Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Oferta pracy - poszukujemy specjalisty administracyjno-finansowego

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Office Coordinator/Office Manager/Kierownik Administracyjny/Specjalista Administracyjno-Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa, Biuro Polskiego Związku Brydża Sportowego.

OPIS STANOWISKA:

Prowadzenie administracji biura i opieka nad jego funkcjonowaniem, w tym:

– prowadzenie recepcji/sekretariatu (przyjmowanie klientów, łączenie rozmów telefonicznych),

– organizacja i nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji w tym dystrybucja i ewidencjonowanie poczty,

– obsługa oraz utrzymanie w ruchu urządzeń biurowych,

– monitorowanie zapasów artykułów biurowych i ich uzupełnianie,

– kontakt z dostawcami oraz firmami zewnętrznymi,

– nadzorowanie obiegu umów oraz dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Współpraca z Ministerstwem Sportu i Turystyki i innymi ministerstwami:

– przygotowywanie dokumentów dotyczących wniosków ministerialnych,

– przygotowywanie sprawozdań częściowych i końcowych dotyczących rozliczenia wniosków.

Ścisła współpraca z działem księgowości, w tym:

– przygotowywanie bieżących płatności,

– rozliczanie wyjazdów i delegacji służbowych,

– przygotowywanie dokumentów dla księgowości,

– przygotowywanie prezentacji, analiz, raportów, zestawień,

– współpraca z instytucjami finansowymi.

Wsparcie biura w organizacji eventów, w tym:

– rezerwacja sal, zapraszanie gości, wybór firm cateringowych i koordynacja wydarzenia,

– organizacja podróży służbowych dla pracowników, rezerwacje hoteli.

Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników związku (głównie zarządzanie kalendarzem i korespondencją, umawianie i koordynacja spotkań i zadań Prezesa, członków zarządu, pracowników).

Współudział w tworzeniu wizerunku firmy.

WYMAGANIA:

·       doświadczenie w koordynacji pracy biura, zarządzaniu sprawami administracyjnymi;

·       doskonałe zdolności organizacyjne (dokładność, sumienność i terminowość);

·       bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office: Word, Excel i PowerPoint;

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

·       wysoka kultura osobista, dyskrecja, pasja i zapał do pracy;

·       kreatywność, chęć rozwoju i podejmowania nowych zadań;

·       preferowane wykształcenie wyższe;

·       mile widziana znajomość zasad gry w brydża.

OFERUJEMY:

·       umowę o pracę po okresie próbnym;

·       stabilne warunki zatrudnienia oraz opiekę medyczną;

·       wpływ na własne środowisko pracy;

·       możliwość realizowania samodzielnych projektów;

·       możliwość wykorzystania swoich umiejętności i talentów oraz zdobycia nowych doświadczeń w małym zespole.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Witold Stachnik
Prezes Zarządu PZBS