425

Mistrzowska Majówka 2018

 

Harmonogram

HARMONOGRAM MPP KOBIET, SENIORÓW, OPEN 2018

MISTRZOWSKA MAJÓWKA 2018

Zawody zostaną rozegrane w Hotelu Gromada, Warszawa, Pl. Powstańców Warszawy 2

 

Całość zawodów rozegrana na zasłonach. Rozstawienie par do półfinału pętelkowe według rankingu. Rozstawienie par w finale według wyników półfinału. Jeśli w trakcie półfinału ponowne rozstawienie to według aktualnych wyników - szczegóły w osobnym komunikacie dla poszczególnych rozgrywek przed rozpoczęciem rozgrywek. C/O  z półfinału wynosi 50% punktów możliwych do zdobycia w finale.

 

KOBIETY

Mistrzostwa w zależności od liczby startujących par zostaną rozegrane:

  • Do 24 zgłoszonych par - Finał na dystansie około 100 rozdań.
  • Od 25 par – Półfinał 50 rozdań i Finał dla 16 par 45 rozdań.

28.04 sobota

12:00 – 21:30

29.04 niedziela

10:00 – 19:00

 

SENIORZY

Półfinał otwarty dla wszystkich spełniających kryteria seniorskie (uchwała Zarządu PZBS 6/2018/2016-2020).

30.04 poniedziałek

09:00 – 09:45 – rejestracja

10:00 – 15:00 – sesje 1–3 półfinału

16:00 – 21:20 – sesje 4–6 półfinału

 

Do finału awansuje 20 najlepszych par.

01.05 wtorek

10:00 – 16:00 – finał, rozdania 1–38 (bez przerwy)

 

OPEN

Półfinał zamknięty według zasad ogłoszonych w komunikacie (komunikat).

1.05 wtorek

17:00 – 22:00 – sesje 1–3 półfinału

2.05 środa

10:00 – 16:40 – sesje 4–7 półfinału

 

Do finału awansują 24 najlepsze pary.

18:00 – 22:00 – finał, rozdania 1–24

3.05 czwartek

10:00 – 19:00 – finał, rozdania 25–69

Zgłoszone pary

Open

Lp. ID Imię i nazwisko   ID Imię i nazwisko Wpisowe/awans
1. 4108 Przemysław Janiszewski 2121 Ryszard Sakowicz tak/ranking
2. 9138 Danuta Kazmucha 6909 Anna Sarniak tak/ranking
3. 5574 Przemysław Błaszczyk 4535 Dariusz Bogucki tak/ranking
4. 8203 Wojciech Gaweł 5056 Rafał Jagniewski tak/ranking
5. 8549 Anna Maduzia 14885 Marcin Dobrowolski tak/WP
6. 14728 Kamil Nowak 11319 Przemysław Zawada -/ranking
7. 5739 Robert Nowicki 7544 Marek Tyran tak/OTP** Łódź
8. 11600 Jarosław Stach 1739 Rafał Wolański tak/MA
9. 15595 Maciej Dąbrowski 5423 Jeremi Stępiński tak/MA
10. 12660 Sławomir Piętak --- 13842 Robert Rostek tak/LU
11. 7986 Wiesław Pawelec --- 11940 Dariusz Serafin tak/LU
12. 17854 Dariusz Krakowiak --- 17207 Jerzy Oleksiewicz tak/MA
13. 5670 Andrzej Kozikowski --- 7114 Waldemar Skóra tak/OTP** Łódź
14. 7341 Ireneusz Kowalczyk --- 10219 Jacek Stokowacki tak/SL
15. 8294 Mariusz Bartkowski --- 17134 Marek Dalecki tak/medaliści
16. 3714 Andrzej Grela --- 3820 Jarosław Łakomy tak/KP
17. 3920 Grzegorz Rojewski --- 3992 Roman Wachowiak tak/KP
18. 9355 Mariusz Grabowski --- 3763 Leszek Kawski tak/KP
19. 6815 Piotr Nawrocki --- 4740 Piotr Wiankowski ranking
20. 14965 Marta Wójcik --- 9550 Jakub Wojcieszek tak/MA
21. 6812 Jan Nadaj --- 6830 Andrzej Ogłoblin tak/MA
22. 4040 Jerzy Gober --- 4043 Mirosław Liszewski tak/PD
23. 4067 Tomasz Bliński --- 16829 Tomasz Zaleski tak/PD
24. 8312 Piotr Bizoń --- 6963 Marek Szymanowski -/Decyzja Wydziału Gier
25. 5830 Robert Stoliński --- 11428 Paweł Zubiel tak/LD
26. 9466 Piotr Ludwikowski --- 7405 Piotr Radzikowski tak/MP
27. 9418 Piotr Kuc-Dzierżawski --- 11769 Tomasz Stryszewski tak/MP
28. 4237 Zdzisław Falkowski --- 4497 Mirosław Wilga tak/WM
29. 7190 Paweł Chindelewicz --- 4602 Aleksander Kasprzak tak/PM
30. 6539 Robert Chmielak --- 6956 Bogdan Szlacheta tak/MA
31. 1539 Wojciech Olański --- 7242 Vytautas Vainikonis ranking
32. 1054 Tadeusz Garbacik --- 2727 Andrzej Lubojemski tak/MP
33. 5226 Andrzej Mazurek --- 5487 Przemysław Weymann tak/WP
34. 5944 Adam Hintertan --- 11104 Sławomir Niajko tak/MA
35. 6116 Radosław Szymczak --- 6137 Marcin Wiliński tak/ZP
36. 14532 Krzysztof Makuch --- 6661 Waldemar Kałużyński tak/MA
37. 1781 Andrzej Aleksandrzak --- 5523 Artur Wójcik tak/WP
38. 5400 Maciej Sobieralski --- 5534 Stanisław Zakrzewski tak/WP
39. 4920 Marek Bukowski --- 5017 Józef Grewling tak/WP
40. 13411 Michał Kaleta --- 16585 Adam Pigulski tak/SL
41. 6382 Maciej Dobrzyński --- 6414 Sławomir Kutyła -/OTP** Starachowice
42. 5624 Jacek Grzelczak --- 6346 Adam Pawłowski tak/LD
43. 1030 Marek Cyrkiel --- 2666 Andrzej Hycnar tak/PK
44. 2913 Edmund Jas --- 2958 Dariusz Nowak tak/SW
45. 7491 Tadeusz Sobota --- 3027 Włodzimierz Stobiecki tak/SW
46. 6923 Jacek Sikora --- 7860 Adam Walczyński tak-/PM
47. 9568 Mariusz Ilnicki --- 1617 Przemysław Saliński tak/DS
48. 9549 Maciej Bielawski --- 1318 Stanisław Gołębiowski tak/DS
49. 1677 Stanisław Szuba --- 1683 Marcin Szymonowicz tak/DS
50. 13828 Kamila Kukuła --- 15519 Piotr Kulesza tak/DS
51. 10534 Waldemar Sroczyński --- 6973 Piotr Tuszyński tak/OTP** Łódź
52. 4553 Ryszard Pałasz --- 2827 Marek Urbański tak/OTP** Łódź
53. 11942 Bogdan Radwański --- 7018 Włodzimierz Wyrzykowski tak/OTP** Łódź
54. 11198 Krzysztof Lipowski --- 6121 Bogdan Trun -/ZP
55. 4319 Dariusz Kozłowski --- 7563 Radosław Kozłowski tak/WM
56. 16184 Tomasz Bartnicki --- 16183 Zofia Miechowicz tak/LB
57. 10576 Ryszard Beleć --- 1536 Paweł Ofman tak/LB
58. 7614 Marek Kiepura --- 2793 Paweł Skałacki tak/MP
59. 5765 Rafał Pietrzyk --- 7543 Przemysław Teleszyński tak/OTP** Łódź
60. 10045 Jacek Krystecki --- 1493 Bohdan Mazur -/DS
61. 4922 Piotr Busse --- 7869 Sławomir Zawiślak tak/ranking
62. 10318 Barbara Radomska --- 9654 Liliana Szatańska tak/DS
63. 5111 Wit Klapper --- 5363 Jerzy Russyan tak/ranking
64. 6621 Sabina Grzejdziak --- 6620 Igor Grzejdziak tak/OTP** Starachowice
65. 5568 Zdzisław Beling --- 5708 Janusz Makaruk tak/OTP** Starachowice
66. 10709 Piotr Frankowski --- 8041 Eligiusz Wojakowski tak/OTP** Starachowice
67. 3231 Halina Kaleta --- 3232 Grzegorz Kaleta tak/OTP** Starachowice
68. 16859 Ireneusz Grynczewski --- 7033 Dariusz Zembrzuski tak/OTP** Starachowice
69. 12362 Justyna Stachowiak-Kluz --- 1726 Tomasz Winciorek tak/OTP** Starachowice
70. 15858 Iwona Zielińska --- 6338 Aleksander Marciniak -/OTP** Łódź
71. 6795 Ewa Miszewska --- 8434 Witold Tomaszek tak/OTP** Starachowice
72. 6014 Adam Małdyk --- 6079 Grzegorz Rybacki -/OTP** Łódź
73. 2468 Jerzy Brzustowski --- 2533 Tomasz Pawluk tak/OTP** Starachowice
74. 6540 Bartosz Chmurski --- 2806 Wojciech Strzemecki -/ranking
75. 7796 Marek Jeleniewski --- 7827 Lech Ohrysko -/Decyzja Wydziału Gier
76. 1347 Piotr Ilczuk --- 7809 Piotr Kołuda -/Decyzja Wydziału Gier
77. 17384 Joanna Derewońko --- 6758 Tadeusz Luzak tak/OTP** Łódź
78. 2495 Andrzej Kokoryka --- 2497 Dariusz Koproń -/OTP** Łódź
79.           -/OTP** Łódź
80.           -/OTP** Łódź

Do bezpośredniego startu w półfinale dopuszczone zostaną pary:

·        składające się z zawodników, z których każdy zajmuje miejsca 1-50 w ogólnopolskiego rankingu PZBS wg notowania IV 2017, pod warunkiem potwierdzenia udziału w rozgrywkach finałowych mailowo na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do 24 kwietnia 2018 roku;

·        medalistów MPP Open w 2017 występujące w tych samych zestawieniach, pod warunkiem potwierdzenia udziału w rozgrywkach finałowych mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do 24 kwietnia 2018 roku;

·        1-3 pary dopuszczone przez WG PZBS z uwagi na duże osiągnięcia sportowe lub ze względów organizacyjnych (parzysta liczba par, uzupełnienie do pełnych dziesiątek, itp.).

Prawo uczestnictwa w półfinale Mistrzostw Polski Par Open mają pary wymienione na liście zgłoszeń. W przypadku rezygnacji już po zgłoszeniu lub niedopełnieniu obowiązku rejestracji w dniu 1 maja 2018 zgodnie z harmonogramem zawodów liczba uczestników zostanie dopełniona do 80 par. Brak rejestracji do godz. 16.45 skutkuje utratą prawa do uczestnictwa w zawodach. Dodatkowe pary będą uzupełnianie z listy rezerwowej wg kolejności:

Kobiety

Lp. ID Imię i nazwisko   ID Imię i nazwisko Wpisowe
1. 9138 Danuta Kazmucha 12643 Monika Sautaux tak
2. 17361 Marta Makarewicz 16716 Lena Ostrowska tak
3. 13065 Anna Jankowska 10318 Barbara Radomska tak
4. 16544 Hanna Ciuńczyk 18760 Joanna Zalewska tak
5. 7777 Ewa Banaszkiewicz 12272 Anna Makarewicz  
6. 13412 Zuzanna Moszczyńska 10085 Justyna Żmuda tak
7. 5242 Ewa Knapik 4848 Maria Tomczewska tak
8. 8950 Iwona Czajka 6909 Anna Sarniak tak
9. 14965 Marta Wójcik 17030 Anna Zaręba tak
10. 6795 Ewa Miszewska 1643 Ewa Sobolewska tak
11. 10978 Natalia Gaweł --- 12108 Aleksandra Jarosz tak
12. 1223 Cathy Bałdysz --- 12320 Sophia Bałdysz tak
13. 17969 Anna Kosiorek --- 16450 Alicja Rybak tak
14. 13828 Kamila Kukuła --- 15120 Agnieszka Pietrzyk tak
15. 8117 Grażyna Brewiak --- 8485 Grażyna Busse tak
16.            

Seniorzy

Lp. ID Imię i nazwisko   ID Imię i nazwisko Wpisowe
1. 15621 Tomasz Gotard 4751 Andrzej Zaleski tak
2. 5732 Paweł Niedzielski 1865 Andrzej Pawlak tak
3. 4906 Jan Borychowski 5454 Bogdan Świątek tak
4. 6335 Bolesław Krzewski 6355 Lech Warwocki tak
5. 5242 Ewa Knapik 4848 Maria Tomczewska tak
6. 4105 Andrzej Jakimiec 16317 Marian Krasowski tak
7. 4124 Roman Kruk 4052 Adam Szempliński tak
8. 6664 Jan Kandybowicz 6306 Kazimierz Wielechowski tak
9. 3512 Wojciech Sołtysik 7431 Marek Witek tak
10. 4187 Tadeusz Banach 4435 Jan Romot tak
11. 4279 Jan Janiak --- 6904 Lech Sadoś tak
12. 4198 Adolf Bocheński --- 5264 Jerzy Mścisz tak
13. 5691 Grzegorz Lewaciak --- 5464 Witold Turant  
14. 7053 Krzysztof Gołaś --- 7020 Jan Zabrocki tak
15. 2804 Piotr Stopa --- 2831 Włodzimierz Wala tak
16. 1539 Wojciech Olański --- 7242 Vytautas Vainikonis  
17. 1054 Tadeusz Garbacik --- 2823 Andrzej Trygar tak
18. 6876 Janusz Radecki --- 7042 Andrzej Ziomek tak
19. 2913 Edmund Jas --- 2937 Nikander Kuszewski tak
20. 7491 Tadeusz Sobota --- 3027 Włodzimierz Stobiecki tak
21. 1502 Mirosław Miłaszewski --- 4665 Kazimierz Omernik tak
22. 6659 Maciej Kalita --- 9424 Stefan Szenberg tak
23. 1677 Stanisław Szuba --- 1683 Marcin Szymonowicz tak
24. 1019 Andrzej Byzdra --- 2013 Andrzej Jeleniewski tak
25. 12012 Jacek Koter --- 6872 Kazimierz Puczyński tak
26. 17498 Stefan Andrejas --- 17479 Janusz Wawrowski tak
27. 8301 Adam Cybulski --- 8297 Leszek Pęcherzewski tak
28. 6542 Irena Chodorowska --- 6543 Jan Chodorowski tak
29. 6780 Anna Mandecka --- 6747 Krzysztof Latoszewski tak
30. 7827 Lech Ohrysko --- 7869 Sławomir Zawiślak tak
31 7661 Jerzy Greś --- 6776 Janusz Maliszewski tak
32. 5363 Jerzy Russyan --- 17242 Andrzej Zawada tak
33. 4242 Andrzej Fronczak --- 4463 Jan Stańczak tak
34. 6526 Waldemar Burakowski --- 6758 Tadeusz Luzak tak
35. 16859 Ireneusz Grynczewski --- 8324 Janusz Marzec tak
36. 6689 Andrzej Kondeja --- 12196 Zbigniew Skibicki tak
37. 5567 Sławomir Bąk --- 7052 Edmund Czubak tak
38. 4078 Jan Gardocki --- 14043 Alfred Koda tak
39. 11637 Andrzej Błachno --- 14252 Stefan Kopyt tak
40. 15822 Jacek Metter --- 11191 Dariusz Węgrowicz tak
41. 3266 Stefan Kowalczyk --- 3523 Jan Sucharkiewicz tak
42. 6721 Edward Krusiewicz --- 10426 Marek Szakun tak
43. 6591 Grzegorz Fijałkowski --- 6900 Tomasz Ryffa tak
44. 4793 Krzysztof Kluf --- 6707 Maciej Kowalski tak
45. 6641 Marek Jaźwiński --- 17232 Andrzej Szlachta tak
46. 6705 Zdzisław Kowalewski --- 6903 Józef Rzepka  
47. 2673 Marek Jaworski --- 4553 Ryszard Pałasz tak
48. 8428 Krzysztof Sokół --- 9620 Adam Żelazny tak
49. 14532 Krzysztof Makuch --- 3618 Eugeniusz Zalewski tak
50. 11423 Krzysztof Buzała --- 5863 Zenon Wierzbicki tak
51. 6929 Ewa Skopińska --- 6995 Piotr Witkowski tak
52. 6564 Gerard Czernohorski --- 6927 Waldemar Składanowski tak
53. 17548 Jerzy Olszewski -- ? ? tak
54. 2760 Jerzy Pasich --- 7994 Wiesław Teresiński tak
55. 1831 Marian Kupnicki --- 1556 Jan Pawlikaniec  
             

Wpisowe

Mistrzostwa Polski Kobiet i Seniorów
  • normalne przy wpłacie na konto do dnia 24 kwietnia 90 zł od zawodnika
  • normalne po 24 kwietnia 110 zł od zawodnika
  • ulgowe przy wpłacie na konto do dnia 24 kwietnia 50 zł od zawodnika
  • ulgowe po 24 kwietnia 70 zł od zawodnika
  • przy wpłacie na konto dopisek "mp kobiet" lub "mp seniorów"
Mistrzostwa Polski Open
  • normalne przy wpłacie na konto do dnia 24 kwietnia 115 zł od zawodnika
  • normalne po 24 kwietnia 140 zł od zawodnika
  • brak zniżek
  • przy wpłacie na konto dopisek "mp open"

KONTO PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Noclegi

Hotel Gromada proponuje ceny specjalne dla uczestników rozgrywek w terminie między 27.04.2018 a 07.05.2018 na hasło: "Polski Związek Brydża Sportowego"

POKOJE STANDARD:
- pok 1-os w cenie 190,-zł brutto/doba;  

- pok 2-os w cenie 230,-zł brutto/doba

POKOJE BUSINESS:
- pok 1-os w cenie 240,-zł brutto/doba;  

- pok 2-os w cenie 280,-zł brutto/doba


POKOJE BUSINESS PLUS (4*):
- pok 1-os w cenie 280,-zł brutto/doba;  

- pok 2-os w cenie 320,-zł brutto/doba

 

Wszystkie rezerwacje proszę przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z podaniem:

- imię i nazwisko osoby nocującej
- termin rezerwacji
- rodzaj pokoju
- dane do faktury
- sposób płatności (gotówka/karta; przedpłata).

Rezerwacje przyjmowane do momentu wyczerpania miejsc.

Poprawiony (środa, 25 kwietnia 2018 15:57)