BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
112-zEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+38   13  
26-zNSMichał Wittenbeck-Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+37   14  
310-oNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+34   15  
415-zNSMichał Błach-Ireneusz KowalczykS: PONAR SILESIA+32   16  
53-zNSJacek Leśniczak-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+31   17  
611-oNSAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+29   18  
73-oNSMirosław Cichocki-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+28   19  
88-oNSJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+22   20  
 7-zNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+22   21  
1016-oNSZuzanna Moszczyńska-Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+21   22  
114-oEWAdam Lonski-Krzysztof MielnikN: SDK Tczew+20   23  
121-oNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice+19   24  
 10-zNSMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+19  
 2-zNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+19  
1516-zNSMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina+18  
 9-zEWWit Klapper-Jerzy MichałekS: KONSTANTA Bielsko-Biała+18  
174-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+15  
1814-oEWJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+10  
192-oNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin+9  
205-zEWRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz+8  
2112-oEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia+7  
2211-zNSZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &+5  
 5-oNSLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz+5  
 1-zNSMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+5  
2513-oNSSławomir Kutyła-Marian TyrczS: POMTECH Zwoleń+4  
268-zEWMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa+3  
 15-oEWZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA+3  
289-oEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+2  
 13-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+2  
307-oEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły+1  
 6-oEWPrzemysław Piotrowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia+1  
3214-zEWRobert Chmielak-Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0  
 14-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0  
347-oNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk-1  
 6-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin-1  
3613-zEWJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń-2  
 9-oNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała-2  
388-zNSJacek Sikora-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-3  
 15-oNSAndrzej Iwański-Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR-3  
4013-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-4  
4111-zEWJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-5  
 1-zEWTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-5  
 5-oEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-5  
4412-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-7  
455-zNSMirosław Bublewicz-Maciej WierzbickiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-8  
462-oEWTomasz Bartnicki-Paweł PietrażyckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-9  
4714-oNSIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-10  
484-zNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-15  
499-zNSCezary Komajda-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-18  
 16-zEWZdzisław Beling-Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-18  
511-oEWTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-19  
 10-zEWGrzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-19  
 2-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-19  
544-oNSMariusz Kowalczyk-Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-20  
5516-oEWJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina-21  
568-oEWPaweł Jassem-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-22  
 7-zEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-22  
583-oEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.-28  
5911-oEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-29  
603-zEWRoman Kierznowski-Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-31  
6115-zEWJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-32  
6210-oEWJacek Ciechomski-Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-34  
636-zEWTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-37  
6412-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia-38  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.