|
|
BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 1-zEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SFORA CIBORA Kraków | +23 | | 1 |
| 4-oNS | Adam Grobler-Jacek Stasica | TS WISŁA Kraków | +23 | | 2 |
3 | 8-zEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | Domwaluty.pl Warszawa | +22 | | 3 |
| 5-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | LESKOWIEC - BESKID | +22 | | 4 |
5 | 5-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | LESKOWIEC - BESKID | +17 | | 5 |
6 | 3-oEW | Jarosław Posłuszny-Andrzej Lubojemski | CZARNA PAPUGA | +16 | | 6 |
7 | 3-zEW | Marek Adamczyk-Tadeusz Garbacik | KETZ SUPER BOND | +14 | | 7 |
8 | 7-oNS | Stanisław Drobot-Marek Michalski | Dropol - Hotel Polski | +11 | | 8 |
9 | 4-zEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | +9 | | 9 |
10 | 8-oNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | Domwaluty.pl Warszawa | +8 | | 10 |
11 | 1-oEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | MPEC I Tarnów | +6 | | 11 |
| 6-oNS | Jan Sączawa-Andrzej Byzdra | SZLEMIK SAN I Nisko | +6 | | 12 |
13 | 7-zNS | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SKÓR-BUT Łęczna | +5 | | |
14 | 2-zEW | Kazimierz Chłobowski-Wiesław Skrzyszowski | DYKTATOR Kraków | +4 | | |
15 | 6-zEW | Stanisław Dziki-Wiesław Siek | SZLEMIK SAN I Nisko | +2 | | |
16 | 2-oNS | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | DYKTATOR Kraków | 0 | | |
| 2-oEW | Zygmunt Figura-Jan Zalewski | UKS OLIMP OLGUM Skaryszew | 0 | | |
18 | 6-zNS | Zdzisław Kubaj-Gabriel Raszka | FORTA Biłgoraj | -2 | | |
19 | 2-zNS | Iwona Krupińska-Janusz Wrześniak | UKS OLIMP OLGUM Skaryszew | -4 | | |
20 | 7-zEW | Robert Piechota-Bogdan Rojkowicz | Dropol - Hotel Polski | -5 | | |
21 | 6-oEW | Jarosław Ostrowski-Mieczysław Paczos | FORTA Biłgoraj | -6 | | |
| 1-oNS | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | SFORA CIBORA Kraków | -6 | | |
23 | 8-oEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | YAMIT Zamość | -8 | | |
24 | 4-zNS | Konrad Dobrzyniecki-Grzegorz Raźny | KIERY Głogoczów | -9 | | |
25 | 7-oEW | Jarosław Kaczorowski-Dariusz Koproń | SKÓR-BUT Łęczna | -11 | | |
26 | 3-zNS | Tomasz Kluz-Justyna Stachowiak | CZARNA PAPUGA | -14 | | |
27 | 3-oNS | Andrzej Dudzik-Kazimierz Dziadkowiec | KETZ SUPER BOND | -16 | | |
28 | 5-oNS | Mieczysław Szwarc-Piotr Kuciara | PIAST Kraków | -17 | | |
29 | 5-zEW | Marek Czerwonka-Jarosław Nowakowski | PIAST Kraków | -22 | | |
| 8-zNS | Grzegorz Rewer-Paweł Zaleski | YAMIT Zamość | -22 | | |
31 | 4-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | KIERY Głogoczów | -23 | | |
| 1-zNS | Tytus Bisping-Krzysztof Cetera | MPEC I Tarnów | -23 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-01-10 o 17:30, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |