Turniej Brydżowy Cavendish im. Krzysztofa Bądera | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik | PKL | ||
1 | 62 | Adam Lonski Krzysztof Mielnik | 7.0 7.0 | | PM | SDK Tczew | 79.92 | 110 | |
2 | 36 | Jan Rogowski Grzegorz Probola | 18.0 11.0 | S S | WM | ETB PRIM Ełk | 68.49 | 103 | |
3 | 22 | Dariusz Kozłowski Radosław Kozłowski | 12.0 7.0 | S | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 68.35 | 97 | |
4 | 45 | Kamil Walczyk Dariusz Bogucki | 7.0 13.0 | | SW PM | POMTECH Zwoleń ANDRZEJKI Gdańsk | 63.70 | 91 | |
5 | 47 | Marek Klepacki Tomasz Lisica | 5.0 7.0 | | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński ETB PRIM Ełk | 53.30 | 86 | |
6 | 31 | Janusz Wróblewski Krzysztof Pikus | 9.0 19.0 | S | WM KP | Amado Trans Olsztyn Konkret Chełmno | 48.27 | 80 | |
7 | 54 | Mirosław Wilga Krzysztof Michalczyk | 5.0 12.0 | S | WM | Amado Trans Olsztyn | 44.89 | 74 | |
8 | 60 | Danuta Kazmucha Anna Sarniak | 15.0 19.0 | K K | WM | SYNTEX | 42.89 | 69 | |
9 | 86 | Giedre Jankunaite Giedrius Szarkanas | 11.0 11.0 | K | PD | 40.68 | 63 | ||
10 | 17 | Michał Gapa Zdzisław Jędrzejczak | 5.0 4.0 | N S | PM | SCK IMPAS Sztum CKiS Pruszcz Gdański | 37.95 | 57 | |
11 | 51 | Waldemar Sroczyński Piotr Tuszyński | 9.0 24.0 | S | LB | Ilanka 1 Rzepin | 34.43 | 52 | |
12 | 48 | Waldemar Burakowski Janusz Radecki | 15.0 18.0 | S N | MA | KBS Legionowianin | 34.30 | 46 | |
13 | 69 | Kazimierz Omernik Andrzej Fronczak | 19.0 18.0 | N S | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk ESBS TECHBUD Elbląg | 34.16 | 41 | |
14 | 25 | Krzysztof Żak Piotr Wiankowski | 5.0 19.0 | | MP WP | Diebold Nixdorf Cracovia CONNECTOR Poznań | 33.16 | 35 | |
15 | 41 | Dawid Kołodziejski Dominik Głowacki | 1.0 1.5 | | WM | MKS III Przasnysz | 31.08 | 29 | |
16 | 42 | Mirosław Cichocki Adolf Bocheński | 19.0 12.0 | S | WM | SYNTEX | 29.43 | 24 | |
17 | 27 | Zbigniew Skibicki Andrzej Kondeja | 5.0 13.0 | S N | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media Hefajstos Otwock | 28.49 | 22 | |
18 | 15 | Henryk Łakomski Andrzej Sulima | 12.0 11.0 | S | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 25.03 | 21 | |
19 | 46 | Dariusz Zembrzuski Ireneusz Grynczewski | 13.0 4.0 | S | MA | Hefajstos Otwock | 24.62 | 20 | |
20 | 63 | Antoni Sękowski Kazimierz Gralak | 18.0 18.0 | N S | PM | COMPENSA Gdańsk PRZYSTAŃ Juszkowo | 23.95 | 19 | |
21 | 55 | Tomasz Patalan Krzysztof Pakuła | 4.0 9.0 | S | WM | SEWIL Olsztyn OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | 23.70 | 18 | |
22 | 67 | Edmund Reczuga Jan Stańczak | 7.0 9.0 | S | WM | NARIE Morąg | 21.30 | 17 | |
23 | 82 | Ireneusz Jagielski Danuta Krupnik | 7.0 5.0 | K | WM | Amado Trans Olsztyn | 20.65 | 16 | |
24 | 20 | Janusz Gomoliński Sławomir Wrzosek | 9.0 11.0 | N N | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | 17.76 | 15 | |
25 | 84 | Mirosław Łopaciuk Marek Kubicki | 4.0 4.0 | | MA | ANDRUSY TEAM Warszawa | 17.30 | 14 | |
26 | 75 | Stanisław Orzoł Jerzy Uscki | 2.5 1.5 | S | WM | Zorro18 | 16.84 | 13 | |
27 | 76 | Piotr Jurek Bogdan Szulejewski | 18.0 21.0 | | MA SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 16.38 | 12 | |
28 | 70 | Ryszard Wiśniewski Jarosław Hryniewicz | 2.0 3.0 | S | WM | Zorro18 | 15.97 | 11 | |
29 | 72 | Zbigniew Rogowski Roman Kierznowski | 18.0 21.0 | N | WM | SYNTEX | 15.57 | 10 | |
30 | 66 | Marek Nasiłowski Iwona Puczyłowska | 2.0 2.0 | S KS | WM | Damy i Walety Olsztyn | 14.14 | 9 | |
31 | 13 | Jerzy Bludau Filip Bieńkowski | 4.0 5.0 | | WM | Zorro18 | 12.73 | 8 | |
32 | 26 | Henryk Przybysławski Tadeusz Więckiewicz | 5.0 5.0 | S S | MA WM | WIST Pomiechówek Warmia Dymer Biskupiec | 12.00 | 7 | |
33 | 64 | Tadeusz Banach Jan Romot | 5.0 11.0 | S N | WM | PISA Pisz | 11.81 | 6 | |
34 | 71 | Lech Sadoś Maciej Boczar | 12.0 3.0 | N | MA | Wkra Altkom Akademia KBS Legionowianin | 10.97 | 5 | |
35 | 19 | Wiesław Krzemieński Leonard Jaskowiak | 12.0 12.0 | N N | WM | PREMAR OLCZ OSBS Olsztyn | 9.05 | 4 | |
36 | 52 | Waldemar Ślesicki Witold Nowicki | 2.5 | S | WM WP | 7.59 | 3 | ||
37 | 77 | Krzysztof Nagielski Wojciech Karpiński | 9.0 5.0 | S S | WM | ESBS TECHBUD Elbląg | 7.35 | 2 | |
38 | 21 | Mieczysław Smugała Jan Staniszewski | 3.0 5.0 | S S | PM | SMBS Kociewie KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 6.84 | 1 | |
39 | 80 | Mieczysław Lebiecki Marek Słowikowski | 1.0 3.0 | S | WM | INEX Giżycko | 6.14 | ||
40 | 39 | Grzegorz Wołowiec Anna Nosalska | 4.0 7.0 | K | PM | GAME OVER Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 3.76 | ||
41 | 40 | Marek Mokrzycki Jan Chodkiewicz | 3.0 4.0 | S | WM | Zatoka Braniewo | 0.27 | ||
42 | 50 | Krzysztof Pękała Wiesław Pietrzak | 1.0 5.0 | N | WM | VĘGORIA-2 WCK Węgorzewo | 0.00 | ||
43 | 35 | Waldemar Borkowski Stanisław Okuniewicz | 3.0 4.0 | S S | WM | BSBS Bartoszyce | -0.38 | ||
44 | 68 | Ryszard Łasowski Jan Janiak | 7.0 7.0 | S S | WM | Zorro18 OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | -1.24 | ||
45 | 33 | Piotr Mazur Ryszard Kłusowski | 5.0 5.0 | S | WM | Damy i Walety Olsztyn | -2.19 | ||
46 | 44 | Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz | 7.0 5.0 | | WM | ETB PRIM Ełk OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | -3.11 | ||
47 | 85 | Ryszard Pichla Daniel Wesołowski | 7.0 4.0 | | WM PM | Zatoka Braniewo SCK IMPAS Sztum | -3.81 | ||
48 | 37 | Wojciech Biegajło Kazimierz Dobrzyniecki | 13.0 4.0 | S | MA | Gambling Ciechanów | -4.41 | ||
49 | 74 | Mirosław Makurat Zdzisław Koza | 2.0 2.5 | S S | PM | KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum | -5.14 | ||
50 | 14 | Tomasz Kuś Mirosław Makatrewicz | 4.0 13.0 | | WM | OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński | -5.19 | ||
51 | 23 | Mirosław Grodzki Jan Jegliński | 5.0 5.0 | N N | WM | INEX Giżycko | -5.65 | ||
52 | 58 | Mariusz Pater Tomasz Brzęcki | 11.0 5.0 | S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | -7.46 | ||
53 | 53 | Kacper Kopka Joanna Zalewska | 4.0 1.5 | J KJ | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa Akademia Brydża AZS UW Warszawa | -7.81 | ||
54 | 57 | Tadeusz Wójcik Mirosław Bieliński | 3.0 | S | WM | -9.19 | |||
55 | 59 | Zbigniew Ziemba Józef Kamiński | 4.0 9.0 | S | WM | INEX Giżycko | -11.38 | ||
56 | 16 | Tomasz Zaleski Stanisław Gawryszczak | 4.0 5.0 | S | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | -16.92 | ||
57 | 43 | Andrzej Daszczuk Jakub Milkamanowicz | 4.0 2.5 | N | WM | Zorro18 | -18.14 | ||
58 | 81 | Adam Walczyński Marta Sikora | 7.0 4.0 | K | PM | AUTO MIRAS Pępowo | -21.11 | ||
59 | 65 | Paweł Turlejski Lech Skwarżyński | 3.0 2.5 | S | WM | SEWIL Olsztyn | -22.16 | ||
60 | 78 | Leszek Ostrowski Alina Gudecka | 1.5 2.5 | S KS | WM | Zorro18 | -22.49 | ||
61 | 12 | Paweł Łata Jacek Trętowski | 2.0 4.0 | | WM | Damy i Walety Olsztyn BSBS Bartoszyce | -23.16 | ||
62 | 83 | Wiesław Sienkiewicz Adam Chmielewski | 5.0 7.0 | N S | PD | Króliczki Łomża | -36.03 | ||
63 | 56 | Adam Nelkowski Kazimierz Minkowski | 3.0 2.5 | S S | WM | Zorro18 | -36.05 | ||
64 | 29 | Rafał Bownik Aleksander Kasprzak | 7.0 18.0 | S | PM | AZS PJATK Gdańsk SDK Tczew | -39.05 | ||
65 | 24 | Anna Dworakowska Jerzy Kwoczek | | | -44.78 | ||||
66 | 34 | Bernard Pszczoła Lech Grabski | 11.0 7.0 | S S | WM | Amado Trans Olsztyn | -44.95 | ||
67 | 73 | Janina Bakuła Mirosław Doroszuk | 5.0 9.0 | KS S | WM | NARIE Morąg SM Odrodzenie Szczytno | -51.57 | ||
68 | 38 | Waldemar Orłowski Janina Biała | 2.0 | KN | WM | Zorro18 | -56.73 | ||
69 | 79 | Zdzisław Godlewski Jarosław Łosiak | 5.0 9.0 | S | WM | VĘGORIA-2 WCK Węgorzewo PISA Pisz | -60.05 | ||
70 | 61 | Jan Warda Henryk Bałtronowicz | 1.5 2.0 | S N | WM | Zorro18 | -60.41 | ||
71 | 32 | Halina Podlecka Grażyna Piszczek | 1.5 0.5 | KS KS | WM | SEWIL Olsztyn Zorro18 | -70.27 | ||
72 | 28 | Ewa Wyszomierska Marek Wyszomierski | 0.5 0.5 | K | WM | Damy i Walety Olsztyn | -74.32 | ||
73 | 30 | Zbigniew Krzepkowski Edward Kończak | 5.0 2.5 | S | WM | Zatoka Braniewo | -78.24 | ||
74 | 18 | Stanisław Krajewski Zbigniew Pękała | | | -84.92 | ||||
75 | 49 | Iwona Smilgin Regina Wołek | 2.5 | KS | WM | Zorro18 | -85.24 | ||
76 | 11 | Iwona Wierzbicka Janina Maksymowicz | | | -101.65 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-03-12 o 14:43:16