BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +26 | 1 | |
2 | 7-oEW | Jerzy Michałek-Ryszard Kiełczewski | KONSTANTA Bielsko Biała | +21 | 2 | |
3 | 8-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | MILO Kraków | +16 | 3 | |
4 | 2-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PETROACTIV PIAST Skawina | +10 | 4 | |
5 | 3-oNS | Maksymilian Chodacki-Maciej Superson | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | +8 | 5 | |
4-zEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | CONSUS CARBON Kalisz | +8 | 6 | ||
7 | 2-oNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | MKS MAZOVIA | +7 | 7 | |
7-zEW | Bartosz Matras-Jacek Przybyś | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +7 | 8 | ||
9 | 8-zEW | Marek Jaworski-Tomasz Stryszawski | MILO Kraków | +6 | 9 | |
10 | 6-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +5 | 10 | |
11 | 5-zNS | Stanisław Adamczyk-Michał Bojanowski | SENIOR Katowice | +4 | 11 | |
3-zEW | Jan Blajda-Grzegorz Superson | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | +4 | 12 | ||
13 | 1-oNS | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | POMTECH Zwoleń | +2 | ||
1-zNS | Andrzej Lućko-Jacek Janowski | MKS Przasnysz | +2 | |||
4-oNS | Zuzanna Moszczyńska-Dominika Piesiewicz | CONSUS CARBON Kalisz | +2 | |||
5-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK Jaworzno | +2 | |||
17 | 4-oEW | Maciej Kalita-Michał Kalita | SPÓJNIA Warszawa | -2 | ||
1-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | MKS Przasnysz | -2 | |||
5-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SENIOR Katowice | -2 | |||
1-zEW | Sławomir Kutyła-Marian Tyrcz | POMTECH Zwoleń | -2 | |||
21 | 3-zNS | Wojciech Paszko-Stefan Skowron | SKOBUD Tarnobrzeg | -4 | ||
5-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | ENERGETYK Jaworzno | -4 | |||
23 | 6-zNS | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | AZS UW TG Warszawa | -5 | ||
24 | 8-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | Bridge24.pl 2 Warszawa | -6 | ||
25 | 7-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA Bielsko Biała | -7 | ||
2-oEW | Adam Krysa-Jacek Herman | PETROACTIV PIAST Skawina | -7 | |||
27 | 3-oEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD Tarnobrzeg | -8 | ||
4-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | SPÓJNIA Warszawa | -8 | |||
29 | 2-zEW | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | MKS MAZOVIA | -10 | ||
30 | 8-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 Warszawa | -16 | ||
31 | 7-oNS | Grażyna Busse-Sławomir Zawiślak | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -21 | ||
32 | 6-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | AZS UW TG Warszawa | -26 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |