BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 9-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA II | +38 | 13 | |
2 | 10-zEW | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | S: WISŁA | +33 | 14 | |
3 | 10-oNS | Piotr Stopa-Andrzej Wilkosz | S: WISŁA | +32 | 15 | |
4 | 3-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik | +26 | 16 | |
5 | 6-zNS | Ryszard Pałasz-Waldemar Sroczyński | N: PAB | +25 | 17 | |
6 | 13-zEW | Waldemar Burakowski-Małgorzata Jeleniewska | S: NOWOGAMES | +24 | 18 | |
7 | 6-oEW | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | N: PAB | +23 | 19 | |
8 | 15-oEW | Andrzej Piecuch-Andrzej Szymczak | S: SILESIA I | +22 | 20 | |
9 | 16-zNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | +21 | 21 | |
10 | 14-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | S: SBS ALF | +18 | 22 | |
11 | 2-oNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | N: Alfa | +17 | 23 | |
7-zEW | Dominik Jarmocik-Damian Wroński | N: ZOIM | +17 | 24 | ||
13 | 9-zNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA II | +16 | ||
3-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik | +16 | |||
15 | 2-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Kart-El | +13 | ||
4-oNS | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | N: KDK | +13 | |||
17 | 5-zEW | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | N: Andrzejki | +12 | ||
18 | 13-oEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD | +11 | ||
8-zNS | Marta Maj-Rudnicka-Jan Moszyński | N: Consus | +11 | |||
20 | 15-zEW | Wacław Gąssowski-Aleksander Jezioro | S: PIAST II | +10 | ||
21 | 16-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +9 | ||
1-oNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: AZS UW TG | +9 | |||
23 | 5-oNS | Ireneusz Dzikowski-Tomasz Gotard | N: Andrzejki | +8 | ||
24 | 8-oEW | Zdzisław Beling-Adam Skalski | N: Consus | +7 | ||
1-zNS | Jarosław Ostrowski-Ireneusz Jarosz | N: Connector | +7 | |||
14-zNS | Grzegorz Andrzejowski-Grzegorz Merynda | S: SBS ALF | +7 | |||
27 | 11-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Mirosław Marszał | S: BINŻ | +5 | ||
28 | 7-oEW | Paweł Jassem-Jakub Wojcieszek | N: Dąbrówka | +4 | ||
12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK | +4 | |||
30 | 12-oNS | Andrzej Iwański-Piotr Kucharski | S: SENATOR-DROPOL | +1 | ||
11-oNS | Piotr Ilczuk-Mikołaj Taczewski | S: PIAST I | +1 | |||
32 | 4-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: Progress | 0 | ||
4-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK | 0 | |||
34 | 11-oEW | Jerzy Gaworczyk-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -1 | ||
12-oEW | Leszek Niemiec-Mirosław Zieliński | S: ENERGETYK | -1 | |||
36 | 12-zEW | Zbigniew Dymiński-Stanisław Pająk | S: SENATOR-DROPOL | -4 | ||
7-oNS | Sławomir Niajko-Piotr Wasylko | N: ZOIM | -4 | |||
38 | 11-zEW | Łukasz Golder-Anna Pełszyńska | S: PIAST I | -5 | ||
39 | 8-oNS | Mirosław Makatrewicz-Zbigniew Zemanowicz | N: OSiR EKPOL | -7 | ||
1-zEW | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | N: AZS UW TG | -7 | |||
14-zEW | Jacek Janowski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION | -7 | |||
42 | 5-oEW | Jerzy Rymwid-Sylwester Walerowicz | N: Unia | -8 | ||
43 | 1-oEW | Piotr Jassem-Paweł Małecki | N: Connector | -9 | ||
16-oNS | Konrad Ciborowski-Grzegorz Kułak | S: SFORA CIBORA | -9 | |||
45 | 15-zNS | Waldemar Jaworski-Tomasz Pilch | S: SILESIA I | -10 | ||
46 | 13-oNS | Ewa Banaszkiewicz-Marek Osiecki | S: NOWOGAMES | -11 | ||
8-zEW | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | N: OSiR EKPOL | -11 | |||
48 | 5-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: Unia | -12 | ||
49 | 4-oEW | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | N: Progress | -13 | ||
2-zEW | Jan Klapkowski-Zbigniew Walczyński | N: Alfa | -13 | |||
51 | 9-zEW | Wojciech Palmowski-Artur Sulich | S: 4SPB HONESTA | -16 | ||
3-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | N: AZS PWR | -16 | |||
53 | 7-zNS | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | N: Dąbrówka | -17 | ||
2-oEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: Kart-El | -17 | |||
55 | 14-oNS | Grzegorz Głasek-Marcin Piwowarczyk | S: SPS CONSTRUCTION | -18 | ||
56 | 16-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA | -21 | ||
57 | 15-oNS | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | S: PIAST II | -22 | ||
58 | 6-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | N: Festiwal | -23 | ||
59 | 13-zNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | S: SKOBUD | -24 | ||
60 | 6-zEW | Ryszard Konopka-Andrzej Garstka | N: Festiwal | -25 | ||
61 | 3-zEW | Ewa Dziekańska-Aleksander Kud | N: AZS PWR | -26 | ||
62 | 10-oEW | Jarosław Kaczorowski-Piotr Lutek | S: SYNERGIA | -32 | ||
63 | 10-zNS | Mariusz Kowalski-Krzysztof Kujawa | S: SYNERGIA | -33 | ||
64 | 9-oNS | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | S: 4SPB HONESTA | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |