BUTLER, RUNDA 3 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 15-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | S: AZS UW TG Warszawa | +41 | 1 | |
2 | 2-oNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +34 | 2 | |
3 | 13-oNS | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +32 | 3 | |
4 | 2-zNS | Michał Dembiński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | +30 | 4 | |
5 | 16-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: CONSUS CARBON Kalisz | +28 | 5 | |
6 | 9-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +22 | 6 | |
7 | 10-zNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +19 | 7 | |
5-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +19 | 8 | ||
9 | 5-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | N: STB Słupsk | +18 | 9 | |
10 | 12-oEW | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | +13 | 10 | |
11 | 7-oNS | Longin Bartnik-Waldemar Szelka | N: MULTI Opole | +12 | 11 | |
6-zNS | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +12 | 12 | ||
12-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: ENERGETYK Jaworzno | +12 | |||
1-zEW | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | +12 | |||
3-zNS | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | +12 | |||
16 | 6-oEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +9 | ||
16-zEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: CONSUS CARBON Kalisz | +9 | |||
3-oNS | Marek Markowski-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | +9 | |||
19 | 4-oEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +8 | ||
7-zNS | Tomasz Małachowski-Radosław Kozłowski | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | +8 | |||
21 | 15-oEW | Krystian Bączek-Piotr Jasiński | S: AZS UW TG Warszawa | +7 | ||
8-zNS | Maciej Wiącek-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +7 | |||
23 | 13-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | +6 | ||
10-oEW | Ryszard Kiełczewski-Jerzy Stworzewicz | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +6 | |||
25 | 8-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +5 | ||
11-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +5 | |||
14-oNS | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | +5 | |||
14-zNS | Yan Shpuntou-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +5 | |||
29 | 4-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +4 | ||
30 | 11-oEW | Jacek Znamirowski-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +1 | ||
9-zNS | Bartosz Chmurski-Igor Chalupec | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +1 | |||
32 | 1-oNS | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | 0 | ||
1-oEW | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: AZS UW Warszawa | 0 | |||
34 | 9-zEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -1 | ||
11-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | -1 | |||
36 | 4-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -4 | ||
37 | 14-zEW | Eugeniusz Karski-Grzegorz Bachanek | S: POMTECH Zwoleń | -5 | ||
11-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -5 | |||
14-oEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | -5 | |||
8-oNS | Witold Miłoszewski-Roman Miłkowski | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | -5 | |||
41 | 13-zEW | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | -6 | ||
10-oNS | Maciej Modrzejewski-Marek Dalecki | S: MKS MAZOVIA | -6 | |||
43 | 8-zEW | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | -7 | ||
15-oNS | Marek Jaworski-Witold Stachnik | S: MILO Kraków | -7 | |||
45 | 4-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -8 | ||
7-zEW | Marek Skotniczny-Andrzej Skotniczny | N: MULTI Opole | -8 | |||
47 | 6-oNS | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | -9 | ||
3-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | -9 | |||
16-zNS | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | S: SENIOR Katowice | -9 | |||
50 | 12-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA Warszawa | -12 | ||
3-zEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -12 | |||
1-zNS | Karol Gałązka-Anna Sztyber | N: AZS UW Warszawa | -12 | |||
7-oEW | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | -12 | |||
6-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: Turbo Flyback Wrocław | -12 | |||
55 | 12-oNS | Michał Kalita-Igor Terszak | S: SPÓJNIA Warszawa | -13 | ||
56 | 5-zNS | Ryszard Smejda-Damian Wroński | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -18 | ||
57 | 10-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -19 | ||
5-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | N: STB Słupsk | -19 | |||
59 | 9-oEW | Justyna Żmuda-Katarzyna Dufrat | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -22 | ||
60 | 16-oEW | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | -28 | ||
61 | 2-zEW | Andrzej Jeleniewski-Jerzy Rymwid | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -30 | ||
62 | 13-oEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | -32 | ||
63 | 2-oEW | Marcin Pędziński-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -34 | ||
64 | 15-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |