BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | N: STB Słupsk | +51 | 1 | |
2 | 9-zNS | Justyna Żmuda-Katarzyna Dufrat | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | +35 | 2 | |
3 | 2-oEW | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +33 | 3 | |
4 | 1-oNS | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | +28 | 4 | |
5 | 15-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | S: SENIOR Katowice | +21 | 5 | |
6 | 2-zNS | Andrzej Jeleniewski-Jerzy Rymwid | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +19 | 6 | |
7 | 10-zNS | Piotr Krajewski-Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | S: MKS MAZOVIA | +18 | 7 | |
8 | 9-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko Biał | +16 | 8 | |
9 | 6-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +15 | 9 | |
10 | 12-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | S: MKS Przasnysz | +14 | 10 | |
11 | 11-zEW | Jacek Herman-Abdullah Aker | S: PETROACTIV PIAST Skawi | +13 | 11 | |
10-oNS | Jacek Znamirowski-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +13 | 12 | ||
13 | 5-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +11 | ||
11-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | S: SKOBUD Tarnobrzeg | +11 | |||
15 | 4-zNS | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +10 | ||
16 | 1-zNS | Jan Betley-Rafał Marks | N: AZS UW Warszawa | +9 | ||
17 | 4-oNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +8 | ||
18 | 13-oNS | Yan Shpuntou-Maksymilian Chodacki | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | +7 | ||
19 | 6-oNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: Chemik Bydgoszcz | +6 | ||
20 | 15-oNS | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | S: SENIOR Katowice | +3 | ||
21 | 13-zNS | Bartosz Matras-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | +1 | ||
22 | 3-zEW | N: Autostrada Eksploatacj | 0 | |||
3-zNS | N: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | ||||
14-zNS | S: POMTECH Zwoleń | 0 | ||||
12-zEW | Jacek Janowski-Waldemar Radziak | S: MKS Przasnysz | 0 | |||
14-zEW | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||||
16-zNS | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
16-zEW | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
7-zEW | N: MULTI Opole | 0 | ||||
8-zEW | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
7-zNS | N: INTERBUD Jarosław Szcz | 0 | ||||
12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: ENERGETYK Jaworzno | 0 | |||
8-zNS | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
7-oEW | N: INTERBUD Jarosław Szcz | 0 | ||||
8-oEW | N: ZIEL-BRUK Zielona Gora | 0 | ||||
14-oEW | S: POMTECH Zwoleń | 0 | ||||
7-oNS | N: MULTI Opole | 0 | ||||
3-oEW | N: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | ||||
3-oNS | N: Autostrada Eksploatacj | 0 | ||||
8-oNS | N: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | ||||
14-oNS | S: SPÓJNIA Warszawa | 0 | ||||
16-oEW | S: CONSUS CARBON Kalisz | 0 | ||||
16-oNS | S: AZS UW TG Warszawa | 0 | ||||
44 | 13-zEW | Maciej Superson-Krzysztof Żak | S: WINCOR NIXDORF CRACOVI | -1 | ||
45 | 15-oEW | Witold Stachnik-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -3 | ||
46 | 6-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: Turbo Flyback Wrocław | -6 | ||
47 | 13-oEW | Sławomir Zawiślak-Grażyna Busse | S: TERMOCHEM CHEMIK Puław | -7 | ||
48 | 4-oEW | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -8 | ||
49 | 1-zEW | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | -9 | ||
50 | 4-zEW | Ryszard Smejda-Sławomir Niajko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -10 | ||
51 | 11-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PETROACTIV PIAST Skawi | -11 | ||
5-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | N: STB Słupsk | -11 | |||
53 | 10-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -13 | ||
11-zNS | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | S: SKOBUD Tarnobrzeg | -13 | |||
55 | 12-oEW | Tomasz Wiśniewski-Ireneusz Kowalczyk | S: ENERGETYK Jaworzno | -14 | ||
56 | 6-zNS | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: Turbo Flyback Wrocław | -15 | ||
57 | 9-oEW | Piotr Tuczyński-Tomasz Sielicki | S: Bridge24.pl 2 Warszawa | -16 | ||
58 | 10-zEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -18 | ||
59 | 2-zEW | Mirosław Miłaszewski-Piotr Marcinowski | N: RAG AZS Wratislavia VI | -19 | ||
60 | 15-zNS | Marek Jaworski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -21 | ||
61 | 1-oEW | Karol Gałązka-Anna Sztyber | N: AZS UW Warszawa | -28 | ||
62 | 2-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: RAG AZS Wratislavia VI | -33 | ||
63 | 9-zEW | Jerzy Skwark-Marek Blat | S: KONSTANTA Bielsko Biał | -35 | ||
64 | 5-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |