625

Jednolity Kalendarz Sportowy 2013

Styczeń

04.01 - 06.01 Ekstraklasa - zjazd 2
05.01 - 06.01 I i II liga - zjazd 3
11.01 - 20.01 5. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
12.01 - 13.01 4. Aukcyjny Turniej Par
(4th Annual TGRs Auction Pairs)
Londyn, Anglia
13.01 RTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
13.01 RTP* Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
13.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
14.01 KMP - termin 1
25.01 RTP* XIII. Turniej Nocny Aleksandrów Kujawski
25.01 - 27.01 Kadra Rejonowa Open Ośrodki
30.01 - 03.02 Główny kurs sędziowski EBL
(EBL Main Tournament Directors Course)
Bad Honnef, Niemcy

Luty

01.02 - 03.02 I i II liga - zjazd 4
01.02 - 03.02 Turniej Międzynarodowy Barcelona
09.02 - 15.02 47. Israel Bridge Festival Tel Aviv, Izrael
11.02 KMP - termin 2
12.02 - 17.02 Kadra U20 Szczyrk
15.02 - 17.02 3. Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Szczyrk
16.02 OTP*** BUDIMEX GP Par "Orle Gniazdo" (1) Szczyrk
20.02 XLII OTP "O Puchar Śnieżnego Płatka" Dobrodzień
22.02 - 24.02 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
24.02 OTP O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA Łańcut

Marzec

01.03 - 03.03 I i II liga - zjazd 5
01.03 - 30.04 Finały wojewódzkie 56. Mistrzostw Polski Par Open
08.03 - 09.03 OTT*** GPTeamów (1) Elbląg
08.03 - 10.03 Akademickie Mistrzostwa Polski Wilkasy
08.03 - 10.03 15. Mityng Żuławski Elbląg
09.03 OTP** V. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
10.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par (2) Elbląg
11.03 KMP - termin 3
14.03 - 24.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej
(Spring North American Championship)
St. Louis, Missouri
15.03 - 17.03 Kadra Krajowa Open Do Ustalenia
16.03 Eliminacje wojewódzkie do 2. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Sportów Umysłowych Miejsca Do Uzgodnienia
17.03 RTP* VI Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
17.03 - 22.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
21.03 - 24.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Tęgoborze
22.03 - 23.03 OTT*** GPTeamów (2) Kraków
22.03 - 24.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
23.03 OTP** V. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
24.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par (3) Krakow
31.03 - 01.04 Wielkanoc

Kwiecień

05.04 - 07.04 Mityng Łódzki Łódź
07.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (4) Łódź
08.04 KMP - termin 4
10.04 - 14.04 2. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Szczawno Zdrój
12.04 - 14.04 OTI**** TOP Individual 2013 Przypki koło Warszawy
16.04 - 21.04 18. NEC Bridge Festival
(18th NEC Bridge Festival)
Yokohama, Japonia
18.04 - 21.04 14. Mityng "Hotel Senator" Starachowice
21.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (5) Starachowice
26.04 - 28.04 Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków Skorzęcin
27.04 - 29.04 55. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa
30.04 - 04.05 26. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Teamów GPTeamów (4) Warszawa

Maj

01.05 - 04.05 BUDIMEX 56. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa
03.05 - 05.05 33. Mityng Uznamski Świnoujście
03.05 - 16.05 64. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
04.05 OTP Memoriał Andrzeja Krajewskiego Świnoujście
05.05 RTP* VI Puchar Wójta Gminy Łomża Łomża
11.05 - 12.05 RUCH 23. Mistrzostwa Polski Par Seniorów Warszawa
13.05 KMP - termin 5
16.05 - 18.05 BUDIMEX Finał Ekstraklasy
(BUDIMEX Final of Polish Premiere League)
Pałac w Przybyszewie koło Leszna
17.05 - 18.05 Mistrzostwa Polski Amatorów 2013 Warszawa
17.05 - 19.05 3. Mistrzostwa Polski Młodzików Komornica nad Zalewem Zegrzyńskim
17.05 - 19.05 6. Bridge Forest Trophy
(6th Bridge Forest Trophy)
Debrzyno
24.05 - 26.05 34. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
25.05 OTT*** GPTeamów (3) Wrocław
26.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par (6) Wrocław
30.05 Boże Ciało
30.05 - 31.05 RUCH 33. Mistrzostwa Polski Par Kobiet Poznań
30.05 - 02.06 53. Poznański Mityng Brydżowy
(53rd Poznan Bridge Meeting)
Poznań
30.05 - 02.06 1. Mistrzostwa Warszawy Internautów, 40. Zlot Entuzjastów Brydża Warszawa

Czerwiec

01.06 OTT*** GPTeamów (5) Poznań
02.06 OTP**** BUDIMEX GPP Par (7) Poznań
02.06 XVII. RTP* Z Okazji Dni Zambrowa Zambrów
07.06 - 09.06 Kadra Mistrzowska Open 1 Do Ustalenia
08.06 - 09.06 OTP** "Z okazji 50.lecia nadania praw miejskich miastu Władysławowo" Władysławowo
10.06 KMP - termin 6
14.06 - 16.06 Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
15.06 - 29.06 6. Otwarte Mistrzostwa Europy
(6th European Open Championships)
Ostenda, Belgia
16.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (8) Bydgoszcz
20.06 - 23.06 27. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Smołdziński Las koło Słupska
28.06 - 30.06 10. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
28.06 - 10.07 Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(Biarritz International Bridge Festival)
Biarritz, Francja
29.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (9) Olsztyn

Lipiec

01.07 - 03.07 XVII. Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Brydżu Sportowym Grudziądz
05.07 - 14.07 56. Kongres "Sława" Sława
07.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (10) Sława
08.07 KMP - termin 7
08.07 - 09.07 OTT*** Puchar Lata GPTeamów (6) Sława
11.07 - 20.07 24. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów do lat 25
(24th European Junior Team Championship)
Wrocław
14.07 - 20.07 11. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów do lat 20
(11th European Youngsters Team Championship)
Wrocław
14.07 - 20.07 6. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorek do lat 25
(6th European Girls Team Championship)
Wrocław
19.07 - 27.07 53. Kongres Bałtycki
(53rd Bridge Baltic Congress)
Sopot
21.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (11) Sopot
22.07 - 26.07 OTT*** Waza Bałtyku i Trójząb Neptuna GPTeamów (7) Sopot
25.07 - 04.08 19. Chairmans Cup
(19th Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

01.08 - 11.08 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej
(Summer North American Bridge Championship)
Atlanta, Georgia
03.08 - 11.08 3. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
(3rd World Open Youth Bridge Championships)
Atlanta, Georgia
04.08 - 09.08 45 th International Bridge Week Mautern, Austria
09.08 - 18.08 23. Festiwal "Solidarność" - ODWOŁANY
(23rd Bridge Festival "Solidarity")
Słupsk - Odwołany
11.08 OTP*** BUDIMEX GP Par (12) - ODWOŁANY Słupsk - Odwołany
12.08 KMP - termin 8
21.08 - 25.08 7. Kongres Brydżowy "Ryga zaprasza do Jurmali"
(7th Bridge Tournament "Riga Invites to Jurmala")
Jurmala, Łotwa
23.08 - 01.09 41. Grand Prix Warszawy
(41st Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
25.08 OTP**** BUDIMEX GP Par (12)
(Benefis Juliana Klukowskiego)
Warszawa
29.08 - 01.09 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa

Wrzesień

07.09 - 14.09 52. Festiwal Brydżowy
(52nd Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
09.09 KMP - termin 9
15.09 OTP** O Puchar Prezydenta Rzeszowa Rzeszów
16.09 - 29.09 41. Drużynowe Mistrzostwa Świata
(41st World Bridge Team Championships)
Nusa Dua - Bali, Indonezja
21.09 - 22.09 3. OTI** UTOPI (Under TOP Indywiduel) Tęgoborze
23.09 - 28.09 9. Mistrzostwa Świata Teamów Transnational
(9th World Transnational Open Teams)
Nusa Dua - Bali, Indonezja
24.09 - 26.09 6. Mistrzostwa Małych Federacji
(6th Small Federations Games)
Kosice, Słowacja
27.09 - 29.09 55. Mityng Bursztynowy Szczecin
28.09 OTP** Bursztynowy Szczecin
28.09 - 29.09 4. Memoriał Huberta Gburzyńskiego Ciechanów
29.09 OTP** pamięci Huberta Gburzyńskiego Ciechanów
30.09 - 06.10 3. Akademickie Mistrzostwa Europy
(3rd European University Championship)
Kraljevica, Chorwacja

Październik

04.10 - 05.10 16. Mistrzostwa Polski Teamów - Patton , GPTeamów (8) Bolesławiec
04.10 - 06.10 22. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
06.10 OTP*** BUDIMEX GP Par (13) Bolesławiec
11.10 - 13.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów) Warszawa
11.10 - 13.10 Międzynarodowy Turniej Teamów Citta di Roma
(International Teams Tournament Citta di Roma)
Rzym, Włochy
12.10 - 13.10 I i II liga - zjazd 1
13.10 - 18.10 Hua Yuan Cup
(Hua Yuan Cup)
Pekin, Chiny
14.10 KMP - termin 10
19.10 - 20.10 38. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski Tarnów
19.10 - 20.10 3. Mityng Pamięci Andrzeja Mera Białystok
20.10 OTP** Pamięci Andrzeja Mera Białystok
21.10 - 22.10 International Teams Tournament
(International Teams Tournament)
Monaco, Monaco
23.10 - 25.10 International Pairs Tournament
(International Pairs Tournament)
Monaco, Monaco
25.10 - 27.10 1. Popularne Mistrzostwa Polski Teamów do 4 WK Warszawa
26.10 1. Mistrzostwa Polski Działaczy Warszawa

Listopad

01.11 - 05.11 1st Youth Paris Open Bridge
(1st Youth Paris Open Bridge)
Paryż, Francja
04.11 KMP - termin 11
08.11 - 10.11 23. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard Szczeciński
08.11 - 11.11 12. Młodzieżowy Festiwal Brydżowy Szczyrk, Hotel Orle Gniazdo
09.11 OTP*** BUDIMEX GP Par (14) Stargard Szczeciński
09.11 - 10.11 VII. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
10.11 OTP** XXVIII Mauzoleum Bema Tarnów
10.11 RTP* Turniej 55-lecia LZBS Lublin
11.11 RTP* 18. Turniej Par z okazji Święta Niepodległości Lubin
11.11 - 17.11 Jesienny Festiwal Kobiecy na BBO
(Autumn Online Women Festival)
B B O
14.11 - 17.11 12. Puchar Europy
(12th European Bridge Champions Cup)
Opatija, Chorwacja
14.11 - 24.11 19. Red Sea Bridge Festival
(19th Red Sea Bridge Festival)
Eilat, Izrael
16.11 - 17.11 I i II liga - zjazd 2
22.11 - 23.11 RUCH 16. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków
24.11 OTP*** XLIV Wawelski Smok - BUDIMEX GP Par (15) Kraków
28.11 - 08.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej
(Fall North American Bridge Championship)
Phoenix, Arizona
30.11 - 01.12 18. Memoriał Irka Nowaka Poznań

Grudzień

07.12 RTP* Finał Grand Prix województwa podlaskiego
08.12 RTP* Mistrzostwa Śląska na IMPy Chorzów
09.12 KMP - termin 12
12.12 - 18.12 3rd SportAccord World Mind Sports Games
(3rd SportAccord World Mind Sports Games)
Pekin, Chiny
13.12 - 15.12 OTI**** BUDIMEX Finał 14. GPPar Do Ustalenia
13.12 - 15.12 Międzynarodowy Turniej Teamów
(Citta di Milano Internazionale Squadre)
Mediolan, Włochy
13.12 - 15.12 2. Mistrzostwa Polski Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Szczyrk
15.12 RTP* Barbórkowy o Puchar Rektora AGH Kraków
19.12 - 21.12 OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów Płock
21.12 RTP* 12. Świąteczny o Puchar Wójta Wierzchosławic Wierzchosławice
29.12 RTP* 12. Kongres Noworoczny Mielec