BUTLER, RUNDA 6 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
114-zEWJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &+24    1  
216-zNSJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+21    2  
35-zNSJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły+20    3  
 11-oEWAdam Strzelecki-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń+20    4  
 13-zEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+20    5  
61-oEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+19    6  
74-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin+18    7  
88-zEWTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin+17    8  
 3-zNSStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.+17    9  
1015-oNSMariusz Bartkowski-Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+16   10  
1110-zEWMaciej Kalita-Krzysztof KobylińskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+15   11  
 14-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+15   12  
1312-oEWKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia+13  
 13-oNSJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+13  
1516-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+11  
164-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin+10  
172-oEWKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew+9  
 3-oEWMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.+9  
1910-oNSZdzisław Beling-Janusz MakarukS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+8  
 6-zNSAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin+8  
219-oNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała+7  
 12-zEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+7  
236-oNSAleksander Nowakowski-Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław+5  
 1-zEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+5  
258-oEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk+4  
 11-zEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+4  
272-zNSJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew+3  
 5-oNSAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+3  
297-oNSGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+2  
 7-zEWRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz+2  
 9-zNSIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+2  
3215-zEWAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0  
 15-zNSZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA0  
349-zEWAdrian Bakalarz-Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała-2  
 7-zNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa-2  
 7-oEWJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-2  
375-oEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły-3  
 2-zEWAdam Małecki-Paweł PietrażyckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-3  
398-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin-4  
 11-zNSZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-4  
411-zNSTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-5  
 6-oEWPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-5  
439-oEWTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-7  
 12-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia-7  
456-zEWDariusz Lisiecki-Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-8  
 10-oEWMirosław Rafalski-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR-8  
472-oNSTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-9  
 3-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-9  
494-zNSMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia-10  
5016-oEWGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina-11  
5112-oNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-13  
 13-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-13  
5310-zNSJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-15  
 14-oNSHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-15  
5515-oEWMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA-16  
568-zNSDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-17  
 3-zEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-17  
584-oEWPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia-18  
591-oNSStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-19  
6011-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-20  
 5-zEWMirosław Cichocki-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-20  
 13-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond-20  
6316-zEWJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-21  
6414-zNSJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-24  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.