TP o puchar Prezydenta miasta Płocka | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 87 | Mateusz Stępiński Aleksander Krych | 7.0 7.0 | MA | AZS UW Warszawa Singleton Warszawa | 67.94 | 100 | 245 | |
2 | 77 | Zdzisław Laszczak Janusz Radecki | 13.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KBS Legionowianin | 65.40 | 94 | 237 | |
3 | 75 | Adam Cybulski Leszek Pęcherzewski | 7.0 7.0 | LD | Masovia Płock | 62.34 | 89 | 230 | |
4 | 50 | Jerzy Kudlik Zbyszek Ratajczak | 1.5 1.5 | LD | KDK3 Kutno | 60.63 | 84 | 222 | |
5 | 24 | Stanisław Mączka Łukasz Trendak | 4.0 3.0 | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 59.83 | 80 | 214 | |
6 | 44 | Zdzisław Majer Andrzej Tybura | 2.5 5.0 | LD | KDK3 Kutno KDK2 Kutno | 57.56 | 75 | 207 | |
7 | 71 | Apolinary Kowalski Ewa Miszewska | 24.0 19.0 | WP | RAL Poznań ELEKTROWNIA Żelichowo | 57.48 | 70 | 200 | |
8 | 90 | Andrzej Miszewski Sławomir Bąk | 18.0 3.0 | MA | Czwórka Warszawa NOTUS Doradcy Finansowi | 57.41 | 65 | 191 | |
9 | 38 | Maciej Kowalski Grzegorz Kula | 11.0 9.0 | MA | Wkra II Żuromin SMART Altkom Akademia | 57.21 | 61 | 167 | |
10 | 34 | Tomasz Wiśniewski Marcin Skurzyński | 2.5 2.0 | MA | Geoexpres Płock | 57.16 | 56 | 160 | |
11 | 51 | Piotr Tuszyński Waldemar Sroczyński | 24.0 9.0 | LB | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 57.05 | 51 | 154 | |
12 | 91 | Maciej Dąbrowski Leszek Sztyrak | 5.0 19.0 | MA WM | Bez sponsora ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | 56.64 | 47 | 147 | |
13 | 29 | Grzegorz Wieczorkiewicz Marek Kozdrach | 2.5 4.0 | SW OP | Kamienna Ostrowiec TriVita | 56.33 | 42 | 140 | |
14 | 70 | Włodzimierz Ilnicki Stefan Cabaj | 17.0 9.0 | MA | Singleton Warszawa | 55.89 | 37 | 132 | |
15 | 12 | Jerzy Pęczkowski Waldemar Burakowski | 5.0 15.0 | MA | Singleton Warszawa NOTUS Doradcy Finansowi | 55.44 | 33 | 126 | |
16 | 15 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 3.0 3.0 | MA | Geoexpres Płock | 54.97 | 28 | 119 | |
17 | 23 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | MA | Piast I Feliksów | 54.80 | 23 | 112 | |
18 | 14 | Bolesław Krzewski Adam Amrozy | 9.0 3.0 | LD | Masovia Płock | 54.13 | 20 | 105 | |
19 | 47 | Albin Borkowski Kazimierz Buchalski | 5.0 1.5 | KP | MOSiR Rypin | 53.97 | 19 | 99 | |
20 | 84 | Ireneusz Grynczewski Marek Borewicz | 2.5 9.0 | MA | SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | 53.69 | 19 | 92 | |
21 | 82 | Andrzej Łukianiuk Andrzej Rzechuła | 2.5 2.0 | MA | SMART Altkom Akademia | 53.65 | 18 | 84 | |
22 | 85 | Jacek Metter Zbigniew Skibicki | 2.0 5.0 | MA | DRYL TEAM Warszawa Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 53.58 | 17 | 77 | |
23 | 16 | Grzegorz Górecki Stanislaw Holtyn | 4.0 2.0 | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc SMART Altkom Akademia | 53.47 | 16 | 71 | |
24 | 89 | Tadeusz Bożek Andrzej Kondeja | 5.0 13.0 | MA | DRYL TEAM Warszawa KBS Legionowianin | 53.43 | 15 | 64 | |
25 | 31 | Karolina Macielak Mariusz Macielak | 3.0 5.0 | MA | INTER BLOCK Warszawa | 53.10 | 15 | 57 | |
26 | 57 | Roman Jagielski Sylwester Sokół | 3.0 3.0 | LD | Olimpia Chąśno | 52.96 | 14 | 50 | |
27 | 88 | Bartosz Ćwiek Karol Konopko | 2.5 2.0 | MA | Inwitofitka | 52.72 | 13 | 44 | |
28 | 11 | Edward Krusiewicz Artur Duczmalewski | 7.0 4.0 | MA | K2 Oldersi Raszyn KBS Legionowianin 2 | 52.55 | 12 | 36 | |
29 | 36 | Sławomir Rokicki Jan Zabrocki | 2.0 7.0 | MA | KAM BEK Warszawa K2 Oldersi Raszyn | 52.43 | 11 | 29 | |
30 | 53 | Paweł Rokoszyński Henryk Przybysławski | 4.0 5.0 | MA | WIST Pomiechówek | 52.39 | 11 | 22 | |
31 | 43 | Ryszard Pałasz Dariusz Lisiecki | 9.0 3.0 | DS | KS Turbo FLY BACK Wrocław | 51.95 | 10 | 16 | |
32 | 92 | Piotr Marudziński Jolanta Simińska | 5.0 0.5 | MA LD | 51.89 | 9 | 9 | ||
33 | 21 | Przemysław Wiśniewski Michał Maszenda | 2.0 2.5 | MA | Piast I Feliksów | 51.78 | 8 | ||
34 | 55 | Paweł Klapper Marek Tyran | 4.0 11.0 | SL LD | KONSTANTA Bielsko-Biała INWIT Pabianice | 51.77 | 7 | ||
35 | 62 | Paweł Płocki Lech Sadoś | 2.0 12.0 | MA | Czwórka Warszawa | 51.71 | 7 | ||
36 | 78 | Aleksander Marciniak Iwona Zielińska | 7.0 2.5 | MA | GOK Bielsk | 51.70 | 6 | ||
37 | 86 | Władysław Dziachan Grzegorz Zgorzelski | 4.0 3.0 | MA | GOK Bielsk | 51.56 | 5 | ||
38 | 52 | Justyna Graniczny Leszek Kawski | 1.5 9.0 | KP | Singleton KPZBS PAAK Bydgoszcz | 51.50 | 4 | ||
39 | 13 | Adam Karczmarz Sławomir Grędziński | 5.0 7.0 | MA | GAMA Przasnysz | 50.57 | 3 | ||
40 | 49 | Krzysztof Kwiatkowski Michał Kilanowski | 3.0 4.0 | MA | Bard13 | 50.30 | 3 | ||
41 | 40 | Sławomir Pawłowski Bogusław Świeżawski | 1.0 0.5 | LD | KDK2 Kutno | 49.88 | 2 | ||
42 | 61 | Maja Żabierek Hubert Urban | 4.0 7.0 | SW | Kamienna Ostrowiec | 49.69 | 1 | ||
43 | 32 | Leszek Dzieńkowski Piotr Nowak | 7.0 5.0 | MA | Mazowsze Płock | 49.64 | |||
44 | 27 | Janusz Maruszewski Roman Kiełkiewicz | 4.0 4.0 | MA | Mazowsze Płock | 49.27 | |||
45 | 41 | Jerzy Cichowski Jerzy Pałysa | 1.5 1.5 | MA | 49.27 | ||||
46 | 81 | Andrzej Sokołowski Dariusz Piotrkiewicz | 2.5 2.0 | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc | 49.21 | |||
47 | 54 | Mirosław Makatrewicz Tadeusz Więckiewicz | 13.0 5.0 | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński Warmia Dymer Biskupiec | 49.18 | |||
48 | 39 | Krzysztof Wośkowiak Jarosław Szczygieł | 5.0 4.0 | MA | INTERBUD Płock | 48.91 | |||
49 | 59 | Robert Rychlicki Tomasz Borucki | 5.0 5.0 | KP | Tenis Point Bydgoszcz | 48.87 | |||
50 | 76 | Henryk Brodawski Sylwester Młynarczuk | 13.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 48.58 | |||
51 | 45 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media Czwórka Warszawa | 48.52 | |||
52 | 67 | Andrzej Wądołowski Urszula Wądołowska | 4.0 1.0 | MA | Singleton Ciechanów | 48.45 | |||
53 | 79 | Dariusz Jagodziński Jerzy Słomski | 1.5 2.5 | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc GOK II Bielsk | 48.43 | |||
54 | 69 | Zenon Filipiak Ireneusz Liberadzki | 2.0 2.0 | MA | Piast II Feliksów | 48.41 | |||
55 | 42 | Jerzy Plichtowicz Stanisław Czarzasty | 2.0 2.0 | MA | GAMA Przasnysz | 48.10 | |||
56 | 64 | Rafał Maszenda Leszek Łuniewski | 3.0 12.0 | MA | Piast I Feliksów SINGLETON Płock | 47.99 | |||
57 | 68 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 4.0 1.0 | MA | WIST Pomiechówek | 47.82 | |||
58 | 17 | Przemysław Małkowski Leszek Małkowski | | KP | 47.67 | ||||
59 | 63 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.0 12.0 | MA | KBS Legionowianin | 47.55 | |||
60 | 30 | Barbara Gazda Wanda Jeleniewicz | | NZ MA | GOK II Bielsk | 47.37 | |||
61 | 60 | Jerzy Znajdek Tadeusz Szczepański | 1.5 2.0 | LD | Olimpia Chąśno | 46.98 | |||
62 | 48 | Przemysław Ślesicki Rafał Niedzielski | 7.0 7.0 | MA | MKS Arnica Przasnysz Singleton Warszawa | 46.83 | |||
63 | 18 | Krzysztof Najda Krzysztof Kowalczyk | 5.0 3.0 | MA | Wkra II Żuromin | 46.71 | |||
64 | 37 | Paweł Babecki Lech Warwocki | 4.0 7.0 | LD | KDK2 Kutno | 46.66 | |||
65 | 25 | Robert Sadowski Robert Siedlecki | 5.0 5.0 | MA | Bard13 | 46.61 | |||
66 | 74 | Radosław Jaszczak Dominik Głowacki | 1.5 1.0 | MA | 46.56 | ||||
67 | 22 | Piotr Kopko Beata Jenek | 1.5 | MA | Hefajstos Otwock | 46.30 | |||
68 | 35 | Mirosław Andrzejczak Czesław Pawłosik | 3.0 3.0 | LD | KDK2 Kutno | 44.69 | |||
69 | 28 | Stanisław Stachlewski Wiesław Pawlik | 9.0 | MA NZ | GOS Nadarzyn-Bogorya | 44.66 | |||
70 | 93 | Andrzej Kretkowski Sławomir Redmerski | 3.0 0.5 | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc | 44.59 | |||
71 | 73 | Jadwiga Pęcherzewska Ireneusz Głowacki | 2.0 3.0 | MA | SINGLETON Płock Geoexpres Płock | 44.44 | |||
72 | 26 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 2.0 9.0 | PD | 42.70 | ||||
73 | 19 | Dariusz Wojna Jacek Gajda | 2.0 2.0 | MA | INTER BLOCK Warszawa | 42.68 | |||
74 | 20 | Ryszard Zawadzki Sławomir Pilarski | 0.5 0.5 | LD | 41.65 | ||||
75 | 83 | Tomasz Urbański Paweł Szymonik | 4.0 7.0 | MA DS | 41.55 | ||||
76 | 80 | Renata Gawrońska Tadeusz Gawroński | 2.0 4.0 | MA | GOK II Bielsk | 41.54 | |||
77 | 66 | Andrzej Sasin Urszula Kielak | 3.0 1.5 | MA | Piast I Feliksów | 41.02 | |||
78 | 46 | Tadeusz Wiśniewski Szymon Dutkiewicz | 3.0 5.0 | MA | WKRA Żuromin | 40.97 | |||
79 | 33 | Piotr Urbański Wojciech Adamkiewicz | 3.0 3.0 | MA | GAMA Przasnysz | 39.85 | |||
80 | 56 | Piotr Trębski Dariusz Kosiorek | 2.0 1.5 | LD | Olimpia Chąśno | 39.81 | |||
81 | 58 | Marcin Piotrowski Zbigniew Rychlik | 5.0 4.0 | KP | MOSiR Rypin | 39.63 | |||
82 | 65 | Jerzy Maszenda Krzysztof Pietruszka | 2.0 2.0 | MA | Piast I Feliksów Piast II Feliksów | 38.42 | |||
83 | 72 | Wiesław Skupiński Jerzy Dankowski | 3.0 | MA | GOK II Bielsk | 32.57 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-19 o 17:46:38