PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Piotr Nawrocki i Piotr Wiankowski zwyciężają podczas Festiwalu w Tel-Avivie

Od 22 do 28 czerwca w Tel Awiwie rozgrywany był 52. Festiwal Brydżowy. Na zaproszenie izrealskiej federacji w zawodach brali udział reprezentaci Polski U-20 oraz zawodnicy Mistrzów i Wicemistrzów Polski. Główny turniej par podczas Festiwalu wygrali Piotr Nawrocki i Piotr Wiankowski. Na dziewiatym miejscu ukończyli turniej Bartosz Chmurski i Kamil Nowak, na 16 Jakub i Patryk Patreuha, a na 28 Piotr Jasiński i Tomasz Kiełbasa. Startowało 200 par.

WYNIKI TURNIEJU PAR

W turnieju teamów BAM Piotr Nawrocki - Piotr Wiankowski, Bartosz Chmurski - Kamil Nowak reprezentujący Polskę zajęli trzecie miejsce, natomiast w głównym turnieju teamów zajęli miejsce 5-8. Reprezentacja Polski U-20 w głównym turnieju teamów zajęła miejsca 9-16. Startowało 79 teamów.

Start naszych zawodników współfiannsowany był z środków PZBS.