BUTLER, RUNDA 3 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
114-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+36   13  
25-oEWRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin+31   14  
31-zEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+30   15  
47-oEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk+29   16  
55-zEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin+28   17  
 2-oNSStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+28   18  
713-oNSZuzanna Moszczyńska-Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+26   19  
86-zEWRoman Kierznowski-Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex+25   20  
910-oNSAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+24   21  
106-oNSAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+23   22  
113-zNSPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia+20   23  
123-oEWMichał Wittenbeck-Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+18   24  
 11-zNSJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+18  
148-oEWGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+16  
1516-oEWJakub Kowal-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+15  
1612-zEWJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR+13  
 11-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+13  
181-oNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice+11  
199-oNSHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+10  
204-zEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+9  
 15-zNSZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA+9  
 15-oNSTadeusz Kowalczewski-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń+9  
 12-oNSAndrzej Iwański-Włodzimierz MaryniowskiS: HOTEL SENATOR+9  
249-zEWZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &+6  
 2-zEWJacek Leśniczak-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+6  
 4-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+6  
2713-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+5  
 14-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+5  
297-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+4  
3010-zNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna+2  
 16-zEWMarek Borewicz-Ireneusz GrynczewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+2  
328-zNSTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin+1  
338-zEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz-1  
3416-zNSMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina-2  
 10-zEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-2  
367-zNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk-4  
3714-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-5  
 13-zEWZdzisław Beling-Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-5  
394-oEWŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły-6  
 9-zNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała-6  
 2-zNSZbigniew Przybylski-Wiesław ŻegilewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.-6  
4212-oEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-9  
 15-zEWZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-9  
 15-oEWPiotr Matkowski-Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA-9  
 4-zNSAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły-9  
469-oEWWit Klapper-Jerzy MichałekS: KONSTANTA Bielsko-Biała-10  
471-oEWAdam Lonski-Krzysztof MielnikN: SDK Tczew-11  
4811-oEWGrzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-13  
 12-zNSKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia-13  
5016-oNSRobert Chmielak-Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-15  
518-oNSRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-16  
5211-zEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-18  
 3-oNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-18  
543-zEWPiotr Korecki-Marcin PreisnerN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-20  
556-oEWJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-23  
5610-oEWMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-24  
576-zNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa-25  
5813-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-26  
595-zNSJacek Sikora-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-28  
 2-oEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-28  
617-oNSMariusz Kowalczyk-Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-29  
621-zNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-30  
635-oNSArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-31  
6414-zEWRoman Opaliński-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-36  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.