BUTLER, RUNDA 1 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +32 | 1 | |
2 | 15-oEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | S: AZS UW TG Warszawa | +29 | 2 | |
6-oEW | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: STB Słupsk | +29 | 3 | ||
4 | 9-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +28 | 4 | |
5 | 2-zEW | Mirosław Miłaszewski-Łukasz Gaweł | N: RAG AZS Wratislavia VI | +24 | 5 | |
1-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | +24 | 6 | ||
7 | 6-zEW | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: Chemik Bydgoszcz | +23 | 7 | |
8 | 5-oEW | Andrzej Wasylko-Sławomir Niajko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +22 | 8 | |
12-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK Jaworzno | +22 | 9 | ||
10 | 1-zNS | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | N: AZS UW Warszawa | +21 | 10 | |
11 | 11-oEW | Maciej Modrzejewski-Marek Dalecki | S: MKS MAZOVIA | +20 | 11 | |
12 | 8-zEW | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +18 | 12 | |
10-oEW | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +18 | |||
14 | 12-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +17 | ||
15 | 7-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | +16 | ||
16 | 9-oEW | Piotr Tuczyński-Tomasz Sielicki | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +13 | ||
17 | 15-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | S: AZS UW TG Warszawa | +12 | ||
18 | 7-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | +10 | ||
3-zNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +10 | |||
20 | 13-zEW | Maciej Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +9 | ||
21 | 2-oEW | Michał Dembiński-Jerzy Mścisz | N: GRICON STARKA Poznań | +8 | ||
22 | 16-zNS | Witold Stachnik-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | +5 | ||
13-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +5 | |||
24 | 4-oEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +4 | ||
3-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +4 | |||
26 | 11-zNS | Piotr Krajewski-Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | S: MKS MAZOVIA | +2 | ||
27 | 8-oEW | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | N: MULTI Opole | +1 | ||
4-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +1 | |||
29 | 14-zEW | Michał Kalita | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||
14-zNS | Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | 0 | |||
10-zNS | Jerzy Skwark-Marek Blat | S: KONSTANTA Bielsko Biał | 0 | |||
10-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | 0 | |||
16-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | 0 | |||
14-oNS | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||||
14-oEW | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | 0 | |||
16-oNS | Stanisław Adamczyk-Michał Bojanowski | S: SENIOR Katowice | 0 | |||
37 | 4-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -1 | ||
8-oNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -1 | |||
39 | 11-zEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -2 | ||
40 | 4-oNS | Aleksander Nowakowski-Ryszard Pałasz | N: Turbo Flyback Wrocław | -4 | ||
3-oNS | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | -4 | |||
42 | 13-oEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | -5 | ||
16-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | S: SENIOR Katowice | -5 | |||
44 | 2-oNS | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | N: RAG AZS Wratislavia VI | -8 | ||
45 | 13-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | -9 | ||
46 | 3-zEW | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -10 | ||
7-zNS | Tomasz Małachowski-Radosław Kozłowski | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | -10 | |||
48 | 15-zEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: CONSUS CARBON Kalisz | -12 | ||
49 | 9-oNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | S: SKOBUD Tarnobrzeg | -13 | ||
50 | 7-oNS | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | -16 | ||
51 | 12-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: ENERGETYK Jaworzno | -17 | ||
52 | 8-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | N: MULTI Opole | -18 | ||
10-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -18 | |||
54 | 11-oNS | Jakub Kowal-Adam Krysa | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -20 | ||
55 | 1-zEW | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -21 | ||
56 | 5-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -22 | ||
12-oNS | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | -22 | |||
58 | 6-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: STB Słupsk | -23 | ||
59 | 2-zNS | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | -24 | ||
1-oEW | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: AZS UW Warszawa | -24 | |||
61 | 9-zNS | Bartosz Chmurski-Igor Chalupec | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -28 | ||
62 | 6-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -29 | ||
15-oNS | Dominika Piesiewicz-Zuzanna Moszczyńska | S: CONSUS CARBON Kalisz | -29 | |||
64 | 5-zNS | Ryszard Smejda-Damian Wroński | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |