BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-oEW | Danuta Kazmucha-Cezary Serek | N: Connector | +33 | 1 | |
2 | 1-zNS | Piotr Jassem-Paweł Małecki | N: Connector | +32 | 2 | |
3 | 10-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA | +31 | 3 | |
4 | 4-oNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: Unia | +23 | 4 | |
5 | 10-oNS | Konrad Ciborowski-Grzegorz Kułak | S: SFORA CIBORA | +21 | 5 | |
6 | 3-oEW | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | N: OSiR EKPOL | +20 | 6 | |
7 | 7-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: Kart-El | +19 | 7 | |
8 | 6-oNS | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | N: Dąbrówka | +18 | 8 | |
9 | 15-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK | +15 | 9 | |
10 | 9-zEW | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | S: PIAST II | +14 | 10 | |
11 | 5-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik | +13 | 11 | |
14-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD | +13 | 12 | ||
13 | 6-zEW | Paweł Jassem-Piotr Tuczyński | N: Dąbrówka | +12 | ||
11-oEW | Marek Barylewski-Sylwester Smoluchowski | S: NOWOGAMES | +12 | |||
15 | 4-zNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | N: Alfa | +11 | ||
8-oNS | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | N: Progress | +11 | |||
17 | 14-oEW | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | S: WISŁA | +10 | ||
2-zNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | N: Andrzejki | +10 | |||
19 | 5-zEW | Ryszard Pałasz-Waldemar Sroczyński | N: PAB | +8 | ||
12-zEW | Andrzej Piecuch-Andrzej Szymczak | S: SILESIA I | +8 | |||
21 | 16-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SYNERGIA | +7 | ||
13-zNS | Paweł Mierniczek-Wojciech Sułek | S: PIAST I | +7 | |||
7-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: Kart-El | +7 | |||
2-oNS | Dominik Jarmocik-Tomasz Rusiecki | N: ZOIM | +7 | |||
11-zEW | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | +7 | |||
9-oNS | Marek Nicieja-Jerzy Ujma | S: PIAST II | +7 | |||
27 | 3-zNS | Grzegorz Deptuła-Krzysztof Łukaszewicz | N: OSiR EKPOL | +5 | ||
28 | 8-zEW | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: Progress | +4 | ||
16-oNS | Jacek Grzelczak-Andrzej Kaźmierczak | S: BINŻ | +4 | |||
30 | 13-oEW | Magdalena Holeksa-Joanna Taczewska | S: PIAST I | +2 | ||
31 | 12-oNS | Waldemar Jaworski-Tomasz Pilch | S: SILESIA I | +1 | ||
32 | 15-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Leszek Niemiec | S: ENERGETYK | 0 | ||
15-oEW | Dariusz Biedrzycki-Przemysław Ślesicki | S: 4SPB HONESTA | 0 | |||
34 | 12-oEW | Robert Przybyło-Grzegorz Rewer | S: SENATOR-DROPOL | -1 | ||
35 | 13-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | S: SBS ALF | -2 | ||
36 | 8-zNS | Piotr Butryn-Piotr Dybicz | N: AZS UW TG | -4 | ||
16-oEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | S: SYNERGIA | -4 | |||
38 | 3-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK | -5 | ||
39 | 13-zEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | S: SBS ALF | -7 | ||
11-zNS | Waldemar Burakowski-Małgorzata Jeleniewska | S: NOWOGAMES | -7 | |||
16-zEW | Jerzy Gaworczyk-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -7 | |||
2-oEW | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: Andrzejki | -7 | |||
9-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA II | -7 | |||
7-oNS | Grzegorz Lewaciak-Jerzy Ronke | N: Consus | -7 | |||
45 | 5-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik | -8 | ||
12-zNS | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | S: SENATOR-DROPOL | -8 | |||
47 | 2-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM | -10 | ||
14-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | -10 | |||
49 | 8-oEW | Wojciech Kaźmierczak-Łukasz Witkowski | N: AZS UW TG | -11 | ||
4-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: Unia | -11 | |||
51 | 6-zNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: AZS PWR | -12 | ||
11-oNS | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | -12 | |||
53 | 5-oNS | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: PAB | -13 | ||
14-zNS | Jacek Stasica-Piotr Stopa | S: WISŁA | -13 | |||
55 | 9-zNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA II | -14 | ||
56 | 15-zNS | Wojciech Palmowski-Artur Sulich | S: 4SPB HONESTA | -15 | ||
57 | 6-oEW | Ewa Dziekańska-Krzysztof Dziekański | N: AZS PWR | -18 | ||
58 | 7-zEW | Zdzisław Beling-Adam Skalski | N: Consus | -19 | ||
59 | 3-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK | -20 | ||
60 | 10-oEW | Grzegorz Głasek-Marcin Piwowarczyk | S: SPS CONSTRUCTION | -21 | ||
61 | 4-oEW | Janusz Przybyszewski-Zbigniew Skibicki | N: Alfa | -23 | ||
62 | 10-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: SPS CONSTRUCTION | -31 | ||
63 | 1-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: Festiwal | -32 | ||
64 | 1-oNS | Ryszard Konopka-Andrzej Garstka | N: Festiwal | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |