BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
17-zNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+42    1  
216-oEWJakub Kowal-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+35    2  
310-zNSAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+30    3  
46-zNSPiotr Marcinowski-Mirosław MiłaszewskiN: GORACO KS AZS Wratislavia+28    4  
54-oEWAdam Lonski-Krzysztof MielnikN: SDK Tczew+22    5  
65-zEWRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz+21    6  
714-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+20    7  
816-zEWZdzisław Beling-Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+18    8  
93-oNSAdolf Bocheński-Marek KrajewskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex+16    9  
 6-oEWPrzemysław Piotrowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia+16   10  
111-oNSEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+13   11  
 2-oEWAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+13   12  
135-oNSGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+12  
 12-zEWRoman Opaliński-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+12  
 12-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+12  
168-zEWMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa+11  
 14-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+11  
188-oEWPaweł Jassem-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin+9  
 9-zNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+9  
204-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+8  
 11-zNSJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &+8  
 13-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+8  
233-zEWMirosław Cichocki-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+7  
247-oNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk+5  
259-oEWCezary Komajda-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+4  
 2-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin+4  
 11-oEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+4  
2810-oEWJacek Ciechomski-Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+3  
2915-zEWAndrzej Iwański-Włodzimierz MaryniowskiS: HOTEL SENATOR+2  
 1-zEWTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice+2  
3113-zEWJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń+1  
 15-oEWPiotr Matkowski-Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA+1  
3313-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond-1  
 15-oNSStanisław Pająk-Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR-1  
3515-zNSMichał Błach-Ireneusz KowalczykS: PONAR SILESIA-2  
 1-zNSMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-2  
3710-oNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-3  
3811-oNSAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna-4  
 2-zNSPiotr Korecki-Marcin PreisnerN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-4  
 9-oNSJerzy Skwark-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała-4  
417-oEWJanusz Kościelny-Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły-5  
423-zNSJacek Leśniczak-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-7  
4313-oNSSławomir Kutyła-Marian TyrczS: POMTECH Zwoleń-8  
 11-zEWJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-8  
 4-zNSJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-8  
468-oNSJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa-9  
 9-zEWMarek Blat-Wit KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała-9  
4814-zEWMarek Borewicz-Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-11  
 8-zNSJacek Sikora-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-11  
505-oEWZbigniew Przybylski-Wiesław ŻegilewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.-12  
 12-oEWKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia-12  
 12-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia-12  
532-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-13  
 1-oEWTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-13  
553-oEWStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-16  
 6-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin-16  
5716-zNSMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina-18  
5814-oNSRobert Chmielak-Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-20  
595-zNSMirosław Bublewicz-Maciej WierzbickiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-21  
604-oNSMariusz Kowalczyk-Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-22  
616-zEWTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-28  
6210-zEWJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-30  
6316-oNSZuzanna Moszczyńska-Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-35  
647-zEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-42  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.