BUTLER, RUNDA 7 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
17-oEWAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+40    1  
28-oNSPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew+39    2  
311-zEWWłodzimierz Maryniowski-Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR+35    3  
415-zEWJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna+29    4  
512-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia+24    5  
64-oNSRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin+23    6  
 10-zEWJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń+23    7  
816-oNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+22    8  
94-zNSMirosław Cichocki-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+21    9  
106-oEWKrzysztof Brudka-Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań+20   10  
115-zEWŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+17   11  
 14-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+17   12  
 7-zNSPaweł Pietrażycki-Konrad WójcikN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+17  
1410-oNSAdam Strzelecki-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń+16  
1513-zEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+15  
 8-zNSPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+15  
 3-zNSBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+15  
1811-oNSMirosław Rafalski-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR+13  
196-zNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+12  
201-zNSTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin+11  
212-zEWDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk+7  
 9-zEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+7  
2315-oEWIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA+6  
249-oEWJerzy Stworzewicz-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała+5  
 13-oNSJacek Ciechomski-Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+5  
 1-oEWGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+5  
2712-oNSZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &+4  
 5-oEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin+4  
292-oEWRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz+2  
303-oNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa+1  
 16-zNSMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina+1  
3214-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0  
 14-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0  
3416-zEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-1  
 3-oEWAleksander Nowakowski-Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław-1  
362-oNSElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-2  
375-oNSAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły-4  
 12-oEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-4  
399-oNSMarek Pietraszek-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-5  
 1-oNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice-5  
 13-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-5  
4215-oNSMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-6  
432-zNSLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz-7  
 9-zNSAdrian Bakalarz-Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała-7  
451-zEWTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-11  
466-zEWPrzemysław Piotrowski-Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia-12  
4711-oEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-13  
4813-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond-15  
 8-zEWJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-15  
 3-zEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa-15  
5110-oEWJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-16  
5214-zEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-17  
 7-zEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-17  
 5-zNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-17  
556-oNSMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia-20  
564-zEWPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-21  
5716-oEWJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina-22  
5810-zNSJerzy Olczyk-Jerzy RonkeS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-23  
 4-oEWAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-23  
6012-zEWJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-24  
6115-zNSZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA-29  
6211-zNSMarek Borewicz-Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-35  
638-oEWStanisław Janik-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-39  
647-oNSMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-40  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.