4 KP 10347 S 86 86,23
16 7272 11653 Igor Kravchenko 7.0 BR1 PD 10298   85 85,82
17 6958 15239 Wiesław Stój 2.0 NS2 MP 10261   84 85,51
18 5089 04943 Sławomir Czapliński 4.0 PI2 WP 10146   83 84,55
  286 05527 Janusz Wygowski 7.0 PI2 WP 10146   83 84,55
20 2078 03056 Witold Białas 4.0 KA3 SL 10100   81 84,17
21 703 04369 Leszek Mielczarek 12.0 OL4 WM 10090 S 80 84,08
22 9916 06116 Radosław Szymczak 2.0 SZ5 ZP 10088   79 84,07
  9914 06137 Marcin Wiliński 2.5 SZ5 ZP 10088   79 84,07
24 8887 11319 Przemysław Zawada 13.0 RZ1 PK 10087   77 84,06
25 4454 07926 Maciej Wierzbicki 7.0 GO4 LB 10070   76 83,92
26 5318 04275 Mirosław Grodzki 2.5 OE2 WM 10032 N 75 83,60
27 5415 04347 Henryk Łakomski 12.0 OE2 WM 10032   74 83,60
28 69 01274 Marek Czolij 7.0 JG2 DS 10018   73 83,48
  56 01668 Edward Szafraniec 7.0 JG2 DS 10018   73 83,48
30 1141 02676 Jarosław Jurkiewicz 12.0 TA1 MP 10009   71 83,41
  1140 02794 Ryszard Skotarski 7.0 TA1 MP 10009   71 83,41
32 1317 10105 Robert Głowacki 13.0 WA6 MA 9932   69 82,77
  21 06818 Wiesław Niedziela 7.0 WA6 MA 9932 S 69 82,77
34 789 05967 Sabina Kaźmierska 7.0 SZ5 ZP 9885 N 67 82,38
  788 05968 Aleksander Kaźmierski 7.0 SZ5 ZP 9885 N 67 82,38
36 1350 06895 Artur Rutkowski 18.0 WA6 MA 9879 S 65 82,33
37 4291 16770 Jerzy Dusza 4.0 NS2 MP 9833   64 81,94
38 816 09764 Bogusz Nalazek 7.0 BY3 KP 9797 S 63 81,64
39 155 04014 Piotr Wołowski 7.0 BY5 KP 9792   62 81,60
40 5528 15694 Jan Grygowicz 1.5 NS2 MP 9761   61 81,34
41 5100 02566 Zdzisław Widomski 4.0 LU2 LU 9720 S 60 81,00
42 6945 05386 Paweł Siwiński 7.0 PO2 LB 9713   59 80,94
43 1575 01128 Roman Opaliński 18.0 RZ1 PK 9711   58 80,93
44 73 11403 Łucja Frąckowiak 4.0 ZG1 LB 9641 S 57 80,34
  74 10581 Stanisław Iwanicki 4.0 ZG1 LB 9641 S 57 80,34
46 9226 03714 Andrzej Grela 7.0 BY3 KP 9625 S 55 80,21
47 7442 01373 Andrzej Kaźmierczak 7.0 JG5 DS 9599 S 54 79,99
  7449 01534 Antoni Ochot 12.0 JG5 DS 9599 S 54 79,99
49 5971 02677 Kazimierz Kalamaszek 2.0 NS2 MP 9577 S 52 79,81
50 1349 06800 Sylwester Młynarczuk 18.0 WA6 MA 9563   51 79,69
51 9663 11652 Alexander Nekhoroshev 4.0 BR1 PD 9558   50 79,65
  7656 11654 Sergey Zlobich 4.0 BR1 PD 9558   50 79,65
53 7289 04350 Jarosław Łosiak 7.0 OE2 WM 9552   48 79,60
54 5643 05490 Grzegorz Wichtowski 4.0 ZG2 WP 9486   47 79,05
55 1410 06758 Tadeusz Luzak 12.0 WA2 MA 9484   46 79,03
56 3544 08087 Jan Maciejewski 7.0 GD3 PM 9478 N 45 78,98
57 2464 06876 Janusz Radecki 18.0 WA6 MA 9460 N 44 78,83
