BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
14-oEWGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+38    1  
25-oEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+36    2  
314-zNSMariusz Bartkowski-Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+33    3  
416-oNSGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina+31    4  
53-oNSPrzemysław Piotrowski-Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+29    5  
610-oNSJacek Znamirowski-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+22    6  
 12-oNSKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia+22    7  
86-zEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+21    8  
 1-zEWPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin+21    9  
1011-oEWAndrzej Iwański-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR+19   10  
119-oEWZdzisław Beling-Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+16   11  
128-zEWKrzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+15   12  
 4-zNSJacek Kokociński-Jerzy NowakN: KTB Konin+15  
148-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+14  
1514-oEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+12  
1615-zEWMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA+11  
176-oNSStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+10  
 7-oNSTomasz Bartnicki-Adam MałeckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+10  
1910-zEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+8  
 9-zEWWit Klapper-Paweł KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała+8  
 16-zEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina+8  
221-oEWTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice+7  
232-zEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły+5  
 7-zEWAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+5  
 13-oNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+5  
2611-zNSWłodzimierz Maryniowski-Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR+4  
 5-zNSLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz+4  
282-oEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+3  
 12-zNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+3  
3015-oNSIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA+1  
 13-zNSZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &+1  
323-zNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk0  
 3-zEWMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia0  
3415-oEWJakub Jagodziński-Krzysztof KujawaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-1  
 13-zEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-1  
362-oNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły-3  
 12-zEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-3  
385-zEWJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-4  
 11-zEWTadeusz Kowalczewski-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń-4  
402-zNSJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-5  
 13-oEWJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-5  
 7-zNSAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-5  
431-oNSRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin-7  
4410-zNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-8  
 9-zNSJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-8  
 16-zNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-8  
476-oEWAleksander Nowakowski-Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław-10  
 7-oEWMirosław Cichocki-Piotr ŻurakowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-10  
4915-zNSIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-11  
5014-oNSAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-12  
518-oEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin-14  
524-zEWRobert Karanowski-Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-15  
 8-zNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-15  
549-oNSJerzy Stworzewicz-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała-16  
5511-oNSSławomir Kutyła-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-19  
561-zNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice-21  
 6-zNSDariusz Lisiecki-Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-21  
5810-oEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-22  
 12-oEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-22  
603-oEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-29  
6116-oEWMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-31  
6214-zEWKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-33  
635-oNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-36  
644-oNSStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-38  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.