1218

Jednolity Kalendarz Sportowy 2018

Styczeń

01.01 - 31.12 BridgeNet
05.01 - 07.01 Ekstraklasa - zjazd 2 (7 meczów) Starachowice
06.01 - 07.01 I i II liga - zjazd 3
06.01 - 14.01 10. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
07.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
08.01 KMP - termin 1
10.01 - 21.01 46. Summer Festival of Bridge
(46th Summer Festival of Bridge)
Canberra, Australia
12.01 - 14.01 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Krajowa
21.01 OTP** 6. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
21.01 26. OTP** o Puchar Prezydenta Płocka Płock
21.01 OTP** Na Starcie Roku o Puchary Wójta Gminy Ostróda Stare Jabłonki
26.01 - 28.01 I i II liga - zjazd 4
26.01 - 28.01 Ekstraklasa - zjazd 3 (Play-off I) Starachowice

Luty

01.02 - 04.02 6. Kongres "Beskidzki Szlem" Szczyrk
02.02 - 04.02 OTT*** GPPT 2017/18 (4) Szczyrk
03.02 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (4) Szczyrk
07.02 - 11.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa Seniorów
09.02 - 11.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa Kobiet Warszawa
09.02 - 11.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Mistrzowska Warszawa
11.02 OTP** o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec
12.02 KMP - termin 2
16.02 - 18.02 Mityng Brydżowy Wąbrzęźno Wąbrzeźno
16.02 - 24.02 57. Gold Coast Congress
(57th Gold Coast Congress)
Broadbeach, Australia
17.02 OTT*** GPPT 2017/18 (5) Wąbrzeźno
17.02 - 23.02 2. Zimowe Mistrzostwa Europy
(2nd European Winter Games)
Monte Carlo, Monaco
18.02 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (5) Wąbrzeźno
23.02 - 25.02 Festival de Cannes Cannes, Francja
23.02 - 25.02 I i II liga - zjazd 5

Marzec

02.03 - 03.03 OTT*** GPPT 2017/18 (6) Elbląg
02.03 - 04.03 21. Mityng Żuławski Elbląg
04.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (6) Elbląg
08.03 - 11.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Warszawa (?)
08.03 - 18.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbild
(Spring North American Championship)
Philadelphia, USA
10.03 OTP** im. Krzysia Bądera Lubomino
12.03 KMP - termin 3
16.03 - 18.03 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
17.03 Mistrzostwa Polski Sędziów Starachowice
18.03 OTP** 11. Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
18.03 OTP** X. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
23.03 - 25.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
24.03 OTT*** Dzwon Zygmunta GPPT 2017/18 (7) Kraków
25.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (7) 60. Drewniane Głowy 6. Memoriał Andrzeja Wilkosza Kraków
25.03 - 30.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia

Kwiecień

01.04 - 02.04 Wielkanoc
04.04 - 08.04 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa
06.04 - 08.04 Mityng Łódzki, OTP** Łódź
07.04 OTT*** GPPT 2017/18 (8) Łódź
08.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (8) Łódź
09.04 KMP - termin 4
11.04 - 15.04 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa (termin rezrwowy)
14.04 - 15.04 Finały Wojewódzkie Mistrzostw Polski
18.04 - 22.04 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa
19.04 - 22.04 19. Mityng "Hotel Senator"** Starachowice
21.04 OTT*** GPPT 2017/18 (9) Starachowice
22.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (9) Starachowice
25.04 - 29.04 5. Palace Cup
(5th Palace Cup)
Warszawa
26.04 - 03.05 Mistrzowska Majówka Warszawa
27.04 - 06.05 69. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja

Maj

04.05 - 06.05 Finał Ekstraklasy
(Final of Polish Premiere League)
Warszawa
05.05 - 07.05 9. German Bridge Team Trophy
(9th German Team Bridge Trophy)
Berlin, Niemcy
09.05 - 13.05 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa (termin rezrwowy)
09.05 - 13.05 8. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Żerków (powiat Jarocin)
14.05 KMP - termin 5
18.05 - 20.05 39. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
18.05 - 20.05 11. Bridge Forest Trophy
(11st Bridge Forest Trophy)
Gołuń
19.05 OTT*** GPPT 2017/18 (10) Wrocław
20.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (10) Wrocław
25.05 - 27.05 5. SPS Construction Trophy Łojdy
31.05 - 03.06 58. Poznański Mityng Brydżowy
(57h Poznan Bridge Meeting)
Poznań

Czerwiec

02.06 OTT*** GPPT 2017/18 (11) Poznań
03.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (11) Poznań
06.06 - 16.06 54. Drużynowe Mistrzostwa Europy
(54th European Teams Championship)
Ostenda, Belgia
09.06 - 17.06 20. German Bridge Festival
(20th German Bridge Festival)
Wyk-Auf-Fohr, Niemcy
10.06 OTP** Dworek Dębówko Dębówko koło Bartoszyc
11.06 KMP - termin 6
14.06 - 17.06 32. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
17.06 Grand Prix Polski Par - termin łączony OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (12) Kielce, Gorzów Wlkp.
19.06 - 01.07 36. Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(36th International Bridge Festival)
Albena, Bułgaria
23.06 Walne Zgromadzenie Delegatów 2018 Warszawa
29.06 - 08.07 61. Kongres "Sława" Sława
29.06 - 10.07 Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(Biarritz International Bridge Festival)
Biarritz, Francja

Lipiec

01.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (13) Sława
06.07 - 07.07 OTT*** GPPT 2017/18 (12) Sława
09.07 KMP - termin 7
11.07 - 18.07 14. Mistrzostwa Europy Par Juniorów
(14th European Youth Pairs Championship)
Opatija, Chorwacja
13.07 - 14.07 43. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski Zgorzelec
13.07 - 15.07 Turniej Trzech Granic Zgorzelec
15.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (14) Zgorzelec
26.07 - 05.08 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Atlanta, USA
27.07 - 05.08 Swedish Bridge Festival 2018 Örebro, Szwecja
29.07 - 03.08 24. Chairmans Cup
(24th Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

02.08 - 12.08 58. Kongres Bałtycki
(58th Bridge Baltic Congress)
Sopot
05.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (15) Sopot
06.08 - 09.08 OTT*** Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku", GPPT 2017/18 (13) Sopot
09.08 - 18.08 17. Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
(17th World Youth Teams Championships)
Wu Jiang, Chiny
13.08 KMP - termin 8
17.08 - 18.08 OTT*** 7. Mistrzostwa Polski Teamów BaM, GPPT 2017/18 (14) Rzeszów
17.08 - 19.08 40. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
19.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (16) Rzeszów
24.08 - 02.09 46. Grand Prix Warszawy
(46th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
26.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (17) Warszawa

Wrzesień

01.09 OTT*** GPPT 2017/18 (15) Warszawa
08.09 - 15.09 57. Festiwal Brydżowy
(57th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
09.09 OTP** Puchar Burmistrza Giżycka Giżycko
09.09 OTP* Winobraniowy Zielona Góra
10.09 KMP - termin 9
20.09 - 23.09 27. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
22.09 - 06.10 11. Otwarte Mistrzostwa Świata
(11th World Bridge Series)
Orlando, USA

Październik

04.10 - 07.10 Mistrzostwa Polski Młodzików
07.10 OTP** Błękitna Wstęga Wielkich Jezior Mazurskich Węgorzewo
08.10 KMP - termin 10
12.10 - 14.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów)
13.10 - 14.10 I i II liga - zjazd 1
18.10 - 21.10 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
25.10 - 28.10 9. Akademickie Mistrzostwa Świata
(9th FISU World University Championship)
Xuzhou, Chiny

Listopad

04.11 Grand Prix Polski Par - termin łączony
11.11 III Ogólnopolski Turniej "O Podkowę Kasztanki Marszałka"
12.11 KMP - termin 11
17.11 - 18.11 I i II liga - zjazd 2
22.11 - 02.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
Honolulu, USA
23.11 - 25.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków

Grudzień

07.12 - 09.12 OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2017/2018
10.12 KMP - termin 12
14.12 - 16.12 OTI**** Finał 19. Budimex Grand Prix Polski Par 2017/2018
25.12 - 26.12 Boże Narodzenie