BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-zNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +53 | 13 | |
2 | 10-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +45 | 14 | |
3 | 5-oNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +37 | 15 | |
4 | 8-oNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +31 | 16 | |
5 | 6-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +30 | 17 | |
6 | 12-zEW | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +27 | 18 | |
7 | 3-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +25 | 19 | |
8 | 4-oNS | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +24 | 20 | |
9 | 13-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | S: Autostrada Eksploatacja & | +22 | 21 | |
10 | 1-oNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +20 | 22 | |
11 | 12-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +19 | 23 | |
2-oNS | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +19 | 24 | ||
13 | 13-oEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | +18 | ||
14 | 3-oEW | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +17 | ||
15 | 4-zNS | Maciej Łaniewski-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +15 | ||
9-oNS | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +15 | |||
17 | 6-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +14 | ||
18 | 9-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +13 | ||
19 | 14-zEW | Marek Jeleniewski-Lech Ohrysko | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +12 | ||
20 | 10-oNS | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | +11 | ||
21 | 2-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +8 | ||
15-zNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +8 | |||
23 | 7-oEW | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | +7 | ||
24 | 7-zNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | +6 | ||
5-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +6 | |||
26 | 11-oNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +5 | ||
15-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +5 | |||
28 | 11-zNS | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +4 | ||
1-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +4 | |||
30 | 8-zNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +3 | ||
31 | 14-oEW | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +2 | ||
32 | 16-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | 0 | ||
16-oEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | 0 | |||
34 | 14-oNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -2 | ||
35 | 8-zEW | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -3 | ||
36 | 11-zEW | Jakub Kowal-Marcin Krawczyk | S: MTS Piast Skawina | -4 | ||
1-zNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -4 | |||
38 | 11-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -5 | ||
15-oNS | Krzysztof Kujawa-Grzegorz Kułak | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -5 | |||
40 | 7-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -6 | ||
5-zEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -6 | |||
42 | 7-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -7 | ||
43 | 15-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -8 | ||
2-zNS | Piotr Franiewski-Jakub Kasprzak | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -8 | |||
45 | 10-oEW | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -11 | ||
46 | 14-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -12 | ||
47 | 9-zEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -13 | ||
48 | 6-zEW | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -14 | ||
49 | 4-zEW | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -15 | ||
9-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -15 | |||
51 | 3-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | -17 | ||
52 | 13-oNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -18 | ||
53 | 2-oEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -19 | ||
12-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -19 | |||
55 | 1-oEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -20 | ||
56 | 13-zNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -22 | ||
57 | 4-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -24 | ||
58 | 3-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | -25 | ||
59 | 12-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -27 | ||
60 | 6-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | -30 | ||
61 | 8-oEW | Robert Nowicki-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -31 | ||
62 | 5-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -37 | ||
63 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -45 | ||
64 | 16-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | -53 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |