325

 

gwizdek
Wyniki kursokonferencji
Materiały

Kursokonferencja sędziowska 2013 - komunikat

Przepisy

Międzynarodowe Prawo Brydżowe

Regulamin Zawodów PZBS

Polityka Systemowa

Przepisy obowiązujące przy grze z zasłonami

Poprzednie kursokonferencje

Kursokonferencja sędziowska

Starachowice, 22-24 lutego 2013

Materiały

Wyniki końcowe

M-ce Uczestnik Wynik łączny Test wstępny Symulacje Konsultacje Egzamin
1 Grzegorz Andrzejowski     MP 81,16% 88% 80% 91% 68%
2 Michał Wojciechowski R   WP 78,84% 94% 90% 89% 43%
3 Barbara Rosłon     WP 77,57% 94% 86% 86% 45%
4 Michał Klichowicz R   LD 77,30% 90% 76% 100% 48%
5 Marcin Wasłowicz R   PM 75,15% 82% 78% 80% 61%
6 Tomasz Baj R B DS 74,00% 76% 90% 80% 48%
7 Dominik Jastrzębski K   MA 72,25% 88% 74% 77% 51%
8 Paweł Szczygieł R   WP 70,99% 76% 72% 86% 53%
9 Stanisław Mączka K   MA 70,38% 94% 64% 77% 49%
10 Grzegorz Górecki R B MA 69,20% 84% 80% 83% 31%
11 Łukasz Trendak     MA 68,28% 84% 72% 77% 41%
12 Wojciech Stachnik O   MP 67,94% 86% 62% 89% 41%
13 Krzysztof Kędzbok R   SL 65,24% 86% 68% 69% 39%
14 Joanna Kazmucha R   WP 64,41% 72% 74% 69% 42%
15 Piotr Dybicz P   MA 63,88% 84% 28% 94% 63%
16 Krzysztof Tomsia O   SL 63,44% 78% 68% 71% 37%
17 Mariusz Żurek P   KP 62,79% 74% 70% 71% 36%
18 Zuzanna Moszczyńska     MA 59,36% 88% 44% 71% 40%
19 Mateusz Mroczkowski K   DS 57,40% 54% 68% 80% 30%
20 Kamil Sawwa K   PD 56,34% 60% 50% 89% 35%
21 Angelika Lechowska O   SL 54,93% 64% 60% 57% 38%
22 Cezary Żuchowski O   LB 53,95% 56% 64% 60% 35%
23 Wiesław Skowron O   LB 51,06% 48% 58% 71% 30%
24 Zdzisław Zachwieja O   KP 50,01% 54% 46% 69% 36%
25 Piotr Szczeciński K   LD 48,49% 72% 48% 69% 10%
26 Jarosław Łakomy P B KP 46,30% 66% 46% 80% 0%
27 Marek Rużyło K   DS 43,80% 36% 42% 83% 23%
28 Grażyna Gruszczyńska K   LB 32,33% 38% 38% 57% 0%

Mistrzostwa Polski Sędziów

Rada Sędziów

Podczas kursokonferencji przeprowadzono wybory do nowej Rady Sędziów. Na kadencję 2012-2016 wybrani zostali:

  • Łukasz Kalbarczyk (przewodniczący)
  • Aleksander Krych (sekretarz)
  • Sandra Różańska
  • Zbigniew Sagan (wiceprzewodniczący)
  • Michał Zimniewicz

Kadra prowadząca

Koordynatorzy kursokonferencji: Jacek Marciniak, Michał Zimniewicz

Kadra prowadząca: Maciej Czajkowski, Kazimierz Chłobowski, Arek Ciechomski, Jerzy Greś, Łukasz Kalbarczyk, Aleksander Krych, Grzegorz Pogodziński, Tomasz Radko, Zdzisław Reczek, Sandra Różańska, Włodek Rutkowski, Zbigniew Sagan, Piotr Śmieliński, Artur Wasiak