BUTLER, RUNDA 3 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
114-oNSArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+34    1  
 13-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+34    2  
314-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+33    3  
410-oNSAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+28    4  
58-oEWGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+27    5  
63-oEWMichał Wittenbeck-Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+22    6  
 5-oEWRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin+22    7  
816-oNSIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+20    8  
 1-oNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice+20    9  
1011-oEWGrzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+17   10  
112-oNSStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+16   11  
125-zNSPaweł Jassem-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin+15   12  
1315-oNSTadeusz Kowalczewski-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń+14  
147-oEWAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk+13  
157-zNSPiotr Franiewski-Jakub KasprzakN: DARLES SANTERM Gdańsk+11  
 3-zEWTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+11  
179-zNSMarek Blat-Wit KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała+10  
1810-zEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+9  
194-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+8  
209-oNSHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+7  
 16-zEWRobert Chmielak-Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+7  
2211-zNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+6  
 1-zNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew+6  
 4-zNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+6  
258-zEWLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz+4  
2612-zEWJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR+3  
 12-oNSAndrzej Iwański-Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR+3  
286-oEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+2  
296-zEWRoman Kierznowski-Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex+1  
 15-zEWZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń+1  
 2-zEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+1  
3213-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond0  
 13-oNSZuzanna Moszczyńska-Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0  
346-zNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa-1  
 2-zNSMirosław Bublewicz-Maciej WierzbickiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-1  
 15-zNSMichał Błach-Ireneusz KowalczykS: PONAR SILESIA-1  
376-oNSMirosław Cichocki-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-2  
3812-zNSMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-3  
 12-oEWGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia-3  
408-zNSTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-4  
414-zEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-6  
 11-zEWKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-6  
 1-zEWTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-6  
4416-zNSJakub Kowal-Marcin KrawczykS: MTS Piast Skawina-7  
 9-oEWJerzy Michałek-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała-7  
464-oEWJanusz Kościelny-Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły-8  
4710-zNSAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna-9  
489-zEWJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-10  
497-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-11  
 3-zNSPiotr Marcinowski-Mirosław MiłaszewskiN: GORACO KS AZS Wratislavia-11  
517-oNSMariusz Kowalczyk-Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-13  
5215-oEWPiotr Matkowski-Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA-14  
535-zEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin-15  
542-oEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-16  
5511-oNSJakub Jagodziński-Cezary KomajdaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-17  
561-oEWJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-20  
 16-oEWJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina-20  
585-oNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-22  
 3-oNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-22  
608-oNSRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-27  
6110-oEWJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-28  
6214-zEWRoman Opaliński-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-33  
6314-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-34  
 13-zEWZdzisław Beling-Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-34  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.