58 3905 03820 Jarosław Łakomy 4.0 BY3 KP 9456   43 78,80
59 368 03780 Rafał Konieczny 7.0 BY1 KP 9421   42 78,51
60 7627 10898 Zbigniew Ehlert 4.0 BY4 KP 9385   41 78,21
61 4136 04593 Wacław Janicki 15.0 GD1 PM 9372 N 40 78,10
62 207 04250 Bogusław Gierulski 19.0 EL1 WM 9367   39 78,06
63 5542 02503 Andrzej Koziejowski 4.0 LU2 LU 9335 N 38 77,79
64 862 07392 Eugeniusz Prusak 4.0 NS3 MP 9320 N 37 77,67
65 6621 04287 Jan Jegliński 4.0 OE2 WM 9316 S 36 77,63
  5540 04301 Tadeusz Kądzielewski 7.0 OE2 WM 9316 S 36 77,63
67 6844 16229 Anna Leśniewska 2.0 BY2 KP 9310   34 77,58
  5055 16230 Andrzej Rywocki 2.0 BY2 KP 9310 S 34 77,58
69 1576 01138 Marek Pietraszek 18.0 RZ1 PK 9299   32 77,49
70 1569 01206 Jacek Znamirowski 12.0 RZ1 PK 9287   31 77,39
71 642 04510 Wojciech Wrześniowski 7.0 OL4 WM 9278 S 30 77,32
72 7309 01293 Jerzy Dzięcielski 4.0 JG4 DS 9276 S 29 77,30
73 9664 08370 Bartłomie j Kamelski 4.0 BY4 KP 9263   28 77,19
74 5972 02705 Jerzy Krok 2.5 NS2 MP 9258   27 77,15
75 7244 16184 Tomasz Bartnicki 2.0 ZG1 LB 9237   26 76,98
  7254 16183 Zofia Miechowicz 2.0 ZG1 LB 9237   26 76,98
77 222 05718 Jerzy Michałek 18.0 BB1 SL 9232 S 24 76,93
78 4378 03562 Jerzy Ujma 7.0 KA3 SL 9197   23 76,64
79 7666 07895 Waldemar Kozielewski 4.0 GO4 LB 9191   22 76,59
80 4045 05988 Stanisław Kulesza 7.0 SZ2 ZP 9187 S 21 76,56
81 718 01288 Janusz Drozdowski 12.0 WR3 DS 9172 N 20 76,43
82 1234 05491 Marek Wichtowski 4.0 ZG2 WP 9144   19 76,20
83 1517 03124 Zbigniew Durańczyk 7.0 BB1 SL 9070 S 18 75,58
84 3445 05282 Jerzy Nowak 12.0 PO1 WP 9044   17 75,37
85 7451 01571 Tadeusz Pogwizd 4.0 JG4 DS 9025   16 75,21
86 5428 11477 Ryszard Kirkowski 2.5 SZ5 ZP 9021   15 75,18
  5713 08361 Wiesław Padewski 4.0 SZ5 ZP 9021 S 15 75,18
88 1390 06746 Zdzisław Laszczak 13.0 WA6 MA 9007 S 13 75,06
89 7440 01287 Marek Drecki 7.0 JG5 DS 8985 S 12 74,88
  7731 01410 Tadeusz Kowalik 4.0 JG5 DS 8985   12 74,88
91 8252 02623 Stefan Dargel 7.0 NS3 MP 8939 N 11 74,49
92 8201 06522 Henryk Brodawski 12.0 WA6 MA 8902   9 74,18
93 706 04413 Grzegorz Probola 7.0 OL1 WM 8868   8 73,90
94 2919 13952 Sławomir Czech 2.0 NS2 MP 8853   7 73,78
  2416 02748 Roman Narewski 4.0 NS2 MP 8853   7 73,78
96 1348 15823 Sławomir Tyndorf 2.0 PL3 MA 8815 S 5 73,46
97 2913 02723 Bogusław Lesiecki 12.0 TA1 PK 8807   4 73,39
98 5016 10794 Aleksander Chrenowski 13.0 GD1 PM 8770 S 3 73,08
99 2496 06093 Marian Siwy 7.0 SZ3 ZP 8751 N 2 72,93
100 3550 06539 Robert Chmielak 4.0 WA6 MA 8746   1 72,88

Klasyfikacja kobiet

startowało 419 uczestniczek

 

1 789 05967 Sabina Kaźmierska 7.0 SZ5 ZP 9885 N 20 82,38
2 73 11403 Łucja Frąckowiak-Iwanicka 4.0 ZG1 LB 9641 S 16 80,34
3 6844 16229 Anna Leśniewska 2.0 BY2 KP 9310   12 77,58
4 7254 16183 Zofia Miechowicz 2.0 ZG2 LB 9237   9 76,98
5 2016 06542 Irena Chodorowska 18.0 WA6 MA 8376 S 7 69,80
6 6447 02180 Lidia Wilczak 4.0 GO4 LB 8244   5 68,70

 

Klasyfikacja seniorów

startowało 833 uczestników

 

1 704 04430 Jan Rogowski 18.0 OL1 WM 11313 S 20 94,28
2 879 11443 Jerzy Grabowski 7.0 NS2 MP 11249 S 16 93,74
2 501 05156 Roman Kujawski 7.0 PO2 WP 11162 S 12 93,02
4 2888 02054 Waldemar Lewandowski 12.0 GO2 LB 10885 S 9 90,71
5 6187 02733 Jerzy Maciaszek 4.0 NS3 MP 10804 S 7 90,03
6 8036 07307 Ryszard Jarosz 2.5 NS3 MP 10788 s 5 89,90

Klasyfikacja juniorów

startowało 159 uczestników

 

1 1110 14286 Błażej Krawczyk 2.5 TA1 MP 8641 J 20 72,01
2 6855 13076 Michał Krysa 2.5 TA1 MP 8508 J 16 70,90
3 9224 13074 Maciej Grabiec 4.0 TA1 MP 6682 J 12 55,68
4 226 14973 Piotr Duszak 1.5 WA5 MA 6382 J 9 53,18
5 257 15976 Stanisław Mączka 1.5 WA5 MA 6220 J 7 51,83
6 229 14971 Bartosz Ćwiek 1.5 WA5 MA 5973 J 5 49,78

 

Klasyfikacja młodzieży szkolnej

startowało 67 uczestników

 

1 7465 14782 Jakub Patreuha 1.5 JG5 DS 3534 M 20 29,45
1 9644 14783 Patryk Patreuha 1.5 JG5 DS 3534 M 20 29,45
3 7915 15348 Kinga Zawada 1.5 KA1 SL 3173 M 12 26,44
4 8598 14915 Kamil Huda 1.5 KA1 SL 3143 M 9 26,19
5 230 16070 Krystian Bączek 1.0 WA MA 2230 M 7 18,58
6 3867 14195 Jarosław Skibiński 1.5 WA2 MA 1874 M 5 15,62

 

Klasyfikacja nestorów

startowało 329 uczestników

 

1 1530 07475 Jerzy Stworzewicz 7.0 BB1 SL 10508 N 20 87,57
2 5318 04275 Mirosław Grodzki 2.5 OE2 WM 10032 N 16 83,60
3 789 05967 Sabina Kaźmierska 7.0 SZ5 ZP 9885 N 12 82,38
4 788 05968 Aleksander Kaźmierski 7.0 SZ5 ZP 9885 N 9 82,38
5 3544 08087 Jan Maciejewski 7.0 GD3 PM 9478 N 7 78,98
6 2464 06876 Janusz Radecki 18.0 WA6 MA 9460 N 5 78,83

 

 

100% = 1500 * 8 = 12 000 punktów -wygranie 8 turniejów w roku

Zamiast PKL oznaczonych na czerwono zostały zaliczone PKL z klasyfikacji ogólnej

Poprawiony (piątek, 20 grudnia 2013 08:44)