426

Jednolity Kalendarz Sportowy 2010

Komunikat Komisji Imprez Środowiskowych PZBS

Styczeń

8-10.01 I liga - 2 zjazd (8 meczów) Starachowice
9-10.01 II liga - 3 zjazd  
11.01 KMP - I termin  
17.01 Our 1st Auction Pairs - Klub Brydżowy TGRs Londyn
21-23.01 IX Mistrzostwa Polski Celników (Pracowników Administracji Celnej) Otwockwi
29-30.01 Konsultacje szkoleniowe open  
29-31.01 Konsultacje szkoleniowe seniorów  

Luty

1-5.02 7. Europejska kursokonferencja sędziowska Sanremo, Włochy
6-7.02 II liga - 4 zjazd  
8.02 KMP - II termin  
9-14.02 15. NEC Festival Yokohama, Japonia
12-14.02 Konsultacje szkoleniowe kobiet - etap 3 Warszawa
18-28.02 44. Bridge Festival Tel Aviv
19-21.02 Mityng "Żuławski" Elbląg
20.02 Budimex GP Par (1) Elbląg
26-28.02 Konsultacje szkoleniowe open  
26-28.02 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
27-28.02 12. OTP i OTT o Puchar Burmistrza Łańcuta Łańcut

Marzec

5-7.03 18 Puchar "Grodu Staszica" Piła
7.03 Budimex GP Par (2) Piła
8.03 KMP - III termin  
11-21.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej Reno, Nevada
12-14.03 II liga - 5 zjazd  
20.03 2. Memoriał im. Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
21-26.03 White House Junior International Teams Amsterdam, Holandia
25-28.03 XV Mistrzostwa Polski Spółdzielczości Mieszkaniowej Głuchołazy
26-28.03 Konsultacje szkoleniowe open  
26-28.03 Krakowska Wiosna Brydżowa w tym OTP Drewniane Głowy Kraków
27.03 Eliminacje Strefowe do ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (ESOOM)  
27.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP, MA, DS, MP

Kwiecień

4-5.04 Wielkanoc  
12-19.04 3. World Women's Online Bridge Festival BBO
19.04 KMP - IV termin  
23-25.04 Konsultacje szkoleniowe open  

Maj

1-3.05 I liga - superliga - finał Poznań
30.04 - 3.05 30. Mityng Uznamski Świnoujście
30.04-3.05 15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Grębiszew k/Mińska Maz.
7-9.05 31. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
9.05 Budimex GP Par (3) Wrocław
7-20.05 Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins
10.05 KMP - V termin  
12-13.05 25. Bonn Nations Cup (Invitational) Bad Godesburg, Niemcy
13.05 30. Bonn Cup (Open Pairs) Bad Godesburg, Niemcy
14-16.05 1. German Bridge Team Trophy (Open) Bad Godesburg, Niemcy
21-23.05 3. Bridge Forest Trophy Debrzyno
22.05 Mistrzostwa Polski Amatorów Warszawa
28-30.05 15. Warmińsko-Mazurski Festiwal Brydżowy Olsztyn
28-30.05 Mistrzostwa PZBS Młodzików Kraków
30.05  7. OTP o Puchar Prezydenta Starogardu Gdańskiego Starogard Gdański

Czerwiec

3.06 Boże Ciało  
5.06 III ŚRODOWISKOWE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GARNIZONOWYCH WOJSKA POLSKIEGO Stargard Szczeciński
3-6.06 50. Poznański Kongres Brydżowy Poznań
3-6.06 Mistrzostwa Polski Par Open Poznań
5.06

Budimex GP Par (4)

Poznań
3-6.06 Kongres Młodzieży w ramach 50. Poznańskiego Kongresu Brydżowego Poznań
3-6.06 XVIII Ogólnopolski Turniej Brydża Sportowego SULEJÓW - 2010 - Mistrzostwa Polski Kadr Służby Więziennej Sulejów
11-13.06 Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Radzyń Podlaski
14.06 KMP - VI termin  
19-26.06 19. Międzynarodowy Festiwal Brydżowy Rab, Chorwacja
20.06 OTP "O Puchar Prezesa Targów KIELCE" Kielce - przeniesiony
22.06-3.07 50. Drużynowe Mistrzostwa Europy Ostenda, Belgia
26-27.06 OTP "Łuczniczka" Bydgoszcz
27.06 Budimex GP Par (5) Bydgoszcz

