224

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski

 

Dolnośląskie eliminacje wojewódzkie do MPP Open

Mistrzostwa Polski Par Open Finał Wojewódzki 
Miedziana Kadź
23.05.2010 Legnica

M-CE NR                                                  %SES1  %SES2  %SES3  %SES4  %SES5     %   aPKL
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  14 Piotr Zatorski               12.0 DS  08158 J    64.23  70.38  59.59  55.19  73.95   64.67  80  
        Stanisław Gołębiowski        18.0 DS  01318    
  2  24 Marian Kupnicki              13.0 WP  01831      52.88  59.23  56.99  68.77  79.76   63.53  70  
        Jerzy Snopczyński             4.0 DS  01640    
  3  48 Lech Warężak                  7.0 DS  01711 S    65.19  44.81  65.77  60.99  63.96   60.14  64    
        Wiesław Tabiszewski           7.0 DS  01690    
  4  12 Zdzisław Kowal                4.0 DS  01407 S    45.58  63.65  43.61  65.18  79.67   59.54  60    
        Kazimierz Bednarek            7.0 DS  01234 S  
  5  51 Antoni Ochot                 12.0 DS  01534 S    58.46  58.27  72.56  48.41  59.59   59.46  56    
        Andrzej Kaźmierczak           7.0 DS  01373    
  6  40 Zbigniew Sobczyk             12.0 DS  01641 S    62.50  51.35  53.00  72.17  53.20   58.44  52    
        Janusz Drozdowski            12.0 DS  01288 N  
  7  31 Robert Mroczek                2.5 DS  01511      43.85  55.19  60.59  68.37  56.90   56.98  48    
        Sławek Robel                  2.5 DS  01598    
  8  46 Lilianna Szatańska            2.0 DS  09654 K    54.81  57.88  67.18  43.21  53.75   55.37  44    
        Krzysztof Wójcik              4.0 DS  01744    
  9  42 Ryszard Lachowicz             7.0 DS  07124 S    35.00  56.92  65.77  59.39  58.58   55.13  40    
        Przemysław Saliński           4.0 DS  01617    
 10  57 Zdzisław Kunc                 7.0 DS  01437 S    55.38  47.12  65.58  51.00  56.41   55.10  36  
        Mariusz Ilnicki               4.0 DS  09568    
 11  35 Kazimierz Beyer               7.0 DS  11243      69.23  64.81  48.01  48.40  44.62   55.01  32  
        Marek Rzeszutek               4.0 DS  01613    
 12  62 Wojciech Gaweł                7.0 DS  08203      49.23  67.50  56.79  48.00  51.71   54.65  28
        Piotr Łopusiewicz             2.5 DS  08318    
 13  34 Tomasz Klukowski              7.0 DS  01385      55.77  54.62  41.82  49.80  68.49   54.10  24   
        Michał Klukowski              2.5 DS  12197 M  
 14  61 Bogumił Wegner                7.0 DS  01718      59.81  58.46  53.59  47.20  49.81   53.77  20   
        Ryszard Laskowski             7.0 DS  01444    
 15  16 Małgorzata Turska-Marcinowska 4.0 DS  01705 K    59.04  65.19  53.20  48.00  42.56   53.60  16    
        Adam Marcinowski              4.0 DS  01483    
 16  13 Lech Garycki                  0.0 DS             56.92  42.12  60.78  54.40  52.23   53.29  12    
        Hubert Opaczewski             1.5 DS  01544    
 17  37 Jerzy Poznar                  4.0 DS  01576      38.08  62.69  49.80  61.78  52.47   52.96   8    
        Wojciech Raczyński            2.5 DS  01585    
 18  59 Ryszard Kluk                  4.0 DS  01382 S    53.46  51.35  56.79  54.99  44.57   52.23   4    
        Leszek Tymcio                 2.0 DS  13783    
 19  36 Witold Dudek                  2.5 DS  10283      55.77  53.27  49.20  37.22  64.79   52.05       
        Roman Siwiec                  2.0 DS  01628    
 20  54 Eugeniusz Gąska               2.0 DS  11758      43.08  54.42  55.39  53.20  53.41   51.90  
        Krzysztof Kłusek              1.5 DS  09574    
 21  58 Jarosław Kowalik              4.0 DS  01409      58.46  37.50  43.61  59.38  60.02   51.80  
        Roman Wyszowski               4.0 DS  01755    
 22  27 Aleksander Kud                7.0 DS  01433      42.50  53.65  39.82  57.39  65.57   51.78   
        Piotr Korecki                 4.0 DS  01397    
 23  43 Jerzy Gładysz                12.0 DS  01311      52.31  53.27  51.80  56.39  44.40   51.63   
        Marian Szymonowicz            7.0 DS  01683 S  
 24  33 Waldemar Siuda                7.0 DS  01627      34.42  65.77  52.60  52.59  51.57   51.39   
        Tadeusz Pogwizd               4.0 DS  01571    
 25  44 Henryk Mastalarz              2.5 DS  01489      47.31  59.23  48.60  53.99  46.28   51.08   
        Henryk Nowiński               2.5 DS  01532 S  
 26  28 Lesław Grakowicz              0.5 DS  13126 S    45.38  50.58  49.00  60.58  45.53   50.22  
        Henryk Kowal                  0.0 DS           
 27  18 Ryszard Rączkowski            2.5 DS  01592      37.69  46.35  57.99  52.40  56.60   50.20   
        Józef Grybel                  2.0 DS  01328 S  
 28  23 Marek Drecki                  7.0 DS  01287      54.42  50.96  50.20  57.19  37.51   50.06  
        Janusz Kozioł                 0.5 DS  13179    
 29  25 Elżbieta Sosulska             4.0 DS  01649 K    57.50  42.50  46.61  54.19  47.86   49.73  
        Aleksander Czajka             7.0 DS  01269 S  
 30  45 Zbigniew Ciereszko            7.0 DS  01264      52.50  46.54  48.00  61.58  37.90   49.31  
        Aleksander Poznysz           12.0 DS  01577    
 31  39 Maksymilian Karpierz          0.0 DS  14441 J    52.69  58.27  43.01  45.01  45.65   48.93  
        Grzegorz Tarka                4.0 DS  01691    
 32  26 Wiesław Pytka                 1.5 DS  13125 S    64.23  31.54  48.60  47.80  50.17   48.47  
        Stanisław Sulima              1.0 DS  13127    
 33  47 Józef Kolak                   0.0 DS             41.92  54.81  57.99  46.21  39.60   48.10  
        Dawid Karpierz                0.0 DS           
 34  38 Zdzisław Patreuha             2.0 DS  12374      51.54  62.12  46.01  41.41  38.85   47.98  
        Jarosław Molenda              7.0 DS  01508    
 35  63 Jan Krakowski                 2.0 DS  10483      54.04  52.31  57.59  33.03  42.60   47.91  
        Ludwik Kurzeja                2.5 DS  10484    
 36  49 Ewa Dziekańska                4.0 DS  09594 K    52.88  50.38  53.20  49.40  33.06   47.79  
        Krzysztof Dziekański          7.0 DS  01291    
 37  50 Leszek Haber                  4.0 DS  01336 S    54.81  40.96  45.81  50.60  46.48   47.73  
        Andrzej Suchodolski           2.5 DS  01664 N  
 38  11 Dariusz Wincenty              7.0 DS  01725      51.92  58.08  54.39  34.82  37.61   47.37  
        Marek Michalski               4.0 DS  01498    
 39  41 Piotr Krawczyk                7.0 DS  01419 S    43.27  47.12  43.21  58.99  42.63   47.04  
        Wojciech Sękowski             4.0 DS  01621    
 40  21 Janusz Staniów                4.0 DS  01655      52.12  52.12  41.41  41.41  47.97   47.01  
        Paweł Litwiński               7.0 DS  01457 S  
 41  64 Zofia Diakowska               0.0 DS             59.62  45.96  33.62  47.80  47.84   46.97  
        Ryszard Wodziński             1.5 DS  13119 S  
 42  30 Adam Cybulak                  2.0 DS  08190      53.85  49.23  55.19  23.04  52.79   46.82  
        Ryszard Niziałek              2.0 DS  01526    
 43  22 Anna Czarnowska               1.5 DS  10476 KS   47.12  46.35  49.40  44.81  39.30   45.39  
        Marian Kwolczak               1.5 DS  12824 S  
 44  20 Zbigniew Szanduła             2.5 DS  01671 S    37.31  46.92  41.82  45.80  54.91   45.35  
        Szymon Rajchman               2.5 DS  08142 N  
 45  60 Ryszard Rolka                 4.0 DS  01603 S    32.31  46.35  45.41  52.79  49.22   45.21  
        Wojciech Skonieczny           4.0 DS  01631 S  
 46  52 Franciszek Miazga             2.0 DS  11710      47.50  36.15  48.00  37.82  55.95   45.09  
        Wiesław Kozieł                1.5 DS  01412 S  
 47  19 Krystian Ostrowski            0.5 DS  13625 J    36.92  39.62  42.01  41.02  62.78   44.47  
        Andrzej Ostrowski             0.0 DS           
 48  56 Ryszard Kubik                 4.0 DS  01429 S    51.15  30.38  44.01  43.21  52.92   44.34  
        Ireneusz Siemieniako          2.0 DS  08144 S  
 49  32 Stanisław Cieśla              4.0 DS  01265 S    36.15  32.88  38.62  62.38  46.62   43.33  
        Grzegorz Czapulak             4.0 DS  01270    
 50  53 Krzysztof Komenda             4.0 DS  09575      40.77  36.73  44.61  51.20  30.04   40.67  
        Jerzy Małek                   2.5 DS  01481 S  

 51  17 Henryk Wiszniewski            2.5 DS  08153 S    53.27  28.65  46.61  22.44  40.81   38.36  
        Jerzy Zatorski                2.5 DS  01768    
 52  29 Albina Suder                  1.5 DS  12377 K    30.00  51.73  17.45  49.80  30.99   35.99  
        Ryszard Suder                 1.5 DS  08148    
 53  55 Irena Rudakowa                0.0 DS             36.73  26.73  37.82  27.84  17.54   29.33  
        Mirosław Zawiślak             0.0 DS           
 54  15 Andrzej Bartosik              4.0 DS  01232      57.12  29.04   0.00   0.00   0.00   17.23  
        Jan Maślanka                  2.5 DS  01490 S  

Suma WK = 449.5


PIERWSI W SESJI  1  35, K Beyer-M Rzeszutek          11.0 DS     69.23%

PIERWSI W SESJI  2  14, P Zatorski-S Gołębiowski     30.0 DS     70.38%

PIERWSI W SESJI  3  51, A Ochot-A Kaźmierczak        19.0 DS     72.56%

PIERWSI W SESJI  4  40, Z Sobczyk-J Drozdowski       24.0 DS     72.17%

PIERWSI W SESJI  5  24, M Kupnicki-J Snopczyński     17.0 WP/DS  79.76%


Poprawiony (niedziela, 23 maja 2010 21:18)