123

Jednolity Kalendarz Sportowy 2012

Styczeń

01.01 - 31.12 BridgeNet
07.01 - 08.01 I i II liga - zjazd 3
09.01 KMP - termin 1
12.01 - 14.01 XI Mistrzostwa Polski Pracowników Administracji Celnej Otwock
13.01 - 15.01 Ekstraklasa - zjazd 2 Starachowice
13.01 - 22.01 IV. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy EURO 2012 Połczyn Zdrój
15.01 RTP* IV. Uzdrowiskowy Turniej Par Połczyn Zdrój
15.01 RTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
20.01 - 22.01 XI Kongres Noworoczny Mielec
26.01 - 29.01 Reykjavik Bridge Festival
(Reykjavik Bridge Festival)
Reykjavik, Islandia
27.01 - 29.01 Akademickie Mistrzostwa Polski Kraków

Luty

02.02 - 11.02 46. Israel Bridge Festival Tel Aviv, Izrael
03.02 - 05.02 I i II liga - zjazd 4
10.02 - 12.02 14. Mityng Żuławski Elbląg
11.02 OTP*** BUDIMEX GPP Par (1) Elbląg
13.02 KMP - termin 2
19.02 OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka" Dobrodzień
24.02 - 26.02 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
25.02 - 03.03 51. Gold Coast Congress
(51st Gold Coast Congress)
Broadbeach, Australia
26.02 14. OTP O Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta Łańcut

Marzec

02.03 - 04.03 I i II liga - zjazd 5
09.03 - 11.03 BUDIMEX 32. Mistrzostwa Polski Par Kobiet Warszawa
10.03 OTP** IV. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
12.03 KMP - termin 3
13.03 - 18.03 35. Festiwal Brydżowy
(35th Budapest Bridge Festival)
Budapeszt, Węgry
15.03 - 25.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej
(Spring North American Championship)
Memphis, Tennessee
16.03 - 18.03 II. Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Szczyrk
17.03 Eliminacje do OOM i MMM Skwierzyna, Sopot, Warszawa, Skawina
23.03 - 25.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
24.03 OTP** IV. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
25.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par (2) Krakow
25.03 - 30.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
29.03 - 30.03 OTP**** TOP Par 2012 Przypki koło Warszawy
30.03 - 31.03 OTI**** TOP Individual 2012 Przypki koło Warszawy
30.03 - 01.04 Mityng Łódzki Łódź
30.03 - 01.04 Otwarte Mistrzostwa Ukrainy Par
(Ukrainian Open Pair Championship)
Uhgorod, Ukraina

Kwiecień

01.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (3) Łódź
08.04 - 09.04 Wielkanoc
08.04 - 08.05 Golf & Brydż Challenge Cup 2012 Binowo
09.04 - 12.04 Kadra U-20, etap 2. Grębiszew
12.04 - 15.04 13. Mityng "Hotel Senator"
(13th Hotel Senator Bridge Meeting)
Starachowice
14.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (4) Starachowice
14.04 - 17.04 I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych Jawor koło Soliny
16.04 KMP - termin 4
16.04 - 22.04 5th Women Festival Online
27.04 - 29.04 32. Mityng Uznamski Świnoujście
27.04 - 29.04 Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków Skorzęcin koło Gniezna
27.04 - 01.05 International Berlin Championship Berlin, Niemcy
28.04 - 29.04 Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
28.04 - 29.04 2. OTI** UTOPI (Under TOP Indywiduel) Tęgoborze
28.04 - 01.05 Slavonice Cup 2012 - Teams Slavonice, Czechy
29.04 OTP*** BUDIMEX GP Par (5) Bydgoszcz
30.04 - 02.05 54. Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa

Maj

02.05 - 05.05 25. Mistrzostwa Polski Teamów Open Warszawa
03.05 - 06.05 BUDIMEX 55. Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa
09.05 - 12.05 BUDIMEX Finał ekstraklasy Łódź
11.05 - 24.05 63. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
14.05 KMP - termin 5
16.05 - 17.05 27. Bonn Nations Cup
(27th Bonn Nations Cup)
Bonn, Bad Godesberg, Niemcy
18.05 - 19.05 Mistrzostwa Polski Amatorów 2012 Warszawa
18.05 - 19.05 I Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodowych w Brydżu Sportowym Warszawa
18.05 - 20.05 5. Bridge Forest Trophy
(5th Bridge Forest Trophy)
Debrzyno
18.05 - 20.05 3. German Team Bridge Trophy
(3rd German Team Bridge Trophy)
Bonn, Bad Godesberg, Niemcy
18.05 - 20.05 Mistrzostwa Polski Młodzików Szamotuły
25.05 - 27.05 33. Błękitna Wstęga Odry
(33th Oder River Blue Ribbon Bridge Meeting)
Wrocław
27.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par (6) Wrocław

Czerwiec

01.06 - 03.06 52. Poznański Mityng Brydżowy
(52nd Poznan Bridge Meeting)
Poznań
03.06 OTP**** BUDIMEX GPP Par (7) Poznań
06.06 - 09.06 XXVI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Tęgoborze koło Nowego Sącza
11.06 KMP - termin 6
12.06 - 23.06 51. Drużynowe Mistrzostwa Europy
(51st European Teams Championship)
Dublin, Irlandia
15.06 - 17.06 Mityng Ziemi Lubelskiej Puławy
16.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (8) Puławy
16.06 - 23.06 21. Festiwal Brydżowy
(21st International Bridge Festival)
Rab, Chorwacja
19.06 - 30.06 30. Festiwal Brydżowy
(30th International Bridge Festival)
Albena, Bułgaria
29.06 - 01.07 9. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
29.06 - 01.07 5. Mistrzostwa Polski Internautów Olsztyn
29.06 - 01.07 Mistrzostwa Polski Emerytów i Rencistów Policyjnych Olsztyn
29.06 - 11.07 Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(Biarritz International Bridge Festival)
Biarritz, Francja
30.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (9) Olsztyn

Lipiec

01.07 - 06.07 11. Mistrzostwa Europy Par Juniorów
(11th European Youth Pairs Championship)
Vejle, Dania
02.07 - 04.07 XVI. Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Brydżu Sportowym Grudziądz
06.07 - 15.07 55. Kongres "Sława" Sława
08.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (10) Sława
09.07 KMP - termin 7
10.07 - 15.07 6. Akademickie Mistrzostwa Świata
(6th World University Bridge Championship)
Reims, Francja
12.07 - 22.07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej
(Summer North American Bridge Championship)
Philadelphia, Pennsylvania
24.07 - 04.08 14. Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
(14th World Youth Team Championships)
Tai Cang City, Chiny
26.07 - 27.07 22. Mistrzostwa Polski Par Seniorów Sopot
26.07 - 05.08 52. Kongres Bałtycki
(52nd Bridge Baltic Congress)
Sopot
28.07 - 02.08 13. Chairman´s Cup
(13th Chairman´s Cup)
Örebro, Szwecja
29.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (11) Sopot

Sierpień

04.08 - 05.08 1. Mistrzostwa Polski Golfowo-Brydżowe
(1st Golf & Brydż Championship)
Binowo
09.08 - 23.08 14. Światowe Igrzyska Brydżowe (d. Olimpiada)
(14th World Bridge Games)
Lille, Francja
10.08 - 19.08 22. Festiwal "Solidarność"
(22nd Bridge Festival "Solidarity")
Słupsk
12.08 OTP*** BUDIMEX GP Par (12) Słupsk
13.08 KMP - termin 8
15.08 23. OTP Cud Nad Wisłą Radzymin
24.08 - 02.09 40. Grand Prix Warszawy
(40th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
26.08 OTP**** BUDIMEX GP Par (13) Warszawa
31.08 - 02.09 3. Kibic Budapest Bridge Open
(3rd Kibic Budapest Bridge Open)
Budapeszt, Węgry

Wrzesień

01.09 - 02.09 2. Aukcyjny Turniej Teamów
(2nd Annual TGRs Auction Teams)
Londyn, Anglia
08.09 - 15.09 51. Festiwal Brydżowy PULA 2012
(51st International Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
10.09 KMP - termin 9
10.09 - 13.09 4. Puchar Buffetta
(4th Buffett Cup)
Omaha, Nebraska, USA
14.09 - 15.09 Warmia Mazury Senior Games 2012 Olsztyn
14.09 - 16.09 Mistrzostwa Polski Energetyków Muszyna
20.09 - 23.09 21. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
21.09 - 22.09 Mistrzostwa Polski Teamów - Patton Bolesławiec
23.09 OTP*** BUDIMEX GP Par (14) Bolesławiec
24.09 - 26.09 5. Mistrzostwa Małych Federacji
(5th Small Federations Games)
Tallin, Estonia
27.09 - 29.09 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Tęgoborze koło Nowego Sącza
27.09 - 30.09 45. Festiwal Brydżowy
(45th Tallin Bridge Festival)
Tallin, Estonia
28.09 - 30.09 54. Mityng Bursztynowy Szczecin
29.09 OTP** Bursztynowy Szczecin
29.09 - 30.09 Walny Zjazd Delegatów PZBS Warszawa

Październik

01.10 - 04.10 Turniej Teamów "Sunchime Fund Cup"
(7th Chinese Bridge Elite (International) Tournament)
Pekin, Chiny
05.10 - 07.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów)
06.10 - 07.10 I i II liga - zjazd 1
08.10 KMP - termin 10
12.10 - 14.10 Mistrzostwa Polski Lekarzy Warszawa
12.10 - 14.10 Międzynarodowy Turniej Teamów
(International Teams Tournament)
Monaco
13.10 - 14.10 OTP*** Benefis Andrzeja Wilkosza Kraków
15.10 - 16.10 Monaco Cavendish Teams
(Monaco Cavendish Teams)
Monaco
17.10 - 19.10 XXV Mistrzostwa Polski Leśników Ustroń-Jaszowiec
17.10 - 19.10 Monaco Cavendish Pairs
(Monaco Cavendish Pairs)
Monaco
20.10 - 21.10 RTP* II Mityng pamięci Andrzeja Mera Bobrowa Dolina koło Białegostoku
20.10 - 21.10 34. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
21.10 OTP** O Puchar Prezydenta Rzeszowa Rzeszów
25.10 - 28.10 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
26.10 - 28.10 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków
28.10 OTP** Wawelski Smok Kraków

Listopad

05.11 - 11.11 Turniej międzynarodowy Madera, Portugalia
09.11 - 11.11 22. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard Szczeciński
09.11 - 11.11 11. Młodzieżowy Festiwal Brydżowy Szczyrk
10.11 OTP*** BUDIMEX GP Par (15) Stargard Szczeciński
10.11 - 11.11 VI. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
11.11 OTP** XXVII Mauzoleum Bema Tarnów
11.11 XVII RTP* Z okazji Święta Niepodległości Lubin
12.11 KMP - termin 11
15.11 - 18.11 11. Puchar Europy
(11th European Bridge Champions Cup)
Eilat, Izrael
15.11 - 25.11 18. Red Sea Bridge Festival
(18th Red Sea Bridge Festival)
Eilat, Izrael
17.11 - 18.11 I i II liga - zjazd 2
22.11 - 02.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej
(Fall North American Bridge Championship)
San Francisco, California
24.11 - 25.11 OTP** 17. Memoriał Irka Nowaka Country Park - Gaj Wielki
24.11 - 25.11 Mityng Ciechanowski Ciechanów
25.11 OTP** 3. Memoriał Huberta Gburzyńskiego Ciechanów

Grudzień

07.12 - 09.12 Międzynarodowy Turniej Teamów
(Torneo Internazionale Squadre)
Mediolan, Włochy
07.12 - 09.12 1. Mistrzostwa Polski Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Szczyrk
09.12 RTP* Mistrzostwa Śląska Par na impy Chorzów
10.12 KMP - termin 12
12.12 - 19.12 2nd SportAccord World Mind Sports Games
(2nd SportAccord World Mind Sports Games)
Beijing, Chiny
14.12 - 16.12 OTI**** Finał BUDIMEX 13. GPPar Warszawa
22.12 RTP* XI Turniej O Puchar Wójta Wierzchosławic Wierzchosławice