BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: Progress | +34 | 13 | |
2 | 13-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: SENATOR-DROPOL | +27 | 14 | |
3 | 11-oEW | Jacek Janowski-Marek Tutka | S: SPS CONSTRUCTION | +26 | 15 | |
9-zEW | Konrad Ciborowski-Grzegorz Kułak | S: SFORA CIBORA | +26 | 16 | ||
5 | 8-zEW | Ryszard Konopka-Andrzej Garstka | N: Festiwal | +23 | 17 | |
6 | 9-oNS | Tomasz Radko-Rafał Synowiec | S: SFORA CIBORA | +21 | 18 | |
7 | 12-oEW | Ewa Banaszkiewicz-Waldemar Radziak | S: NOWOGAMES | +20 | 19 | |
8 | 2-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik | +18 | 20 | |
9 | 8-oEW | Marta Maj-Rudnicka-Jan Moszyński | N: Consus | +16 | 21 | |
15-zEW | Andrzej Krakowiak-Mirosław Marszał | S: BINŻ | +16 | 22 | ||
4-oNS | Sławomir Niajko-Piotr Wasylko | N: ZOIM | +16 | 23 | ||
12 | 7-oNS | Ireneusz Dzikowski-Bogdan Małysz | N: Andrzejki | +14 | 24 | |
12-zEW | Marek Urbański-Ryszard Woliński | S: SBS ALF | +14 | |||
14 | 3-oNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | N: Alfa | +13 | ||
10-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | +13 | |||
16 | 14-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK | +12 | ||
17 | 16-oEW | Łukasz Soszka-Jarosław Stach | S: 4SPB HONESTA | +11 | ||
15-oNS | Jerzy Gaworczyk-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | +11 | |||
5-zEW | Grzegorz Deptuła-Krzysztof Pakuła | N: OSiR EKPOL | +11 | |||
1-oEW | Danuta Kazmucha-Cezary Serek | N: Connector | +11 | |||
21 | 11-zNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION | +10 | ||
22 | 1-zNS | Jarosław Ostrowski-Ireneusz Jarosz | N: Connector | +9 | ||
16-zEW | Piotr Lutek-Tomasz Raczkiewicz | S: SYNERGIA | +9 | |||
24 | 10-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +8 | ||
13-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD | +8 | |||
26 | 5-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: Unia | +7 | ||
27 | 2-oNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: Kart-El | +6 | ||
28 | 6-zNS | Ryszard Pałasz-Waldemar Sroczyński | N: PAB | +5 | ||
29 | 7-zNS | Michał Dembiński-Jerzy Mścisz | N: Dąbrówka | +4 | ||
6-oEW | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | N: PAB | +4 | |||
31 | 14-zNS | Piotr Ilczuk-Mikołaj Taczewski | S: PIAST I | +3 | ||
32 | 3-zEW | Jan Klapkowski-Zbigniew Walczyński | N: Alfa | +1 | ||
33 | 3-zNS | Łukasz Witkowski-Maurycy Biernat | N: AZS UW TG | -1 | ||
34 | 14-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Ryszard Rogala | S: ENERGETYK | -3 | ||
35 | 7-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: Andrzejki | -4 | ||
6-oNS | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK | -4 | |||
37 | 6-zEW | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK | -5 | ||
38 | 2-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik | -6 | ||
39 | 5-oNS | Mirosław Makatrewicz-Zbigniew Zemanowicz | N: OSiR EKPOL | -7 | ||
40 | 13-zNS | Stanisław Drobot-Grzegorz Rewer | S: SENATOR-DROPOL | -8 | ||
10-zNS | Wacław Gąssowski-Aleksander Jezioro | S: PIAST II | -8 | |||
42 | 1-zEW | Ewa Dziekańska-Aleksander Kud | N: AZS PWR | -9 | ||
16-zNS | Wojciech Palmowski-Artur Sulich | S: 4SPB HONESTA | -9 | |||
44 | 11-zEW | Andrzej Czech-Andrzej Szymczak | S: SILESIA I | -10 | ||
45 | 16-oNS | Jarosław Kaczorowski-Krzysztof Warzocha | S: SYNERGIA | -11 | ||
1-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | N: AZS PWR | -11 | |||
5-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: Unia | -11 | |||
15-oEW | Piotr Stopa-Andrzej Wilkosz | S: WISŁA | -11 | |||
49 | 14-oEW | Łukasz Golder-Anna Pełszyńska | S: PIAST I | -12 | ||
50 | 10-oEW | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | S: PIAST II | -13 | ||
3-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: AZS UW TG | -13 | |||
52 | 12-zNS | Waldemar Burakowski-Małgorzata Jeleniewska | S: NOWOGAMES | -14 | ||
7-oEW | Robert Nowicki-Marcin Pędziński | N: Dąbrówka | -14 | |||
54 | 8-oNS | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: Festiwal | -16 | ||
4-oEW | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | N: Progress | -16 | |||
15-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | S: WISŁA | -16 | |||
57 | 2-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Kart-El | -18 | ||
58 | 12-oNS | Grzegorz Andrzejowski-Grzegorz Merynda | S: SBS ALF | -20 | ||
59 | 9-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA II | -21 | ||
60 | 8-zNS | Zdzisław Beling-Adam Skalski | N: Consus | -23 | ||
61 | 9-zNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA II | -26 | ||
11-oNS | Waldemar Jaworski-Tomasz Pilch | S: SILESIA I | -26 | |||
63 | 13-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD | -27 | ||
64 | 4-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM | -34 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |