628

Wyniki imprez młodzieżowych od 1988 r.

Strona w mocnej przebudowie, jeszcze trochę...

Jeśli masz wyniki z brakujących imprez prześlij je na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2017

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych, 10-14.05.2017, Drzonków

Akademickie Mistrzostwa Polski, 3-5.05.2017, Warszawa

DMP Młodzieży Szkolnej - XII Memoriał Henryka Gagatka

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25, Tęgoborze, 9-12.03

Rozgrywki kadrowe

2016

Mistrzostwa Polski Młodzików: 29.09-2.10, Starachowice

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 16-19.06, Szczyrk

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25. 11-13.03.2016

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - Memoriał Henryka Gagatka 22-24.04.2016

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym, 25-29 maja 2016, Lidzbark Warmiński

 

2015

Mistrzostwa Polski Młodzików, 24-27.09 2015

XXIX Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 18-21.06, Gdańsk

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej, Bytom 24-26.04

IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych, 7-11.04 Wigry

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 13-15.03 Warszawa

Akademickie Mistrzostwa Polski, 23-26.04 Wilkasy

Rozgrywki kadrowe

 

2014

Mistrzostwa Polski Młodzików: 4-7.09 Tęgoborze

XXVIII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 19-22.06 Łódź

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej, Bytom 16-18.054

III Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych, 5-9.04 Spała

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, 7-9.03 Warszawa

Akademickie Mistrzostwa Polski, 9-11.05 Wilkasy

Rozgrywki kadrowe: szerokie kryterium (luty) Kadra B U20 (kwiecień)

 

2013

Mistrzostwa Polski Młodzików: 17-19.05 Komornica.

XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 20-23.06 Smołdziński Las.

II Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych: 11-14.04 Szczawno Zdrój.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 21-23.03 Tęgoborze.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 08-10.03 Wilkasy

 

2012

Mistrzostwa Polski Młodz: 18-20.05 Szamotuły.

XXVI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 6-9.06 Tęgoborze.

I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych: 14-17.04 Solina.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 26-29.09 Tęgoborze.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 27-29.01 Kraków.


2011

Mistrzostwa Polski Młodzików: 13-15.05 Szamotuły.

XXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 19-22.05 Tęgoborze.

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 29.04-02.05 Augustów.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 20-23.10 Wrocław.

Akademickie Mistrzostwa Polski: Nie odbyły się.

 

2010

Mistrzostwa Polski Młodzików: 28-30.05 Kraków.

XXIV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 11-13.06 Radzyń Podlaski.

XVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 30.04-3.05 Grębiszew.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 16-19.09 Poznań.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 03-05.12 Wrocław.

 

2009

Mistrzostwa Polski Młodzików: 22-24.05 Szamotuły.

XXIII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 10-14.06 Głuchołazy.

XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 30.04-3.05 Starachowice.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 24-27.09 Warszawa.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 11-13.12 Wrocław.

 

2008

Mistrzostwa Polski Młodzików: 13-15.06 Szamotuły.

XXII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 21-25.05 Głuchołazy.

XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 25-27.04 Polanica Zdrój

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 25-27.09 Warszawa.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 28-30.10 Wrocław

 

2007

Mistrzostwa Polski Młodzików: 4-6.2007 Szamotuły.

XXI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 07-10.06 Głuchołazy.

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 28.04-1.05 Głuchołazy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 12.14.10 Warszawa

Akademickie Mistrzostwa Polski: 11-13.05 Wrocław.

XXV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych: 30.11-2.12 Wrocław

 

2006

Mistrzostwa Polski Młodzików: 12-14.06 Szamotuły.

XX Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej 15-18.06 Pniewy.

XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 30.04-3.05 Miłakowo.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25: 25-27.09 Warszawa.

Akademickie Mistrzostwa Polski: Nie odbyły się.

XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych: 1-3.12 Wrocław

 

2005

Mistrzostwa Polski Młodzików: 13-15.05 Szamotuły.

XIX Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 16-19.06 Wisła.

XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych: 30.04-2.05 Kamionka.

Mistrzostwa Polski 19-20 i 21-25: 14-16.10 Starościn.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 2-4.12 Wrocław.

XXIII Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych: 20-22.05 Wrocław

 

2004

Mistrzostwa Polski Młodzików: 21-23.05 Szamotuły.

XVIII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej:10-13.06 Krynica Morska.

X Ogólnopolska Olimpiada Mlodzieży w sportach halowych: 30.04 -2.05. Szamotuły.

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20: 8-10.10 Warszawa.

Mistrzostwa Polski Juniorów 14-15.05 Wrocław.

Akademickie Mistrzostwa Polski: 26-28.10 Wrocław.

 

 

2003

Mistrzostwa Polski Młodzików: Wyniki na razie w formie papierowej trwa konwertowanie.

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: Krynica Morska, 19-22.06

IX Ogólnopolska Olimpiada w sportach halowych: Starachowice:

Mistrzostwa Polski 19-20: 26-28.03 Warszawa.

Mistrzostwa Polski 21-25 nie odbyły się?

Akademickie Mistrzostwa Polski: 5-7.12 Wrocław.

 

2002

Mistrzostwa Polski Par Młodzików: 24.05 Szamotuły.

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 29.05-3.06 Krynica Morska.

XVIII Ogólnopolska Olimpiada w sportach halowych: 1-3.05 Zbąszynek.

Mistrzostwa Polski 19-21: 4-6.10 Muszaki.

Mistrzostwa Polski Par Juniorów na Impy: 9-10.03 Warszawa.

Akademickie Mistrzostwa Polski: XX.XX Wrocław.

 

 

2001

Mistrzostwa Polski Młodzików: 11-13.05 Szamotuły.

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 13-17.06 Krynica Morska.

Ogólnopolska Olimpiada Opolszczyzna 2011

Mistrzostwa Polski Juniorów: 27-28.04 Kalisz.

Akademickie Mistrzostwa Polski. 7-9.12 Wrocław.

IX Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół i Okręgów Szkolnych: 1-4.02 Warszawa

 

2000

Mistrzostwa Polski Młodzików: 3.06 Bytom.

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 14-18.06 Krynica Morska

Ogólnopolska Olimpiada 1-3.05 Radomsko.

Mistrzostwa Polski Juniorów: 13-14.10 Kalisz.      

Akademickie Mistrzostwa Polski.   

 

1999

Mistrzostwa Polski Młodzików: 29.05 Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół i Okręgów Szkolnych: 5 - 7.02 Jastrzębie

Ogólnopolska Olimpiada: 1-3.05 Hrubieszów

Mistrzostwa Polski Juniorów: 23-25.04 Bogaczewo

Mistrzostwa Polski Juniorów Teamów: 4-5.12 Warszawa

Mistrzostwa Polski Mixt Juniorów: 18-19.09 Warszawa

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych: 3-6.06 Krynica Morska

Akademickie Mistrzostwa Polski: 10-12.12 Wrocław

 

1998

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 11-14.06 Wólka

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół i Okręgów Szkolnych: 13-15.02 Kruszyna

Ogólnopolska Olimpiada: 1-3.05 Sieraków

Mistrzostwa Polski Juniorów: Brzeg Dolny

Mistrzostwa Polski Mixt Juniorów: 11-12.09 Oświęcim

Akademickie Mistrzostwa Polski: 10-13.12 Wrocław

Mistrzostwa Polski Młodzików: 30.05, Katowice

 

1997

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 29.05-1.06 Siemiatycze

III Ogólnopolska Olimpiada: 20-21.07 Kraków

Mistrzostwa Polski Juniorów: 13-15.06 Rawa Mazowiecka

Mistrzostwa Polski Teamów Juniorów: 20-21.12 Kruszyna

Mistrzostwa Polski Mixt Juniorów: 19.09 Oświęcim

Akademickie Mistrzostwa Polski: 21-23.11 Bydgoszcz

Mistrzostwa Polski Młodzików: 6.12, Katowice

 

1996

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 6-9.06 Wólka n/Bugiem

Mistrzostwa Polski Juniorów: 28-31.03 Jastrzębie Zdrój

Mistrzostwa Polski Mixt Juniorów: 20-21.09 Oświęcim

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół: 9-11.11 Białystok

 

1995

Mistrzostwa Polski Juniorów: 29.04-3.05 Słupca

Mistrzostwa Polski Juniorów: Oświęcim

 

1994

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: 30.05-2.06 Kule

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół: 31.01-4.02 Jastrzębie Zdrój

Mistrzostwa Polski Politechnik: 16.04 Warszawa

Mistrzostwa Polski Juniorów: 26-27.03 Słupca

Mistrzostwa Polski Mixt Juniorów: 16-17.09 Oświęcim

Akademickie Mistrzostwa Polski: 18-20.11 Bydgoszcz

 

1993

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: Kule

Mistrzostwa Polski Politechnik: 03.04 Warszawa

Mistrzostwa Polski Juniorów: 16-18.04 Kraków

Akademickie Mistrzostwa Polski: 20-21.11 Bydgoszcz

 

1992

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej: Częstochowa

Mistrzostwa Polski Juniorów: 9-12.04 Kraków

 

1991

Mistrzostwa Polski Juniorów: 5-7.04 Kraków

 

1990

Mistrzostwa Polski Juniorów: 15-16.12 Kraków

 

1989

-

 

1988

Mistrzostwa Polski Juniorów: 17-18.12 Lucień