BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
110-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+44    1  
23-zNSJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa+40    2  
314-zNSJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń+39    3  
416-oNSJacek Herman-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina+36    4  
56-zEWPiotr Korecki-Aleksander KudN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+27    5  
 5-oEWJacek Kokociński-Jerzy NowakN: KTB Konin+27    6  
75-zNSTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin+25    7  
 2-zEWPiotr Marcinowski-Przemysław PiotrowskiN: GORACO KS AZS Wratislavia+25    8  
911-zNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna+22    9  
108-oEWAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+19   10  
 15-oEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+19   11  
129-oEWWit Klapper-Jerzy MichałekS: KONSTANTA Bielsko-Biała+18   12  
1314-oNSJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+17  
 8-zNSRoman Kierznowski-Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex+17  
159-zEWAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+14  
1613-oNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+13  
177-zEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+12  
 7-oEWDariusz Lisiecki-Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław+12  
1915-zEWZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA+11  
 13-zNSArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+11  
2116-zEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina+8  
 1-oNSJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły+8  
 2-oEWJacek Sikora-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin+8  
2412-oEWZdzisław Beling-Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+7  
2510-zEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+6  
261-zEWŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+4  
276-oEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+3  
 11-oEWMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna+3  
2912-zNSZuzanna Moszczyńska-Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+2  
 3-oEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+2  
314-zNSDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk0  
 4-oNSJarosław Bartosiński-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew0  
 4-zEWAdam Lonski-Krzysztof MielnikN: SDK Tczew0  
 4-oEWPiotr Franiewski-Jakub KasprzakN: DARLES SANTERM Gdańsk0  
3512-zEWKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia-2  
 3-oNSZbigniew Przybylski-Wiesław ŻegilewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.-2  
3711-oNSGrzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-3  
 6-oNSTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-3  
391-zNSTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-4  
4010-zNSJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-6  
4112-oNSMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-7  
422-oNSMichał Wittenbeck-Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia-8  
 1-oEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice-8  
 16-zNSJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-8  
4515-zNSRobert Chmielak-Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-11  
 13-zEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-11  
477-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-12  
 7-zNSBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-12  
4913-oEWRoman Opaliński-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-13  
509-zNSJerzy Skwark-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała-14  
518-zEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin-17  
 14-oEWSławomir Kutyła-Marian TyrczS: POMTECH Zwoleń-17  
539-oNSMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-18  
5415-oNSPiotr Matkowski-Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA-19  
 8-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-19  
5611-zEWMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-22  
575-zEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.-25  
 2-zNSPaweł Jassem-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-25  
595-oNSStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-27  
 6-zNSLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz-27  
6116-oEWAndrzej Iwański-Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR-36  
6214-zEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-39  
633-zEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-40  
6410-oEWZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &-44  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.