Lipiec

2-11.07 53. Międzynarodowy Kongres "SŁAWA '2009" Sława
10.07 Budimex GP Par (6) Sława
12.07 KMP - VII termin  
14-17.07 10. Mistrzostwa Europy Par Juniorów Opatija, Chorwacja
15-25.07 50. Międzynarodowy Kongres Bałtycki Sopot
17.07 Budimex GP Par (7) Sopot
22.07-1.08 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej Nowy Orlean, Luizjana
30.07-5.08 Chairman's Cup Örebro, Szwecja

Sierpień

2-9.08 5. Akademickie Mistrzostwa Świata Kaoshiung (Taiwan)
6-14.08 20. Festiwal "Solidarność" Słupsk
8.08 Budimex GP Par (8) Słupsk
9.08 KMP - VIII termin  
20-29.08 38. Grand Prix Warszawy Warszawa
21.08 Eliminacja do 53 Mistrzostw Polski Par Mikstowych 2010/2011 Warszawa
22.08 Budimex GP Par (9) Warszawa
27-28.08 Mistrzostwa Polski Teamów Board-a-Match Open i Popularnych Warszawa

Wrzesień

4-12.09 49. Festiwal PULA 2010 Pula, Chorwacja
12.09 OTP "O Puchar Prezesa Targów Kielce" Kielce
13.09 KMP - IX termin  
13-16.09 3rd Buffet Cup Cardiff, Walia
16-19.09 37. Festiwal Brydżowy "VILNIUS CUP" Wilno, Litwa
17-19.09 Mistrzostwa Polski Skarbowców Warszawa
17-19.09 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Poznań
18-19.09 4. Tarnowski Mityng Solidarności Tarnów
21-24.09 3. Small Federations Championship Lubljana, Słowenia
24-26.09 6. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
24-26.09 Mistrzostwa Polski Energetyków Muszyna
25.09 Budimex GP Par (10) Olsztyn

Październik

1-3.10 19. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
3.10 Budimex GP Par (11) Bolesławiec
2-3.10 Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
1-16.10 Otwarte Mistrzostwa Świata Filadelfia, USA
  8-10.10   52. Mityng Bursztynowy   Szczecin
  9.10   OTP** "Bursztynowy"   Szczecin
  9.10  I Golf & Brydż Cup  Lisia Polana
8-9.10 XIV Mistrzostwa Polski Lekarzy Warszawa
8-10.10 TOURNOI INTERNATIONAL DE BRIDGE par équipes Monaco
11.10 KMP, X termin  

14-17.10

11. Mityng "Hotel Senator"

Starachowice
  16.10

  Budimex GP Par (12)

 
21-24.10 Ogólnopolski Turniej Brydża Służby Więziennej "Turawa 2010" Turawa
22-24.10 I liga - 1 zjazd (8 meczów)  
23-24.10 II liga - 1 zjazd  

Listopad

4-7.11 20. Memoriał im. Janiny Wielkoszewskiej Stargard Szczeciński
6.11 Budimex GP Par (13) Stargard Szczeciński
6-7.11 4. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
8.11 KMP - XI termin  
10-14.11 34. Zlot Graczy Wirtualnych Bydgoszcz
11.11 15. Turniej z okazji Dnia Niepodległości Lubin

 11-14.11

9th European Champions Cup  Izmir, Turcja
12-14.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków

 18-28.11

 16th Red Sea Bridge Festival  Eilat, Izrael

20-21.11

II liga, 2 zjazd  
25.11-5.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej Orlando, Florida
27-28.11 15. Memoriał Irka Nowaka Poznań

Grudzień

  3-5.12  Akademickie Mistrzostwa Polski Wrocław

   3-5.12

  Mityng Barbórkowy

 Chorzów

10-12.12 Międzynarodowy Turniej Teamów Cittá di Milano Mediolan, Włochy
10-12.12 Mityng Łódzki Łódź
  12.12 Budimex GP Par (14) Łódź
13.12 KMP - XII termin  
17-19.12 Finał Budimex Grand Prix Polski 2010 Warszawa