BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Mirosław Makatrewicz | N: OSiR EKPOL | +44 | 13 | |
2 | 10-zNS | Konrad Ciborowski-Grzegorz Kułak | S: SFORA CIBORA | +40 | 14 | |
3 | 11-zNS | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | S: PIAST II | +36 | 15 | |
4 | 9-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA II | +31 | 16 | |
5 | 9-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | +30 | 17 | |
6 | 8-zNS | Piotr Butryn-Piotr Dybicz | N: AZS UW TG | +27 | 18 | |
7 | 6-zEW | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: Progress | +21 | 19 | |
6-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: Progress | +21 | 20 | ||
9 | 15-oNS | Tomasz Raczkiewicz-Krzysztof Kujawa | S: SYNERGIA | +18 | 21 | |
7-zEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: Unia | +18 | 22 | ||
11 | 3-oEW | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: Andrzejki | +14 | 23 | |
2-oNS | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | N: KDK | +14 | 24 | ||
10-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA | +14 | |||
14 | 7-oNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: Unia | +13 | ||
15 | 3-zNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | N: Andrzejki | +12 | ||
16 | 16-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | S: WISŁA | +11 | ||
4-oEW | Jacek Lew-Józef Pochroń | N: Alfa | +11 | |||
12-oEW | Grzegorz Głasek-Marcin Piwowarczyk | S: SPS CONSTRUCTION | +11 | |||
19 | 16-oNS | Łukasz Soszka-Jarosław Stach | S: 4SPB HONESTA | +10 | ||
13-zNS | Waldemar Burakowski-Małgorzata Jeleniewska | S: NOWOGAMES | +10 | |||
21 | 5-zEW | Zdzisław Beling-Adam Skalski | N: Consus | +9 | ||
22 | 1-zNS | Jarosław Ostrowski-Ireneusz Jarosz | N: Connector | +8 | ||
23 | 2-zNS | Dominik Jarmocik-Tomasz Rusiecki | N: ZOIM | +6 | ||
24 | 11-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | S: SBS ALF | +5 | ||
25 | 8-oNS | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: PAB | +4 | ||
26 | 5-oNS | Marta Maj-Rudnicka-Jan Moszyński | N: Consus | +3 | ||
27 | 15-zNS | Joanna Taczewska-Artur Wasiak | S: PIAST I | +2 | ||
12-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | +2 | |||
29 | 13-oEW | Marek Barylewski-Sylwester Smoluchowski | S: NOWOGAMES | +1 | ||
4-zEW | Paweł Jassem-Piotr Tuczyński | N: Dąbrówka | +1 | |||
14-oNS | Jacek Grzelczak-Andrzej Kaźmierczak | S: BINŻ | +1 | |||
14-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: SENATOR-DROPOL | +1 | |||
33 | 14-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: SENATOR-DROPOL | -1 | ||
13-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Leszek Niemiec | S: ENERGETYK | -1 | |||
4-zNS | Janusz Przybyszewski-Zbigniew Skibicki | N: Alfa | -1 | |||
14-zEW | Jerzy Gaworczyk-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -1 | |||
37 | 12-zNS | Jacek Janowski-Marek Tutka | S: SPS CONSTRUCTION | -2 | ||
15-zEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | S: SYNERGIA | -2 | |||
39 | 5-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik | -3 | ||
40 | 8-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: AZS UW TG | -4 | ||
41 | 11-oEW | Grzegorz Bohosiewicz-Grzegorz Parjaszewski | S: PIAST II | -5 | ||
42 | 2-zEW | Andrzej Tybura-Krzysztof Majkowski | N: KDK | -6 | ||
43 | 1-zEW | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | N: OSiR EKPOL | -8 | ||
44 | 5-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik | -9 | ||
45 | 16-oEW | Piotr Stopa-Andrzej Wilkosz | S: WISŁA | -10 | ||
13-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK | -10 | |||
47 | 12-oNS | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD | -11 | ||
4-oNS | Michał Dembiński-Jerzy Mścisz | N: Dąbrówka | -11 | |||
16-zEW | Wojciech Palmowski-Artur Sulich | S: 4SPB HONESTA | -11 | |||
50 | 3-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: Festiwal | -12 | ||
51 | 7-oEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: Kart-El | -13 | ||
52 | 2-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM | -14 | ||
3-oNS | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: Festiwal | -14 | |||
10-oNS | Waldemar Jaworski-Tomasz Pilch | S: SILESIA I | -14 | |||
55 | 7-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Kart-El | -18 | ||
15-oEW | Piotr Ilczuk-Mikołaj Taczewski | S: PIAST I | -18 | |||
57 | 6-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | N: AZS PWR | -21 | ||
6-zNS | Ewa Dziekańska-Aleksander Kud | N: AZS PWR | -21 | |||
59 | 8-zEW | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | N: PAB | -27 | ||
60 | 9-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA II | -30 | ||
61 | 9-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -31 | ||
62 | 11-zEW | Marek Jaworski-Witold Stachnik | S: SBS ALF | -36 | ||
63 | 10-zEW | Andrzej Czech-Marek Pieczka | S: SILESIA I | -40 | ||
64 | 1-oEW | Danuta Kazmucha-Cezary Serek | N: Connector | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |