BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zNS | Marek Cyrkiel-Adam Żarnowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +32 | 1 | |
2 | 8-oNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | MKS MAZOVIA | +31 | 2 | |
3 | 1-zEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA Bielsko Biała | +30 | 3 | |
4 | 6-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PETROACTIV PIAST Skawina | +21 | 4 | |
5 | 4-zNS | Krzysztof Kujawa-Bartosz Matras | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +20 | 5 | |
6 | 1-oEW | Sławomir Kutyła-Marian Tyrcz | POMTECH Zwoleń | +17 | 6 | |
7 | 7-zEW | Adam Harasimowicz-Paweł Jassem | MKS Przasnysz | +13 | 7 | |
8 | 3-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | MILO Kraków | +11 | 8 | |
9 | 5-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD Tarnobrzeg | +8 | 9 | |
10 | 7-oNS | Sławomir Czech-Rafał Niedzielski | MKS Przasnysz | +7 | 10 | |
11 | 4-oEW | Sławomir Olech-Sławomir Zawiślak | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +6 | 11 | |
12 | 2-oEW | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | Bridge24.pl 2 Warszawa | +5 | 12 | |
8-zNS | Maciej Superson-Krzysztof Żak | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | +5 | |||
14 | 6-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | ENERGETYK Jaworzno | +4 | ||
15 | 3-zNS | Maciej Rodzaj-Tomasz Stryszawski | MILO Kraków | +3 | ||
16 | 2-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | Bridge24.pl 2 Warszawa | +2 | ||
17 | 2-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | AZS UW TG Warszawa | -2 | ||
18 | 3-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SENIOR Katowice | -3 | ||
19 | 6-oNS | Adam Krysa-Jacek Herman | PETROACTIV PIAST Skawina | -4 | ||
20 | 8-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA | -5 | ||
2-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | AZS UW TG Warszawa | -5 | |||
22 | 4-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | SPÓJNIA Warszawa | -6 | ||
23 | 7-oEW | Paweł Klapper-Jerzy Ronke | CONSUS CARBON Kalisz | -7 | ||
24 | 5-oEW | Jakub Zawada-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -8 | ||
25 | 3-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SENIOR Katowice | -11 | ||
26 | 7-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Dominika Piesiewicz | CONSUS CARBON Kalisz | -13 | ||
27 | 1-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | KONSTANTA Bielsko Biała | -17 | ||
28 | 4-zEW | Michał Kalita-Igor Terszak | SPÓJNIA Warszawa | -20 | ||
29 | 6-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK Jaworzno | -21 | ||
30 | 1-zNS | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | -30 | ||
31 | 8-oEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | WINCOR NIXDORF CRACOVIA | -31 | ||
32 | 5-zEW | Wojciech Paszko-Stefan Skowron | SKOBUD Tarnobrzeg | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |