INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
8-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-214-114-215-115-2
1Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE1.07216 +23 -9 +21+17+11 -2+23+39   -1
 Adam SuwikS: SPS CONSTRUCTION KIELCE1.07216 +23 -9 +21+17+11 -2+23+39   -1
3Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły0.98252 +20 +26-3 -11+31+1+25  -10+4+5 
4Łukasz BredeN: UKB KLEKS Szamotuły0.78312+5+20-11+26-3 -11+31+1+25-5+2-10+4+5 
5Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia0.66228 +8 +3+29+32  -11-150+6 -1+6+9
6Grzegorz DembińskiN: KTB Konin0.58192+8+1+12-4+38+1        +4-5
 Andrzej SyrekN: KTB Konin0.58192+8+1+12-4+38+1        +4-5
8Andrzej BunikowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk0.51204+23 -9-50+13+29+20  -25-9 +6 -3
 Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk0.51204+23 -9-50+13+29+20  -25-9 +6 -3
10Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa0.51240+38-8+9 +3+30  -5+20+6 -13 +26+2
 Jarosław StachN: BEZ SPONSORA Warszawa0.51240+38-8+9 +3+30  -5+20+6 -13 +26+2
12Arkadiusz MajcherS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.48180-2-7+17+14+8+12          
13Adam KrysaS: MTS Piast Skawina0.47264 +15+13+10 +22-20+11-4+5 -10 -4-6+29
14Marek TyranN: INWIT Pabianice0.47252+24+12+6+20  -20-22  +17-14+32-19-4 
 Ewa SobolewskaN: INWIT Pabianice0.47252+24+12+6+20  -20-22  +17-14+32-19-4 
16Przemysław PiotrowskiN: GORACO KS AZS Wratislavia0.44204 +8 +3+29+32  -11-15 +6-2-1+6+9
17Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław0.44228+110-7+28    -8+6-17+14+7-15  
18Wit KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.42206+11-3  +8-5  +26+15-36-17+23   
19Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.4239+4  +1-22-13-3 +24+19 -10+5 +10-7
20Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin0.4240 +14  -14+17+33-19-13 +5-32+26+5 +3
 Jerzy KullassN: KONTRA Koszalin0.4240 +14  -14+17+33-19-13 +5-32+26+5 +3
22Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.4180-2 +17+14+8+12          
23Jacek HermanS: MTS Piast Skawina0.36264 +15+13+10 +22-20+11-4+5 -10 -4-6+29
24Jakub KowalS: MTS Piast Skawina0.36276-4 -3 +31+10-1+33-11-4-8 +12 -11-1
25Jacek DmowskiN: BEZ SPONSORA Warszawa0.35240-1+14 +5-5-4+26+19-5  +15 -11-5+8
 Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa0.35240-1+14 +5-5-4+26+19-5  +15 -11-5+8
27Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.34252+16 +5-13+3   +3+27-5 +17+7-12-6
 Marek DaleckiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.34252+16 +5-13+3   +3+27-5 +17+7-12-6
29Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.28204+26+23-15-1-8-12-17+28 -27+11 +18-17+28-7
 Krzysztof BrudkaN: GRICON STARKA Poznań0.28204  +19-15+15-17 -7+1+3+2 -5-1+5 
31Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa0.28240  +14+21  -33+18 +4+5+12+37-4  
 Maciej DąbrowskiN: BEZ SPONSORA Warszawa0.28240  +14+21  -33+18 +4+5+12+37-4  
33Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.28216-1  +15+10 -9-13+17 +27+23 +27-5 
34Marek JeleniewskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0.28180+4-15  +12+14 -28-15+12      
 Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0.28180+4-15  +12+14 -28-15+12      
36Grzegorz RojewskiN: CHEMIK Bydgoszcz0.25264 -7+11 +36-38+20+22 -24+19-5-3 +1+8
 Krzysztof MielnikN: SDK Tczew0.25264-8+5+3-4 +38-12+11 -30+17+15+5 -3-3
38Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.25204      -2-11 +30+31+30+2+1+9-30
39Marek BlatS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.24218  +4-1  +20-33-3    -2-8+39
40Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.23192   +3 +8-15+10  -6 +38 +5-7
41Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina0.21216-23-23 +14+8     +6+1+41+13  
42Janusz MakarukS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.21192+2 +15+1-8+5  +15-12+5 +3-7+14+11
43Piotr MarcinowskiN: GORACO KS AZS Wratislavia0.2288+1-14+7  -13+3+13 +24-10+2+1+22+3+3
44Mirosław CichockiN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.2324-14+3+12-9-10-8-2-11+8+30+31+30+2+1+9-30
45Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.19276 +3 +12+22 -9+4+23+8-5+8-20+1+16+36
46Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR0.19192+9+3-17-12 +9+11+200+18 -23-15-9+12+26
47Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.18300+26+23-15-1-8-12-17 -3-27 +11+18 +28+23
48Robert ChmielakS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.18180       +28-3 +11+11 -17 +23
49Zbigniew GułaS: PONAR SILESIA0.17275 +5-5  -9-4+7+41+11+25+6-23+2+6-29
50Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.17230  +4-1  +20-33-3    -2-8+39
51Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS Szamotuły0.16180+4-13  +5+4+15 +14  -15   -2
52Marcin KrawczykS: MTS Piast Skawina0.15252-23-23 +14+8 -1+33-11-4+6 +41+13  
53Stefan KowalczykS: TB SILESIA II - Diamond0.14359+26-3+3+2+5+9+4-7+4-5+36+17-16-9-21-21
 Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond0.14359+26-3+3+2+5+9+4-7+4-5+36+17-16-9-21-21
55Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz0.13276 -7+11 +36-38+20+22-6-24 -5-3-4+1+8
 Paweł JassemN: ZOIM & FIORI Szczecin0.13276 +13-12+4+21 +7-2 +19-27 +3+4-3+7
57Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia0.13240+16+14 +9  -18 +6+45 +10 +7-10+20
 Grzegorz SupersonS: Diebold Nixdorf Cracovia0.13240+16+14 +9  -18 +6+45 +10 +7-10+20
59Kacper KacperskiS: Diebold Nixdorf Cracovia0.1240-14 +17 +22+3 0-41 +8-1+16+9  
 Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia0.1240-14 +17 +22+3 0-41 +8-1+16+9  
61Ireneusz GrynczewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.08251+4  +1-22-13-3-11 +19-26-10 -19+10 
62Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0.08216-30+5 -6-33  +2-26 -25-23 -13+27 
 Krzysztof KleinrokS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0.08216-30+5 -6-33  +2-26 -25-23 -13+27 
64Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz0.07228-29  +5+4  +22-6+15+19 +23-4-3 
65Roman OpalińskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.07204      -9+4+23+8-5+8-20+1+16+36
66Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.06300-1-7+9 +22+13-10+19+20+5+10+4-15-5+3+1
67Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.05252-28+16 +9-15 +12 +8-6 -6+30-5+28+15
68Tomasz KłysN: GRICON STARKA Poznań0.05276+14-3-1 +14 -7+2  +25+9-5+3-26-2
69Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań0.05336-11+2+19-15+15-17-24-7+1+3 -12-5-1+5-8
70Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.05300-14+3+5 -5-4-29 +8+14 +5+5-22-4+5
71Zdzisław BelingS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.04264+1+7-15-1+16   +24+2+3-19 +23-13+14
72Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond0.03359+38+16-23+2-1+8+30-8+11+4+12-17+2-7+5-27
 Leszek NiemiecS: TB SILESIA II - Diamond0.03359+38+16-23+2-1+8+30-8+11+4+12-17+2-7+5-27
74Ireneusz KowalczykS: PONAR SILESIA0.03240+5-8-6-4+1  +8-6-45+25+23-6-26+11 
75Paweł SiwińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.02300+29+7-19+15+21+17-3-13 -6-15 +2 +10+7
76Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.01264-9   -16-11+1-11 -13-12+17+6+26+10-20
77Anna KowalskaN: INWIT Pabianice0.01228-19 +16 -21+5 -22+5-20+19 +5-6 -1
 Jarosław PosłusznyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0.01228-16 -13-1 -21+18 +3+13  -41 -5+27
 Robert StolińskiN: INWIT Pabianice0.01228-19 +16 -21+5 -22+5-20+19 +5-6 -1
80Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna0288-26+3+13+1 -10-22-7 0+2+23+20+5-28-23
81Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.01276-4 -2-4 -9+24 -1+8 -23-23-10-5+7
82Mirosław MiłaszewskiN: GORACO KS AZS Wratislavia-0.02240-38 +7-280 +3+13 +24-10+2+1+22  
83Krzysztof KujawaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.02276 -17-3 -1 -11-20 -5-11-11+11 -1+24
84Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.03288+29+7-19 +21+17-3-13 -6-15 +2 +10+7
85Marek PietraszekS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-0.05300-1+3+9+12 +13-10+19+20+5+10+4-15-5+3+1
86Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA-0.05192+5-8-6-4+1  +8-6-45+25+23-6-26+11 
87Andrzej KokorykaS: SKÓR-BUT Łęczna-0.07264-26+3+13+1 -10-22-7 0+35-4  -28-23
88Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.07228 -17-3   -11-20 -5-11 +11   
89Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-0.1228-26+25-8-10-19-9+32+12 +53-23+3  +1-24
 Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-0.1228+7-5    +19-9-1 +4+13-37+4  
 Tomasz BuchnajzerN: KTB Konin-0.1228+7-5    +19-9-1 +4+13-37+4  
92Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.11216 -18+6+4 +7+9-4 -19 +4  +15-26
 Jan NadajS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.11216 -18+6+4 +7+9-4 -19 +4  +15-26
94Tomasz BartnickiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.14300+4-12 +3+10+8-15+10+18-3-6-15 -27+5-7
95Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-0.14240 +17-26+19-3-7-4-2 -11-6 -2 +8-39
 Marcin BojarskiS: Diebold Nixdorf Cracovia-0.14240 +17-26+19-3-7-4-2 -11-6 -2 +8-39
97Stanisław JanikN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.15228 +4+1+13+10-9  +13-7 +27-38+9 +2
98Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-0.15278-5+8+3-10 -9-2 0 +5-8-18+17+13-14
99Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-0.16336-11+19 -14+19+2+4-18+47-22-2+4+9+2-15+6
100Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-0.17252-16 -13-1 -21+40 -15-25-6-12+4 +21
101Marcin PędzińskiN: GRICON STARKA Poznań-0.18276-11+2 -13 +11-24 -18-31+2-12 +3 -8
102Rafał KoniecznyN: CHEMIK Bydgoszcz-0.19264+1-4+9-26 -12+14+22+11 -31-30+23+10 +23
103Henryk BrodawskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.19182-5+8+3-10 -9          
104Janusz GawęckiS: HOTEL SENATOR-0.2300 +19 -14 +2+4-18+47-22-2+4+9+2-15+6
105Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-0.2264 +18-21 -12-14+18 +3+13 -6-41 -5+27
106Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA-0.2203 +5-5  -9      -23+2+6-29
107Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.21192+14 +23-2 +9-4 -20 +26   -1+24
108Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-0.22216-7 +6 -4+12+9-15-8 +5 +5-3  
109Irena ChodorowskaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.25216-16-14 -2-11-9 +18-23-8 +10 -23+31 
 Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.25216-16-14 -2-11-9 +18-23-8 +10 -23+31 
111Adolf BocheńskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.26312+11-2+5-1-5-4-29-20-11+14-19+5+5-22-4+5
112Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-0.27288+14-3-1 +14 -7+2-18-31+25+9-5 -26-2
113Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-0.28264-38   -8-22+2-1-15 +2+23 -1 +7
114Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-0.28228 -1 -7-36+12 -15+11-14 -2 +1-6-9
115Witold TurantN: INWIT Pabianice-0.29240 -14 -3+7+9-14 +5-4 +17  -28-15
 Tomasz SpodenkiewiczN: INWIT Pabianice-0.29240 -14 -3+7+9-14 +5-4 +17  -28-15
117Zdzisław LaszczakS: Autostrada Eksploatacja &-0.3254 -5 -14+1-8-2-200-18+5-8 +17+13-14
118Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR-0.3276+9 -17-12  +11+200+18 -23-15-9+12+26
119Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-0.31204  -17-19  +3 -24 +25 -9-2-16-36
 Jacek CiechomskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-0.31204  -17-19  +3 -24 +25 -9-2-16-36
121Andrzej LubojemskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-0.32264 +18-21 -12-14+40 -15-25 -12+4 +21
122Jarosław KaczorowskiS: SKÓR-BUT Łęczna-0.32252-38   -8-22+2-1-15   +20-1 +7
123Wiesław ŻegilewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.32180       -11+14 0-2-26-13+4+1
124Sławomir KutyłaS: POMTECH Zwoleń-0.34228  -8-10-19-9+32+12 +53-23+3-17-7  
125Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.36264 +13-12+4+21 +7-2 +19-27 +3 -5+7
126Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.38252+23 -13 -5 -32-12-47+22-10-4-5+19-14-11
127Jarosław GąsiorowskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.45216+23 -13 -5 -32-12-47+22-10 -5  -11
128Marek AtalskiS: SKÓR-BUT Łęczna-0.48204 -16+21+6-31   -1-53+35-4+15+5-10 
129Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.48218 -5 -14+1-8 -20 -18 -4-18+19-14 
130Andrzej IwańskiS: HOTEL SENATOR-0.61180-11+3  +19+9    -35     
131Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.62216+1-4+9-26 -12  +11 -31-30 +10  
132Jakub JagodzińskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.69192+14 +23-2-1+9  -20   -3+7 -26
133Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-0.91204   +4-15-11-26-18 +6-4 -30 -26-7
 Jan ChmielewskiN: KONTRA Koszalin-0.91204   +4-15-11-26-18 +6-4 -30 -26-7
135Stanisław OwczarskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.93252-23 -12 -38+11 -11+14 0-2-26-13+4+1
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
8-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-214-114-215-115-2
1Dariusz ZarębskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz1.1872      +22+7        
 Tomasz PiątkowskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz1.1872      +22+7        
3Mariusz BartkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE1.06120+23 +26 +33      -3+15+9-3 
 Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE1.06120+23 +26 +33      -3+15+9-3 
5Lech ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz1.0248      +14  +15    -3+23
6Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia0.81156      +9+13+6 0 -2 +3+3
7Michał LewińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.884      -9-13+17 +27+23 +27-5 
8Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań0.7536                
9Bogumił WegnerN: TURBO FLY-BACK Wrocław0.73156+110-7+28            
10Rafał GardzielewskiN: ZOIM & FIORI Szczecin0.68120-5-20  -7-5          
11Aleksander KudN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.56156      +11-31 +31-5 +38-9+3-7
12Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin0.53168-5-20  -7-5 +7+12 +15-27    
13Maciej KalitaS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.5248                
 Krzysztof KobylińskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.5248                
15Łukasz GawełN: GORACO KS AZS Wratislavia0.4484      +9+13+6       
16Artur GułaS: PONAR SILESIA0.4168-23  +13+11+9-4+7+41+11+25+6   +1
17Maciej WierzbickiN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.34132      -9+15 +37+10     
 Mirosław BublewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.34132      -9+15 +37+10     
19Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.32156+1+7-15-1+16   +24+2+3-19 +23-13+14
20Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.3168+2 +15+1-8+5  +15-12+5 +3-7+14+11
21Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń0.28156 +25-4+1-4-2      -2-7-31+26
22Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.2472 -19+8+10            
 Adrian BakalarzS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.2472 -19+8+10            
24Paweł KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.2348+11-3  +8-5          
25Robert KaranowskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.22168-28+16 +9-15 +12 +8-6 -6+30-5+28+15
26Piotr TomczakN: SDK Tczew0.18168-8+5+3-4 +38  +11-14 -2 +1-6-9
 Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły0.18168+4-13  +5+4+15 +14  -15    
28Jerzy MichałekS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.17122        +26+15-36-17+23   
29Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.14168+30-5  -22-3+10-19-24 -3+19+2+7  
30Tadeusz KowalczewskiS: POMTECH Zwoleń0.13144  -4+1-4-2      -2-7-31+26
31Jan BorychowskiN: KTB Konin0.13132        -14-25 +32+13+11-9+30
 Bogdan ŚwiątekN: KTB Konin0.13132        -14-25 +32+13+11-9+30
33Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR0.1260  -9 +4           
34Ryszard SmejdaN: ZOIM & FIORI Szczecin0.1172       +7+12 +15-27 +4-3 
35Adam LonskiN: SDK Tczew0.1168      -12+11 -30+17+15+5 -3-3
 Piotr KoreckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.1168      +11-31-1+31-5-12-2-9  
 Jerzy StworzewiczS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.1168-9   -16-11+1-11 -13-12+17+6+26+10-20
 Jacek KokocińskiN: KTB Konin0.1168  +2+4+15-11+4-9 +17-5     
 Jerzy NowakN: KTB Konin0.1168  +2+4+15-11+4-9 +17-5     
40Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.0996+11-2+12-1            
41Ewelina WowkonowiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.0812       +1        
42Andrzej ŁagoszN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.07132 0-6-20+5           
 Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.07132 0-6-20+5           
44Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław0.0760-4+12-7-3            
45Adam MałeckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.0560+4-12  +10+4          
46Grzegorz GawronS: MTS Piast Skawina0.02168-4 -3 +31+10    -8+1+12 -11-1
47Piotr FraniewskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.01156      +2+11-12-8-2 -32 +26+7
 Jakub KasprzakN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.01156      +2+11-12-8-2 -32 +26+7
 Jacek LeśniczakN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.01156        +13-7 +27-38+9 +2
50Michał BłachS: PONAR SILESIA-0.02132-23  +13+11+9          
51Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.04168+30-5  -22-3          
52Rafał WowkonowiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.0424      -2+1        
53Piotr DobryszyckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.07132-4+12-7-3    -8+6-17+14+7-15  
54Andrzej WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.08168-4 -2-4 -9+24 -1+8 -23-23-10 +7
55Jacek ZalewskiN: GRICON STARKA Poznań-0.0824   -13 +11          
56Roman KierznowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.196                
57Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia-0.13156+1-14+7  -13          
58Andrzej JabłońskiN: KONTRA Koszalin-0.13168-24 -3+7    -17+7 -13 +13-13 
 Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-0.13168-24 -3+7    -17+7 -13 +13-13 
60Adam StrzeleckiS: POMTECH Zwoleń-0.16108-26      +20+150 -39  +1-24
61Piotr WowkonowiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.1712      -2         
62Włodzimierz MaryniowskiS: HOTEL SENATOR-0.1896  -9 +4     -35     
63Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły-0.1948+5 -11       -5+2    
64Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.2396    -10+9-4+9-14       
 Aleksander NowakowskiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.2396    -10+9-4+9-14       
66Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.25156 +4-14-21    +1-19 +12-5+19+13 
 Dariusz ChmielewskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.25156 +4-14-21    +1-19 +12-5+19+13 
68Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń-0.25120      +2 +1 -25     
 Jacek BorsS: POMTECH Zwoleń-0.25120      +2 +1 -25     
70Paweł ChindelewiczN: SDK Tczew-0.26132 -1 -7-36           
71Grzegorz Darkiewicz-MoniuszkoS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.27168      +10-19-24 -3+19+2+7  
 Jarosław BartosińskiN: SDK Tczew-0.27168-7 +6 -4 +9 -8 +5 +5-3  
73Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.29168-1+4+1+13 -9          
74Leszek FalkowskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.35144-29  +5+4           
75Zuzanna MoszczyńskaS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.3583                
 Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.3583                
77Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły-0.37108       -10 -17   +15-10-7
78Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.4144 -3   +11     -4-11   
79Zbigniew BorkowskiS: POMTECH Zwoleń-0.42156-4-23     +20+150 -39    
80Marcin PreisnerN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.4584        -1  -12-2 +3 
81Konrad WójcikN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.4648-11 -16             
82Janusz KościelnyN: UKB KLEKS Szamotuły-0.4896       -10 -17   +15-10-7
83Paweł PietrażyckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.48168-11 -16  +4  +18-3 -15 -27 -7
84Jerzy RonkeS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.560 -3   +11     -4-11   
85Cezary KomajdaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.53120      -4   +26-11-3+7 -26
86Artur PomarańskiN: KONTRA Koszalin-0.55108+19-12-6             
 Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-0.55108+19-12-6             
88Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-0.57108-4-23              
89Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.684 -4-5+1 -1          
 Marcin ZawadzkiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.684 -4-5+1 -1          
91Marek KrajewskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.672       -20-11 -19     
92Elżbieta CzekajN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.6156+28-16  -29-32          
 Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.6156+28-16  -29-32          
94Marian TyrczS: POMTECH Zwoleń-0.6172            -17-7  
95Dariusz LisieckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.64168    -21-17-19+9      -1-8
 Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.64168    -21-17-19+9      -1-8
97Marek BorewiczS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-0.68167 -25+15    -11+24 -26 +5-19  
98Piotr ŻurakowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.7536   -9-10-8          
99Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-0.79168 -16+21+6-31   -1-53  +15 -10 
100Jan KuczeraN: UKB KLEKS Szamotuły-0.79144  -9-5 -30    -17 -7  -2
101Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-0.85132  -9-5 -30    -17 -7   
102Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-0.9395 -25+15             
103Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia-1.0284-38 +7-280           
104Piotr MatkowskiS: PONAR SILESIA-1.08120      -30        +1
105Jacek SikoraN: ZOIM & FIORI Szczecin-1.1596                
106Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA-1.2108      -30         
107Mariusz KowalczykN: TURBO FLY-BACK Wrocław-1.23168         -37-19-17+10-4+3-23
 Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-1.23168         -37-19-17+10-4+3-23
109Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-1.29156-23 -12 -38+11          

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.