BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Ryszard Smejda-Damian Wroński | ZOIM & FIORI Szczecin | +30 | 1 | |
2 | 4-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | ZIEL-BRUK Zielona Gora | +19 | 2 | |
1-oEW | Sławomir Niajko-Piotr Wasylko | ZOIM & FIORI Szczecin | +19 | 3 | ||
4 | 8-zEW | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | GRICON STARKA Poznań | +17 | 4 | |
5 | 5-oEW | Aleksander Nowakowski-Ryszard Pałasz | Turbo Flyback Wrocław | +15 | 5 | |
6 | 3-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | Autostrada Eksploatacja | +11 | 6 | |
6-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | +11 | 7 | ||
8 | 3-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | Autostrada Eksploatacja | +7 | 8 | |
2-zEW | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | Chemik Bydgoszcz | +7 | 9 | ||
4-zEW | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | ZIEL-BRUK Zielona Gora | +7 | 10 | ||
11 | 7-zNS | Longin Bartnik-Mieczysław Małek | MULTI Opole | +6 | 11 | |
12 | 2-oEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | DARLES SANTERM Gdańsk | +3 | 12 | |
6-oNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | UKB KLEKS Szamotuły | +3 | |||
14 | 7-oEW | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | MULTI Opole | +2 | ||
15 | 5-zNS | Jerzy Gładysz-Bogumił Wegner | Turbo Flyback Wrocław | +1 | ||
16 | 8-oEW | Łukasz Gaweł-Michał Wittenbeck | RAG AZS Wratislavia VII | 0 | ||
8-oNS | Jerzy Mścisz-Robert Nowicki | GRICON STARKA Poznań | 0 | |||
18 | 5-zEW | Marcin Czarniawski-Radosław Kozłowski | Vęgoria WCK Węgorzewo | -1 | ||
19 | 7-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | -2 | ||
20 | 6-oEW | Jerzy Rymwid-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -3 | ||
2-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | Chemik Bydgoszcz | -3 | |||
22 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | -6 | ||
23 | 3-zNS | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | INTERBUD Jarosław Szczygi | -7 | ||
2-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | DARLES SANTERM Gdańsk | -7 | |||
4-zNS | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | KART-EL Gorzów Wlkp. | -7 | |||
26 | 3-oEW | Anna Sarniak-Maciej Wiącek | INTERBUD Jarosław Szczygi | -11 | ||
6-zNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | UNIA WINKHAUS Leszno | -11 | |||
28 | 5-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | Vęgoria WCK Węgorzewo | -15 | ||
29 | 8-zNS | Piotr Marcinowski-Mateusz Sobczak | RAG AZS Wratislavia VII | -17 | ||
30 | 1-oNS | Jan Betley-Karol Gałązka | AZS UW Warszawa | -19 | ||
4-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | KART-EL Gorzów Wlkp. | -19 | |||
32 | 1-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | AZS UW Warszawa | -30 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |