Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

 

 

PKO Młodzieżowa Akademia Brydża Sportowego

I Turniej Eliminacyjny Akademii Brydża BP PKO

 

„Mistrzostwa 14 LO we Wrocławiu” – 5 marca 2016 r.

 

m-ce

nr

 

wk

okr

wynik %

PDF

1

28

Jakub Patreuha
Patryk Patreuha

2.5
2.5

DS

80.64

31

2

14

Mateusz Witkowski
Marcin Witkowski

 
 

DS

67.43

26

3

29

Oskar Tokarczuk
Łukasz Radliński

0.5
0.5

DS

65.58

22

4

8

Maciej Racewicz
Adam Pigulski

1.0
1.5

DS

61.97

19

5

20

Dagobert Żarczyński
Cyprian Herl

0.5
 

DS

61.53

17

6

15

Joanna Kokot
Paul Kokot

1.0
1.5

DS

61.07

15

7

4

Adam Szuszkiewicz
Patrycja Krupnik

1.5
 

DS

60.03

13

8

35

Maciej Dudek
Jacek Zakrzewski

 
 

 

57.36

11

9

32

Katarzyna Jakieła
Alicja Myśliwiec

 
 

DS

55.57

9

10

27

Monika Kurasiak
Natalia Bień

0.5
 

DS

55.54

7

11

37

Jakub Kocoń
Sławomir Zbróg

 
 

DS

54.35

6

12

10

Andrzej Zaród
Adam Jasiak

 
 

DS

54.04

5

13

2

Damian Czarnecki
Filip Biliński

 
 

DS

53.92

4

14

12

Wiktor Hamberger
Ryszard Rosikiewicz

 
 

DS

53.03

3

15

36

Tomasz Jabłoński
Wojciech Potapczyk

 
 

DS

52.54

2

16

17

Laetitia Górnicka
Kuba Nowak

 
 

DS

52.21

1

17

21

Bartosz Jakubowski
Robert Bawer

 
 

DS

52.16

0

18

18

Szymon Ostrowski
Szymon Armata

 
 

DS

50.61

0

19

22

Tymoteusz Zaborowski
Paweł Świątkowski

 
 

DS

49.62

0

20

31

Alekasander Janowski
Bartosz Macioł

 
 

DS

49.56

0

21

38

Maria Wolak
Aleksandra Andrasz

 
 

DS

46.77

0

22

16

Alicja Żarczyńska
Daria Raczek

 
 

DS

46.47

0

23

3

Gordian Czerkawski
Szymon Grabarz

 
 

DS

45.59

0

24

30

Dominika Wielczyk
Małgorzata Borek

 
 

DS

45.25

0

25

13

Wiktoria Płocica
Tymoteusz Figuła

 
 

DS

44.90

0

26

5

Patryk Nowicki
Tymoteusz Wąsiewski

 
 

DS

44.09

0

27

6

Mirosława Stachura
Grzegorz Suwaj

 
 

DS

43.21

0

28

23

Martyna Wasielewska
Manuela Gmur

 
 

DS

42.63

0

29

33

Julia Midera
Jakub Dudziak

 
 

DS

41.67

0

30

25

Julia Smółka
Katarzyna Żbikowska

 
 

DS

41.53

0

31

34

Joanna Żuławińska
Aleksander Fedak

 
 

 

41.29

0

32

7

Jan Kugler
Tomasz Wąsowicz

 
 

DS

38.66

0

33

26

Sebastian Zimorski
Maciej Betliński

 
 

DS

37.10

0

34

9

Mateusz Skiba
Marek Olszewski

 
 

DS

35.47

0

35

24

Cezary Zakrzewski
Martyna Paprocka

 
 

DS

30.85

0

36

11

Karolina Wodyk
Aleks Bukat

 
 

 

28.66

0

 

 

Poprawiony (poniedziałek, 14 marca 2016 09:00)