BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
15-oNSKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew+38   13  
23-oNSPrzemysław Piotrowski-Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+32   14  
32-oEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+30   15  
416-zEWJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+22   16  
514-zNSAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+21   17  
68-oEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin+17   18  
 6-zEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+17   19  
814-oEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+14   20  
93-zNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk+13   21  
 10-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+13   22  
1110-zEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+12   23  
 5-zEWAleksander Kasprzak-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew+12   24  
139-oEWJerzy Olczyk-Jerzy RonkeS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+11  
 4-zEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.+11  
 8-zEWMarcin Pędziński-Jacek ZalewskiN: GRICON STARKA Poznań+11  
1616-oNSGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina+10  
1715-oNSMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA+9  
 1-zNSTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice+9  
 11-oEWAndrzej Iwański-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR+9  
 6-oEWAleksander Nowakowski-Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław+9  
 15-zNSJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+9  
 13-oNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+9  
237-zEWTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+8  
 13-zEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+8  
2512-zNSJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+7  
269-zNSJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+5  
 1-oEWAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice+5  
282-zEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły+4  
 7-oNSAdam Małecki-Paweł PietrażyckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+4  
3012-oNSKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia+3  
3111-zNSJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR+2  
324-oEWGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+1  
334-oNSMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-1  
3411-zEWTadeusz Kowalczewski-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń-2  
3512-oEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-3  
362-zNSJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-4  
 7-oEWAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-4  
389-zEWWit Klapper-Paweł KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała-5  
 1-oNSRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin-5  
4012-zEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-7  
4113-zNSZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &-8  
 7-zNSMirosław Cichocki-Piotr ŻurakowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-8  
4315-zEWZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA-9  
 13-oEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-9  
 11-oNSSławomir Kutyła-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-9  
 6-oNSStanisław Janik-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-9  
 1-zEWAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-9  
 15-oEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-9  
4916-oEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna-10  
504-zNSJacek Kokociński-Jerzy NowakN: KTB Konin-11  
 8-zNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-11  
 9-oNSJerzy Stworzewicz-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała-11  
5310-zNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-12  
 5-zNSRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-12  
5510-oEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-13  
 3-zEWPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia-13  
5714-oNSAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-14  
588-oNSKrzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-17  
 6-zNSDariusz Lisiecki-Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-17  
6014-zEWJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-21  
6116-zNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-22  
622-oNSJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-30  
633-oEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-32  
645-oEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz-38  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.