INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań | ||||||||||||||||||||
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 | | ||||||||||||||||||||
miejsce | team | imp/rzd | roz- dania | 8-1 | 8-2 | 9-1 | 9-2 | 10-1 | 10-2 | 11-1 | 11-2 | 12-1 | 12-2 | 13-1 | 13-2 | 14-1 | 14-2 | 15-1 | 15-2 | |
1 | Artur Rutkowski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | 0.91 | 276 | -5 | -1 | +4 | +19 | +10 | +27 | +19 | -3 | -11 | +7 | +19 | +10 | +3 | |||
2 | Jeremi Stępiński | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.77 | 240 | +10 | +10 | +2 | +18 | +2 | -20 | -3 | +51 | +5 | +17 | +27 | |||||
3 | Sylwester Młynarczuk | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | 0.54 | 336 | -6 | +21 | +21 | +19 | +10 | +27 | +8 | +7 | -1 | -11 | +24 | +19 | -8 | -1 | -21 | |
4 | Henryk Brodawski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | 0.46 | 288 | -6 | -1 | +21 | +21 | +17 | -18 | +8 | +7 | -1 | +24 | -8 | -1 | -21 | |||
5 | Lena Leszczyńska | K2 Raszyn | 0.46 | 240 | +6 | +20 | -6 | +4 | +18 | -3 | +42 | -8 | +15 | +19 | -37 | |||||
Witold Tomaszek | K2 Raszyn | 0.46 | 240 | +6 | +20 | -6 | +4 | +18 | -3 | +42 | -8 | +15 | +19 | -37 | ||||||
7 | Mirosław Makatrewicz | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | 0.43 | 216 | +12 | +33 | +13 | +18 | +10 | -4 | -4 | +4 | +27 | |||||||
8 | Andrzej Fronczak | GEOSTA Olsztyn | 0.41 | 216 | -9 | +28 | -26 | +2 | +2 | +15 | +15 | +8 | +11 | +33 | ||||||
9 | Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.39 | 312 | -3 | -10 | +6 | -12 | -25 | -10 | +26 | -2 | -4 | +19 | +24 | +16 | ||||
10 | Henryk Łakomski | VĘGORIA WCK Węgorzewo | 0.39 | 264 | +1 | +27 | +2 | +12 | -1 | -18 | -9 | +41 | -19 | +14 | -11 | |||||
11 | Janusz Wróblewski | GEOSTA Olsztyn | 0.36 | 288 | -2 | +15 | -1 | -24 | +22 | +25 | -6 | -9 | -5 | -10 | +15 | +8 | -19 | +37 | ||
12 | Jacek Piotrowski | ESTIMA Sopot | 0.35 | 276 | +23 | +2 | +22 | +7 | +30 | +2 | -19 | +17 | +14 | +7 | +5 | -20 | ||||
13 | Marek Niesłuchowski | ESTIMA Sopot | 0.34 | 264 | +6 | +3 | -11 | +12 | +4 | -13 | +6 | -7 | +16 | +32 | -4 | -27 | ||||
14 | Dariusz Kozłowski | VĘGORIA WCK Węgorzewo | 0.34 | 276 | +1 | +27 | +12 | +2 | -4 | -13 | -6 | +24 | +3 | -51 | -7 | +1 | +21 | |||
15 | Jan Wieczorek | ESTIMA Sopot | 0.34 | 288 | +6 | +3 | -11 | +12 | +4 | -13 | +6 | -7 | +16 | +32 | +5 | -4 | -27 | |||
16 | Piotr Demiańczuk | HETMAN Białystok | 0.3 | 252 | -2 | +37 | -25 | +25 | +10 | +14 | +1 | +12 | -22 | -37 | 0 | |||||
17 | Lech Grabski | GEOSTA Olsztyn | 0.3 | 264 | -2 | +15 | -1 | -24 | +22 | +25 | -6 | -9 | -5 | -10 | -19 | +37 | ||||
18 | Dariusz Prawdzik | ETB PRIM Ełk | 0.29 | 228 | +2 | -15 | -37 | +25 | -36 | +11 | +9 | +26 | +26 | +7 | -16 | +4 | +22 | +1 | +9 | |
19 | Bartosz Chmurski | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.28 | 228 | +10 | -11 | -4 | +19 | +16 | |||||||||||
20 | Sławomir Bąk | SKS Mazovia Warszawa | 0.24 | 240 | +3 | +10 | -40 | -5 | +5 | +10 | -10 | +7 | +5 | -11 | ||||||
Andrzej Serwach | K2 Raszyn | 0.24 | 240 | +5 | +1 | -6 | +20 | +6 | +7 | +8 | +19 | +13 | -11 | -33 | ||||||
Piotr Łyczkowski | K2 Raszyn | 0.24 | 240 | +5 | +1 | -6 | +20 | +6 | +7 | +8 | +19 | +13 | -11 | -33 | ||||||
23 | Andrzej Prasalski | HETMAN Białystok | 0.24 | 180 | -2 | +37 | +2 | -1 | +25 | +10 | +14 | +1 | +12 | -22 | -37 | 0 | ||||
24 | Marek Pawlik | K2 Raszyn | 0.23 | 240 | +20 | +27 | -2 | +12 | +13 | +6 | +24 | -14 | -12 | +22 | ||||||
Sławomir Kowalczyk | K2 Raszyn | 0.23 | 240 | +20 | +27 | -2 | +12 | +13 | +6 | +24 | -14 | -12 | +22 | |||||||
26 | Marek Kuczyński | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | 0.14 | 192 | -12 | -3 | +2 | +18 | +1 | +13 | +9 | +20 | +21 | |||||||
27 | Henadzi Medusheuski | Enigma Mińsk | 0.12 | 240 | -1 | -27 | +1 | +24 | +15 | -11 | -4 | +13 | -7 | -6 | +7 | -18 | +23 | -9 | -27 | +36 |
Oleg Gradovski | Enigma Mińsk | 0.12 | 240 | -1 | -27 | +1 | +24 | +15 | -11 | -4 | +13 | -7 | -6 | +7 | -18 | +23 | -9 | -27 | +36 | |
29 | Jarosław Gąsiorowski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | 0.11 | 312 | -5 | -20 | -18 | +4 | -28 | +19 | -2 | -3 | -1 | +7 | -15 | +10 | +2 | +3 | ||
30 | Krzysztof Krajewski | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | 0.1 | 228 | -9 | -8 | +11 | -3 | +22 | +17 | -9 | +1 | -8 | -17 | -27 | |||||
31 | Jan Rogowski | ETB PRIM Ełk | 0.1 | 264 | +11 | +16 | +3 | -22 | +38 | +7 | -18 | -10 | ||||||||
32 | Janusz Borowiński | SM ODRODZENIE Szczytno | 0.05 | 300 | +15 | -21 | +18 | +39 | -7 | -12 | -27 | -8 | +12 | +5 | +24 | -7 | +11 | |||
33 | Krystian Dowolski | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | 0.04 | 240 | +9 | +18 | -4 | -11 | +9 | -14 | -41 | -12 | -5 | +1 | +9 | +8 | ||||
34 | Grzegorz Zgorzelski | MASOVIA Płock | 0.03 | 228 | -10 | -10 | +6 | -4 | -38 | -11 | +4 | +3 | +9 | +31 | ||||||
Bolesław Krzewski | MASOVIA Płock | 0.03 | 228 | -10 | -10 | +6 | -4 | -38 | -11 | +4 | +3 | +9 | +31 | |||||||
36 | Jolanta Krogulska | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | 0.03 | 276 | +18 | -4 | -11 | +6 | +9 | -14 | -41 | -2 | +1 | +37 | 0 | |||||
37 | Piotr Nowicki | MASOVIA Płock | 0 | 252 | -10 | +11 | -20 | +11 | +5 | -9 | +5 | +22 | -1 | -13 | -32 | +12 | ||||
Adam Chmielewski | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | 0 | 252 | +9 | -8 | -3 | +36 | -11 | +17 | -9 | +2 | -8 | -19 | +12 | +8 | -14 | -27 | |||
39 | Aliaksandr Prakapenka | Enigma Mińsk | -0.02 | 240 | -2 | +19 | +11 | -22 | +2 | -10 | -16 | +42 | -1 | -9 | ||||||
40 | Krzysztof Michalczyk | GEOSTA Olsztyn | -0.03 | 240 | +15 | -39 | +3 | -1 | -17 | -19 | -19 | -10 | +11 | +33 | ||||||
41 | Jacek Pióro | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | -0.05 | 240 | -11 | -22 | +40 | +5 | -7 | +1 | +8 | +14 | +2 | -1 | -17 | -16 | ||||
42 | Marcin Czarniawski | VĘGORIA WCK Węgorzewo | -0.06 | 216 | 0 | -7 | -39 | +7 | +3 | +14 | +4 | +10 | -2 | -3 | ||||||
Tomasz Małachowski | VĘGORIA WCK Węgorzewo | -0.06 | 216 | 0 | -7 | -39 | +7 | +3 | +14 | +4 | +10 | -2 | -3 | |||||||
Grzegorz Probola | ETB PRIM Ełk | -0.06 | 216 | -18 | -10 | +6 | -7 | -7 | +33 | +27 | -36 | |||||||||
45 | Grzegorz Deptuła | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | -0.08 | 240 | +21 | -10 | +7 | -26 | +10 | +1 | +13 | -23 | +9 | |||||||
46 | Robert Głowacki | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | -0.11 | 288 | -17 | +9 | -21 | -21 | +5 | -4 | +6 | -24 | -12 | -5 | -2 | +37 | 0 | |||
47 | Stanisław Gawryszczak | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | -0.16 | 240 | -1 | -3 | -22 | +36 | -11 | +5 | +2 | +3 | -19 | +12 | +8 | -14 | ||||
48 | Przemysław Bednarski | ETB PRIM Ełk | -0.21 | 324 | +2 | -15 | -37 | +25 | -36 | +11 | -5 | +26 | +6 | -7 | +22 | +1 | +9 | |||
49 | Leszek Biegański | MASOVIA Płock | -0.23 | 240 | -27 | -5 | +4 | -7 | +7 | +6 | +4 | -17 | -5 | +8 | ||||||
Leszek Pęcherzewski | MASOVIA Płock | -0.23 | 240 | -27 | -5 | +4 | -7 | +7 | +6 | +4 | -17 | -5 | +8 | |||||||
51 | Krzysztof Majkowski | KDK II Kutno | -0.23 | 192 | +10 | -6 | +2 | -7 | +7 | -33 | -9 | -31 | ||||||||
52 | Anna Pełszyńska | SKS Mazovia Warszawa | -0.23 | 216 | -19 | -10 | -20 | +33 | -2 | -15 | -14 | +11 | -6 | |||||||
Łukasz Sobkiewicz | SKS Mazovia Warszawa | -0.23 | 216 | -19 | -10 | -20 | +33 | -2 | -15 | -14 | +11 | -6 | ||||||||
54 | Waldemar Brzozowski | KDK II Kutno | -0.24 | 264 | +9 | +1 | -7 | +1 | -13 | +5 | -14 | +10 | -22 | -8 | ||||||
Mirosław Andrzejczak | KDK II Kutno | -0.24 | 264 | +9 | +1 | -7 | +1 | -13 | +5 | -14 | +10 | -22 | -8 | |||||||
56 | Tadeusz Luzak | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | -0.24 | 312 | -7 | -16 | -21 | -21 | -5 | -3 | +1 | +9 | -2 | +15 | -12 | -8 | +9 | +8 | ||
57 | Marek Klepacki | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | -0.25 | 204 | -15 | +21 | -2 | -3 | -25 | -5 | -26 | -4 | -4 | +16 | -42 | |||||
58 | Wojciech Bobrek | ETB PRIM Ełk | -0.29 | 228 | +9 | -28 | +3 | -22 | +9 | +26 | +7 | -16 | +4 | |||||||
59 | Krzysztof Pakuła | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | -0.3 | 276 | -15 | -2 | -12 | -25 | +13 | -5 | -26 | +16 | -42 | +4 | +27 | |||||
Czesław Pawłosik | KDK II Kutno | -0.3 | 276 | -9 | +8 | -18 | -39 | -2 | +4 | -7 | -17 | -2 | +18 | -4 | -33 | -12 | ||||
61 | Witold Kaliński | ESTIMA Sopot | -0.31 | 216 | +2 | +11 | -11 | -2 | -6 | +17 | -3 | -21 | ||||||||
62 | Andrzej Kondeja | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | -0.32 | 228 | -17 | +5 | -4 | -3 | +1 | +9 | -24 | -2 | +15 | -12 | -8 | |||||
63 | Mirosław Zomkowski | GEOSTA Olsztyn | -0.33 | 192 | +15 | -39 | +3 | -1 | -17 | -19 | -19 | -10 | ||||||||
64 | Bogdan Lesiński | SM ODRODZENIE Szczytno | -0.33 | 288 | -12 | -33 | +18 | +39 | -7 | -30 | -27 | -8 | -42 | +2 | -15 | +24 | -7 | +11 | ||
65 | Zdzisław Kowalewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -0.34 | 228 | -20 | -18 | +17 | -18 | -28 | -2 | -1 | -15 | +2 | |||||||
66 | Jan Bojaryn | HETMAN Białystok | -0.36 | 228 | -23 | -15 | +11 | -3 | +20 | -33 | -24 | -15 | ||||||||
67 | Igor Godun | Enigma Mińsk | -0.38 | 240 | -2 | +19 | +11 | -22 | +2 | -10 | -16 | +42 | -1 | -9 | ||||||
68 | Paweł Babecki | KDK II Kutno | -0.45 | 204 | +8 | -18 | -39 | +10 | -6 | +2 | -7 | +7 | -9 | -31 | ||||||
69 | Janusz Kobylarski | ESTIMA Sopot | -0.48 | 204 | +2 | +11 | -11 | -2 | -6 | +7 | +17 | -3 | -20 | -21 | ||||||
70 | Dariusz Hutnik | HETMAN Białystok | -0.49 | 240 | -23 | -25 | -15 | +11 | -3 | +20 | -33 | -24 | -15 | |||||||
71 | Sławomir Bolesta | HETMAN Białystok | -0.7 | 192 | -2 | -6 | -11 | -16 | +2 | -1 | -1 | -33 | +11 | -7 | -13 | -9 | -8 | |||
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań | ||||||||||||||||||||
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 | | ||||||||||||||||||||
miejsce | team | imp/rzd | roz- dania | 8-1 | 8-2 | 9-1 | 9-2 | 10-1 | 10-2 | 11-1 | 11-2 | 12-1 | 12-2 | 13-1 | 13-2 | 14-1 | 14-2 | 15-1 | 15-2 | |
1 | Tomasz Lisica | ETB PRIM Ełk | 0.93 | 96 | +11 | +16 | +38 | +7 | -7 | +33 | +27 | -36 | ||||||||
2 | Zdzisław Ingielewicz | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.9 | 132 | +10 | +10 | +2 | +18 | +2 | -20 | -3 | +51 | +5 | +17 | +27 | |||||
3 | Jakub Piotrowski | ESTIMA Sopot | 0.55 | 156 | +23 | +2 | +22 | +7 | +30 | +2 | -19 | +17 | +14 | |||||||
4 | Janusz Budny | GEOSTA Olsztyn | 0.54 | 24 | ||||||||||||||||
5 | Anna Sarniak | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.44 | 84 | +3 | +1 | +17 | +19 | -24 | +7 | +14 | |||||||||
6 | Tadeusz Kądzielewski | VĘGORIA WCK Węgorzewo | 0.32 | 156 | -1 | -18 | -9 | +41 | -19 | +14 | -11 | |||||||||
7 | Tomasz Sielicki | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.32 | 144 | +3 | +1 | +17 | +19 | -24 | +7 | +14 | |||||||||
8 | Sergey Poletaev | Enigma Mińsk | 0.29 | 120 | 0 | +7 | -15 | +39 | -2 | +1 | ||||||||||
Igor Kravchenko | Enigma Mińsk | 0.29 | 120 | 0 | +7 | -15 | +39 | -2 | +1 | |||||||||||
10 | Maciej Dąbrowski | SKS Mazovia Warszawa | 0.24 | 144 | +17 | -9 | -2 | -18 | ||||||||||||
11 | Krzysztof Fleming | MASOVIA Płock | 0.24 | 96 | ||||||||||||||||
12 | Maciej Bielawski | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.24 | 156 | -3 | -10 | +6 | -12 | -25 | -10 | +26 | -2 | +24 | |||||||
13 | Andrzej Sulima | VĘGORIA WCK Węgorzewo | 0.19 | 108 | ||||||||||||||||
14 | Jan Janiak | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | 0.17 | 120 | +39 | -10 | +7 | -26 | -23 | +20 | +21 | |||||||||
15 | Tomasz Kuś | GEOSTA Olsztyn | 0.17 | 72 | -9 | +28 | -26 | +2 | +2 | +15 | ||||||||||
16 | Zygmunt Kuczyński | SKS Mazovia Warszawa | 0.12 | 168 | +3 | +10 | -40 | -5 | +5 | +10 | -10 | +7 | +5 | -11 | ||||||
17 | Bogdan Zakrzewski | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | 0.11 | 36 | +9 | |||||||||||||||
18 | Sławomir Dytkowski | GEOSTA Olsztyn | 0.09 | 120 | +3 | -2 | ||||||||||||||
19 | Igor Chalupec | Bridge24.pl 2 Warszawa | 0.08 | 144 | +10 | -11 | ||||||||||||||
20 | Adolf Bocheński | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | 0.08 | 168 | +12 | +33 | +39 | -7 | -22 | +2 | ||||||||||
21 | Paweł Abramski | GEOSTA Olsztyn | 0.04 | 24 | +3 | -2 | ||||||||||||||
22 | Marcin Walczak | SKS Mazovia Warszawa | 0.02 | 132 | +7 | +16 | -17 | +18 | ||||||||||||
Tomasz Kozłowski | SKS Mazovia Warszawa | 0.02 | 132 | +7 | +16 | -17 | +18 | |||||||||||||
24 | Wojciech Wrześniowski | SM ODRODZENIE Szczytno | 0.01 | 144 | +28 | -7 | +12 | +5 | +27 | |||||||||||
25 | Ryszard Karp | ETB PRIM Ełk | -0.01 | 72 | +9 | -28 | -5 | |||||||||||||
26 | Karol Pokorski | KDK II Kutno | -0.03 | 36 | ||||||||||||||||
27 | Andrzej Raczkowski | HETMAN Białystok | -0.06 | 108 | ||||||||||||||||
28 | Mieczysław Maciążek | VĘGORIA WCK Węgorzewo | -0.06 | 48 | +2 | +12 | ||||||||||||||
29 | Wiesław Niedziela | SKS Mazovia Warszawa | -0.14 | 132 | +17 | -9 | -2 | -18 | -17 | +9 | +33 | -14 | -27 | |||||||
30 | Andrzej Grynder | ESTIMA Sopot | -0.14 | 36 | ||||||||||||||||
31 | Leszek Szeląg | MASOVIA Płock | -0.15 | 156 | -10 | +11 | -20 | +11 | +5 | -9 | +5 | +22 | -1 | -13 | -32 | +12 | ||||
32 | Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | -0.15 | 168 | +40 | -7 | +3 | +8 | +14 | +2 | -1 | -16 | ||||||||
33 | Viktar Lipnitski | Enigma Mińsk | -0.15 | 120 | ||||||||||||||||
34 | Włodzimierz Królak | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | -0.22 | 72 | ||||||||||||||||
Adam Myśliwiec | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | -0.22 | 72 | |||||||||||||||||
36 | Jakub Towalewski | SKS Mazovia Warszawa | -0.27 | 60 | -17 | +9 | +33 | -14 | -27 | |||||||||||
37 | Adam Wszeborowski | DOLINA NARWI MOSiR Łomża | -0.29 | 132 | -9 | -1 | -11 | +11 | -3 | +22 | ||||||||||
38 | Andrzej Tybura | KDK II Kutno | -0.35 | 132 | -9 | -2 | +4 | -7 | -17 | -2 | +18 | -4 | -12 | |||||||
39 | Jarosław Kłosiński | SM ODRODZENIE Szczytno | -0.47 | 144 | +15 | -21 | -12 | -42 | -5 | +27 | +6 | |||||||||
40 | Radosław Kozłowski | VĘGORIA WCK Węgorzewo | -0.5 | 156 | +12 | +2 | -4 | -13 | -6 | +24 | +3 | -51 | -7 | +1 | +21 | |||||
41 | Leszek Mielczarek | SM ODRODZENIE Szczytno | -0.51 | 156 | +28 | -7 | +2 | -15 | -5 | +6 | ||||||||||
42 | Wojciech Kulesza | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | -0.62 | 60 | -7 | -16 | -5 | |||||||||||||
43 | Janusz Radecki | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | -0.79 | 24 | ||||||||||||||||
44 | Mirosław Hanusz | HETMAN Białystok | -0.8 | 156 | -2 | -6 | -11 | -16 | -1 | -33 | +11 | -7 | -13 | -9 | -8 | |||||
45 | Illia Feranchuk | Enigma Mińsk | -0.88 | 120 | ||||||||||||||||
46 | Adam Karczmarz | SM ODRODZENIE Szczytno | -0.91 | 144 | -2 | +7 | +11 | -19 | -6 | -24 | -24 | -5 | ||||||||
Sławomir Grędziński | SM ODRODZENIE Szczytno | -0.91 | 144 | -2 | +7 | +11 | -19 | -6 | -24 | -24 | -5 | |||||||||
48 | Andrzej Jakimiec | HETMAN Białystok | -0.92 | 84 | ||||||||||||||||
49 | Wiktor Niewiara | SM ODRODZENIE Szczytno | -1.15 | 72 | ||||||||||||||||
50 | Zbigniew Zemanowicz | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark | -1.21 | 24 | -7 | -22 | ||||||||||||||
51 | Adam Zaczek | KDK II Kutno | -1.22 | 36 | +2 | -12 | ||||||||||||||
Zdzisław Majer | KDK II Kutno | -1.22 | 36 | +2 | -12 | |||||||||||||||
53 | Janusz Kowalówka | ETB PRIM Ełk | -1.42 | 12 | ||||||||||||||||
54 | Janusz Romański | SM ODRODZENIE Szczytno | -1.9 | 48 | -12 | -33 | -30 | |||||||||||||
55 | Jacek Korpetta | KBS LEGIONOWIANIN Legiono | -1.92 | 12 | ||||||||||||||||
Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-01-04 o 21:59, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |