BUTLER, RUNDA 5 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
110-oEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+42   13  
22-oNSMichał Wittenbeck-Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+39   14  
36-zEWPiotr Korecki-Aleksander KudN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+32   15  
 15-oEWMarek Borewicz-Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+32   16  
511-oEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+31   17  
61-zEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły+26   18  
 5-oEWJacek Kokociński-Jerzy NowakN: KTB Konin+26   19  
810-zNSJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &+25   20  
97-zEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+24   21  
106-oEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+23   22  
1114-zEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+18   23  
1213-oEWRoman Opaliński-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+17   24  
1311-zEWJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+16  
 1-oEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+16  
153-oEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+15  
 16-oEWAndrzej Iwański-Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR+15  
 9-zNSMarek Blat-Wit KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała+15  
 8-oNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin+15  
1915-zNSRobert Chmielak-Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+12  
209-oEWJerzy Skwark-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała+10  
212-zNSPaweł Jassem-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin+8  
 12-zEWKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia+8  
233-zEWZbigniew Przybylski-Wiesław ŻegilewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.+7  
248-zNSRoman Kierznowski-Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex+5  
 5-zEWStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+5  
2612-oEWZdzisław Beling-Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+4  
 7-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+4  
2813-zEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+1  
 14-oEWSławomir Kutyła-Marian TyrczS: POMTECH Zwoleń+1  
 16-zEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina+1  
314-oNSJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew0  
 4-zNSDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk0  
 4-zEWAdam Lonski-Krzysztof MielnikN: SDK Tczew0  
 4-oEWPiotr Franiewski-Jakub KasprzakN: DARLES SANTERM Gdańsk0  
3513-zNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-1  
 14-oNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-1  
 16-zNSJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-1  
3812-oNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia-4  
 7-oEWMariusz Kowalczyk-Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-4  
408-zEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin-5  
 5-zNSTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-5  
423-zNSJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-7  
432-zEWPiotr Marcinowski-Przemysław PiotrowskiN: GORACO KS AZS Wratislavia-8  
 12-zNSZuzanna Moszczyńska-Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-8  
459-oNSMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-10  
4615-zEWZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA-12  
478-oEWAdolf Bocheński-Mirosław CichockiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-15  
 9-zEWAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-15  
 16-oNSJacek Herman-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina-15  
 3-oNSMirosław Bublewicz-Maciej WierzbickiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-15  
511-oNSJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-16  
 11-zNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-16  
5313-oNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond-17  
5414-zNSJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń-18  
556-oNSTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-23  
567-zNSDariusz Lisiecki-Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-24  
5710-zEWJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-25  
585-oNSPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.-26  
 1-zNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice-26  
6011-oNSGrzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-31  
6115-oNSPiotr Matkowski-Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA-32  
 6-zNSRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-32  
632-oEWJacek Sikora-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-39  
6410-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-42  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.