BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 11-oEW | Łukasz Soszka-Jarosław Stach | S: 4SPB HONESTA | +30 | 13 | |
2 | 11-zEW | Waldemar Burakowski-Sylwester Smoluchowski | S: NOWOGAMES | +28 | 14 | |
3 | 6-zEW | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: AZS PWR | +26 | 15 | |
4 | 3-oEW | Sławomir Niajko-Piotr Wasylko | N: ZOIM | +25 | 16 | |
5 | 5-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik | +21 | 17 | |
6 | 2-zNS | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK | +18 | 18 | |
7 | 15-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +17 | 19 | |
8 | 16-zEW | Andrzej Czech-Marek Pieczka | S: SILESIA I | +16 | 20 | |
9 | 16-oNS | Andrzej Piecuch-Andrzej Szymczak | S: SILESIA I | +14 | 21 | |
9-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA II | +14 | 22 | ||
11 | 7-oEW | Robert Nowicki-Marcin Pędziński | N: Dąbrówka | +13 | 23 | |
12 | 10-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: SENATOR-DROPOL | +12 | 24 | |
13 | 2-oEW | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | N: KDK | +11 | ||
14 | 3-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM | +10 | ||
6-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: PAB | +10 | |||
5-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: Unia | +10 | |||
17 | 13-zEW | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | S: PIAST II | +9 | ||
18 | 1-oNS | Jarosław Ostrowski-Ireneusz Jarosz | N: Connector | +8 | ||
19 | 15-oEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD | +7 | ||
20 | 10-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | S: WISŁA | +6 | ||
1-zNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | N: Andrzejki | +6 | |||
8-zNS | Zdzisław Beling-Jan Moszyński | N: Consus | +6 | |||
14-zEW | Konrad Ciborowski-Grzegorz Kułak | S: SFORA CIBORA | +6 | |||
24 | 12-zEW | Jacek Janowski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION | +5 | ||
25 | 4-zEW | Jacek Lew-Zbigniew Skibicki | N: Alfa | +4 | ||
9-zNS | Paweł Mierniczek-Wojciech Sułek | S: PIAST I | +4 | |||
12-oEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | S: SYNERGIA | +4 | |||
13-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +4 | |||
29 | 7-zNS | Paweł Jassem-Piotr Tuczyński | N: Dąbrówka | +3 | ||
30 | 14-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Leszek Niemiec | S: ENERGETYK | +1 | ||
4-oNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: Alfa | +1 | |||
32 | 8-oEW | Grzegorz Lewaciak-Jerzy Ronke | N: Consus | 0 | ||
8-oNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: AZS UW TG | 0 | |||
34 | 14-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA | -1 | ||
4-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: Progress | -1 | |||
36 | 7-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Kart-El | -3 | ||
37 | 9-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA II | -4 | ||
4-zNS | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | N: Progress | -4 | |||
12-oNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: SPS CONSTRUCTION | -4 | |||
13-oNS | Marek Nicieja-Jerzy Ujma | S: PIAST II | -4 | |||
41 | 12-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SYNERGIA | -5 | ||
42 | 10-zEW | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | S: SENATOR-DROPOL | -6 | ||
1-zEW | Danuta Kazmucha-Cezary Serek | N: Connector | -6 | |||
14-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK | -6 | |||
8-zEW | Wojciech Kaźmierczak-Łukasz Witkowski | N: AZS UW TG | -6 | |||
46 | 15-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | -7 | ||
47 | 1-oEW | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: Andrzejki | -8 | ||
48 | 13-zNS | Jacek Grzelczak-Andrzej Kaźmierczak | S: BINŻ | -9 | ||
49 | 5-oNS | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik | -10 | ||
3-zEW | Grzegorz Deptuła-Krzysztof Łukaszewicz | N: OSiR EKPOL | -10 | |||
6-oNS | Ewa Dziekańska-Krzysztof Dziekański | N: AZS PWR | -10 | |||
52 | 2-oNS | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: Festiwal | -11 | ||
53 | 10-oEW | Piotr Stopa-Andrzej Wilkosz | S: WISŁA | -12 | ||
54 | 7-oNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: Kart-El | -13 | ||
55 | 9-oEW | Łukasz Golder-Anna Pełszyńska | S: PIAST I | -14 | ||
16-oEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | S: SBS ALF | -14 | |||
57 | 16-zNS | Marek Urbański-Ryszard Woliński | S: SBS ALF | -16 | ||
58 | 15-zNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | S: SKOBUD | -17 | ||
59 | 2-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: Festiwal | -18 | ||
60 | 5-zNS | Wacław Janicki-Jerzy Rymwid | N: Unia | -21 | ||
61 | 3-oNS | Marek Kuczyński-Mirosław Makatrewicz | N: OSiR EKPOL | -25 | ||
62 | 6-zNS | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | N: PAB | -26 | ||
63 | 11-zNS | Wojciech Palmowski-Artur Sulich | S: 4SPB HONESTA | -28 | ||
64 | 11-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | S: NOWOGAMES | -30 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |