BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 12-zNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | NE: HETMAN Białystok | +40 | 13 | |
2 | 13-zNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | +39 | 14 | |
3 | 26-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +35 | 15 | |
4 | 28-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO Kraków | +33 | 16 | |
5 | 15-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +31 | 17 | |
17-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Stanisław Adamczyk | SW: EDGAS Chorzów | +31 | 18 | ||
7 | 28-oEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO Kraków | +27 | 19 | |
8 | 12-oNS | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 OLDERSI Raszyn | +25 | 20 | |
8-oNS | Cezary Bołądź-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | +25 | 21 | ||
10 | 17-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: Senior I Katowice | +24 | 22 | |
11 | 26-zNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: DYKTATOR Kraków | +22 | 23 | |
5-zEW | Ryszard Rapicki-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +22 | 24 | ||
13 | 3-oNS | Marek Bukowski-Józef Grewling | NW: GIFT & RCK Rogoźno | +19 | ||
14 | 18-zNS | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS II | +18 | ||
30-oNS | Grzegorz Kułak-Michał Świdziński | SE: CKFiS Bełżyce | +18 | |||
16 | 6-oEW | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +17 | ||
17 | 19-oNS | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI Opole | +16 | ||
23-zNS | Marek Czolij-Edward Szafraniec | SW: KS Turbo ARAJ | +16 | |||
2-oNS | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +16 | |||
20 | 24-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media Sieradz | +15 | ||
20-zEW | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | SW: INTRA Łódź | +15 | |||
22 | 21-oEW | Łukasz Gaweł-Piotr Łopusiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | +14 | ||
11-oNS | Sławomir Dytkowski-Andrzej Fronczak | NE: GEOSTA Olsztyn | +14 | |||
22-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: Bard 13 | +14 | |||
7-oNS | Andrzej Grela-Wiesław Paczkowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +14 | |||
26 | 9-zEW | Dariusz Kozłowski-Mieczysław Maciążek | NE: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +13 | ||
27 | 11-zEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: GEOSTA Olsztyn | +12 | ||
4-oNS | Julian Jurski-Jerzy Kurzawski | NW: LAMBDA Toruń | +12 | |||
5-oEW | Jan Obuchowicz-Eugeniusz Wilniewiec | NW: ANNEBERG Zielona Gór | +12 | |||
30 | 31-oEW | Krzysztof Kujawa-Sławomir Olech | SE: TERMOCHEM CHEMIK | +11 | ||
14-zNS | Marek Niesłuchowski-Jan Wieczorek | NE: SPÓJNIA Gdańsk | +11 | |||
23-oEW | Piotr Dobryszycki-Mariusz Kowalczyk | SW: KS Turbo ARAJ | +11 | |||
33 | 27-oEW | Andrzej Cholewa-Ryszard Jaśkiewicz | SE: LESKOWIEC Wadowice | +10 | ||
29-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | SE: PIAST Kraków | +10 | |||
25-zNS | Hubert Jaworowski-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA Kraków | +10 | |||
7-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +10 | |||
37 | 29-oNS | Łukasz Łęgowski-Grzegorz Żyła | SE: PIAST Kraków | +9 | ||
1-zNS | Ilya Shpuntou-Marek Sosiński | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Pozna | +9 | |||
39 | 18-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Jerzy Staszak | SW: BUKS II | +8 | ||
40 | 31-zEW | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | SE: INTEGRA Biała Podlask | +7 | ||
21-zEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | +7 | |||
32-oNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | SE: AZS UW Warszawa | +7 | |||
32-zNS | Krzysztof Marucha-Wiesław Skubisz | SE: YAMIT Zamość | +7 | |||
16-zNS | Krzysztof Fleming-Piotr Nowicki | NE: MASOVIA Płock | +7 | |||
10-oNS | Edmund Pinkiewicz-Zbigniew Walczyński | NE: ALFA-COMPENSA Gdynia | +7 | |||
14-oNS | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | NE: SPÓJNIA-ALK Warszawa | +7 | |||
47 | 27-zEW | Janusz Gawęcki-Ireneusz Michalski | SE: SPLINTER QUICKPACK | +6 | ||
24-oEW | Ryszard Laskowski-Wojciech Sękowski | SW: KS Konfeks I | +6 | |||
13-oEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | +6 | |||
16-oEW | Adam Cybulski-Bolesław Krzewski | NE: MASOVIA Płock | +6 | |||
51 | 4-zNS | Stanisław Kietrys-Jerzy Schulz | NW: GEOTECH Stargard | +5 | ||
52 | 6-zEW | Tomasz Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA II Bydgoszcz | +4 | ||
53 | 1-oEW | Aleksandra Jarosz-Paweł Małecki | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Pozna | +3 | ||
20-oNS | Krzysztof Porczyński-Karol Ruszkiewicz | SW: INTRA Łódź | +3 | |||
55 | 19-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: Jocker Oświęcim | +2 | ||
10-zEW | Krzysztof Czapczyk-Zbigniew Stikel | NE: ALFA-COMPENSA Gdynia | +2 | |||
9-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: KOSMETERIA Żukowo | +2 | |||
22-oNS | Bogdan Szlacheta-Piotr Szwarclos | SW: Bard 13 | +2 | |||
59 | 2-zEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +1 | ||
15-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | NE: MKS MAZOVIA Mińsk Maz | +1 | |||
61 | 30-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: CKFiS Bełżyce | 0 | ||
30-zNS | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI - DROPOL | 0 | |||
8-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | |||
8-zEW | Karol Szwenkel-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | 0 | |||
25-oEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | 0 | |||
3-zNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | NW: KTB Konin | 0 | |||
25-oNS | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | 0 | |||
3-zEW | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: GIFT & RCK Rogoźno | 0 | |||
69 | 2-zNS | Ludwik Piotrowski-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | -1 | ||
15-oEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -1 | |||
71 | 22-oEW | Marian Szymonowicz-Lech Warężak | SW: BKB Bolesławiec | -2 | ||
9-oNS | Tadeusz Kądzielewski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -2 | |||
10-zNS | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: ENIGMA Mińsk | -2 | |||
19-zEW | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI Opole | -2 | |||
75 | 20-oEW | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: AZS IX | -3 | ||
1-oNS | Sebastian Piepióra-Jacek Sikora | NW: DARLES SANTERM Gdańsk | -3 | |||
77 | 6-zNS | Zbigniew Sawicki-Roman Szlachetka | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -4 | ||
78 | 4-zEW | Zbigniew Ehlert-Robert Kamiński | NW: LAMBDA Toruń | -5 | ||
79 | 27-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC Wadowice | -6 | ||
16-oNS | Włodzimierz Kocoń-Maria Tomczewska | NE: WIMPEL Gdańsk | -6 | |||
24-oNS | Andrzej Kozikowski-Jarosław Łaszczuk | SW: A-Media Sieradz | -6 | |||
13-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | -6 | |||
83 | 32-oEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | SE: YAMIT Zamość | -7 | ||
10-oEW | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: ENIGMA Mińsk | -7 | |||
14-oEW | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NE: SPÓJNIA Gdańsk | -7 | |||
16-zEW | Krzysztof Buzała-Zenon Wierzbicki | NE: WIMPEL Gdańsk | -7 | |||
21-zNS | Mateusz Mroczkowski-Piotr Marcinowski | SW: RAG AZS PWR VII | -7 | |||
32-zEW | Andrzej Bernatowicz-Jan Betley | SE: AZS UW Warszawa | -7 | |||
31-zNS | Lech Adach-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK | -7 | |||
90 | 18-oNS | Jerzy Ciesielczuk-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II Gliwice | -8 | ||
91 | 1-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | NW: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | ||
29-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: KETZ SUPER BOND - x | -9 | |||
93 | 27-oNS | Jerzy Maludziński-Hubert Urban | SE: SPLINTER QUICKPACK | -10 | ||
7-zNS | Jacek Batóg-Robert Cylwik | NW: ASKO-TECH Szczecin | -10 | |||
25-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | -10 | |||
29-zNS | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | SE: KETZ SUPER BOND - x | -10 | |||
97 | 31-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA Biała Podlask | -11 | ||
23-oNS | Zdzisław Gryzło-Ryszard Jakubowski | SW: POMOLOGIA | -11 | |||
14-zEW | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: SPÓJNIA-ALK Warszawa | -11 | |||
100 | 5-oNS | Rafał Konieczny-Lech Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | ||
11-zNS | Maciej Czarnecki-Przemysław Czarnecki | NE: LAZARON Białystok | -12 | |||
4-oEW | Edward Kaczmarek-Mirosław Sankiewicz | NW: GEOTECH Stargard | -12 | |||
103 | 9-zNS | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA Żukowo | -13 | ||
104 | 7-oEW | Konrad Araszkiewicz-Krzysztof Kotorowicz | NW: ASKO-TECH Szczecin | -14 | ||
11-oEW | Wacław Nazaruk-Mirosław Hryszko | NE: LAZARON Białystok | -14 | |||
22-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Artur Winkler | SW: BKB Bolesławiec | -14 | |||
21-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Igor Łobodziński | SW: BINŻ Bełchatów | -14 | |||
108 | 24-zNS | Marek Michalski-Dariusz Wincenty | SW: KS Konfeks I | -15 | ||
20-zNS | Bernard Jadczak-Małgorzata Zalewska | SW: AZS IX | -15 | |||
110 | 2-oEW | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -16 | ||
19-oEW | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: Jocker Oświęcim | -16 | |||
23-zEW | Antoni Jurkun-Stanisław Szczepański | SW: POMOLOGIA | -16 | |||
113 | 6-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | NW: GWIAZDA II Bydgoszcz | -17 | ||
114 | 18-zEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Piecuch | SW: Silesia II Gliwice | -18 | ||
30-oEW | Tomasz Bajorek-Marek Cyrkiel | SE: HOTEL POLSKI - DROPOL | -18 | |||
116 | 3-oEW | Jacek Kokociński-Włodzimierz Kwiatkowski | NW: KTB Konin | -19 | ||
117 | 26-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | -22 | ||
5-zNS | Irena Hugiel-Lesław Hugiel | NW: ANNEBERG Zielona Gór | -22 | |||
119 | 17-oEW | Edward Ciesielski-Jacek Radomski | SW: EDGAS Chorzów | -24 | ||
120 | 12-oEW | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: HETMAN Białystok | -25 | ||
8-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -25 | |||
122 | 28-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK SAN Nisko | -27 | ||
123 | 17-zEW | Michał Bojanowski-Andrzej Sładki | SW: Senior I Katowice | -31 | ||
15-zEW | Krzysztof Kulka-Krzysztof Roguski | NE: MKS MAZOVIA Mińsk Maz | -31 | |||
125 | 28-zEW | Andrzej Byzdra-Grzegorz Nalepa | SE: SZLEMIK SAN Nisko | -33 | ||
126 | 26-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | SE: DYKTATOR Kraków | -35 | ||
127 | 13-zEW | Krzysztof Krajewski-Adam Wszeborowski | NE: ETB PRIM Ełk | -39 | ||
128 | 12-zEW | Edward Krusiewicz-Paulina Klimentowska | NE: K2 OLDERSI Raszyn | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |