BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oNS | Sławomir Piechocki-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +32 | 13 | |
2 | 7-zNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +27 | 14 | |
3 | 9-zEW | Piotr Tuczyński-Tomasz Sielicki | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +26 | 15 | |
4 | 6-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +24 | 16 | |
5 | 11-zEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +21 | 17 | |
6 | 15-oEW | Edwin Szenkelbach-Andrzej Staszek | S: SENIOR Katowice | +20 | 18 | |
7 | 12-oEW | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +17 | 19 | |
8 | 2-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | +16 | 20 | |
1-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jerzy Rymwid | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +16 | 21 | ||
10 | 14-oNS | Maciej Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +14 | 22 | |
11 | 11-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +13 | 23 | |
12 | 10-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +12 | 24 | |
13 | 7-oEW | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +11 | ||
2-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +11 | |||
1-zEW | Anna Maduzia-Marcin Dobrowolski | N: AZS UW Warszawa | +11 | |||
12-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: ENERGETYK Jaworzno | +11 | |||
17 | 6-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +9 | ||
18 | 13-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +8 | ||
19 | 14-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA Warszawa | +7 | ||
20 | 13-oEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | +6 | ||
3-oEW | Kazimierz Wielechowski-Zdzisław Laszczak | N: Autostrada Eksploatacj | +6 | |||
5-zEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | +6 | |||
23 | 10-zNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +3 | ||
24 | 15-zEW | Witold Stachnik-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | +2 | ||
9-oNS | Justyna Żmuda-Katarzyna Dufrat | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +2 | |||
26 | 4-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +1 | ||
5-oNS | Aleksander Nowakowski-Ryszard Pałasz | N: Turbo Flyback Wrocław | +1 | |||
3-zNS | Henryk Brodawski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | +1 | |||
29 | 8-zNS | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | |||
16-zEW | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
8-zEW | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
16-zNS | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
8-oEW | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
16-oNS | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
16-oEW | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
8-oNS | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
37 | 4-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | N: STB Słupsk | -1 | ||
5-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -1 | |||
3-zEW | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | -1 | |||
40 | 9-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -2 | ||
15-zNS | Michał Bojanowski-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | -2 | |||
42 | 10-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | -3 | ||
43 | 5-zNS | Ryszard Smejda-Sławomir Niajko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -6 | ||
3-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | -6 | |||
13-oNS | Marian Tyrcz-Sławomir Kutyła | S: POMTECH Zwoleń | -6 | |||
46 | 14-zEW | Yan Shpuntou-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | -7 | ||
47 | 13-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | -8 | ||
48 | 6-oNS | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | ||
49 | 1-zNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -11 | ||
2-zNS | Michał Dembiński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | |||
12-zNS | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | -11 | |||
7-oNS | Longin Bartnik-Waldemar Szelka | N: MULTI Opole | -11 | |||
53 | 10-oEW | Ryszard Kiełczewski-Jerzy Stworzewicz | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -12 | ||
54 | 11-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -13 | ||
55 | 14-oEW | Michał Kalita-Igor Terszak | S: SPÓJNIA Warszawa | -14 | ||
56 | 2-oEW | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -16 | ||
1-oNS | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | N: AZS UW Warszawa | -16 | |||
58 | 12-oNS | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | -17 | ||
59 | 15-oNS | Marek Jaworski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -20 | ||
60 | 11-zNS | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -21 | ||
61 | 6-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -24 | ||
62 | 9-zNS | Maciej Modrzejewski-Marek Dalecki | S: MKS MAZOVIA | -26 | ||
63 | 7-zEW | Marek Skotniczny-Andrzej Skotniczny | N: MULTI Opole | -27 | ||
64 | 4-oEW | Wiesław Mączkowski-Ryszard Leśniewski | N: STB Słupsk | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |