BUTLER, RUNDA 6 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
111-zNSZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń+30   13  
211-oNSJacek Znamirowski-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+28   14  
39-zEWAdrian Bakalarz-Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała+27   15  
43-zEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+23   16  
510-oEWJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR+19   17  
66-oEWRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin+16   18  
 15-oNSMariusz Bartkowski-Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+16   19  
 8-zEWTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin+16   20  
912-zEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+15   21  
1014-oNSHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+14   22  
112-zNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew+12   23  
 13-zEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+12   24  
1312-oNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna+10  
 3-oNSKrzysztof Brudka-Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań+10  
1516-zEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+9  
 5-oEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły+9  
 4-oEWPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia+9  
 1-zEWPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+9  
197-zNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa+8  
 7-oNSGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+8  
 15-zEWAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+8  
228-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+7  
 1-oEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+7  
 13-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+7  
2514-zEWZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &+6  
 9-oEWTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+6  
276-zNSAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin+5  
 10-zNSWłodzimierz Maryniowski-Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR+5  
 2-oNSTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+5  
304-zNSMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia+3  
3116-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+2  
325-zNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+1  
335-zEWMirosław Cichocki-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-1  
3416-oEWGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina-2  
354-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-3  
366-zEWDariusz Lisiecki-Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-5  
 2-oEWKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew-5  
 10-zEWMaciej Kalita-Krzysztof KobylińskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-5  
3914-zNSJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-6  
 9-oNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała-6  
4113-oNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-7  
 8-oEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-7  
 1-oNSStanisław Janik-Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-7  
4415-zNSIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA-8  
 7-oEWJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-8  
 7-zEWLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz-8  
474-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-9  
 16-zNSMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina-9  
 5-oNSAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-9  
 1-zNSTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-9  
513-oEWMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-10  
 12-oEWKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia-10  
5313-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond-12  
 2-zEWPaweł Pietrażycki-Konrad WójcikN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-12  
5514-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-14  
5612-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia-15  
578-zNSDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-16  
 15-oEWMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA-16  
 6-oNSAleksander Nowakowski-Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław-16  
6010-oNSZdzisław Beling-Janusz MakarukS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-19  
613-zNSRobert Karanowski-Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-23  
629-zNSMarek Borewicz-Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-27  
6311-oEWJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń-28  
6411-zEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-30  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.