BUTLER, RUNDA 7 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
19-oEWJerzy Stworzewicz-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała+43   13  
214-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+34   14  
35-oEWJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin+33   15  
411-zNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+28   16  
52-oNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk+27   17  
61-oEWGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+23   18  
 10-zNSJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+23   19  
89-zNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała+22   20  
915-oEWIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA+21   21  
105-zEWŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+20   22  
1111-oEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+18   23  
123-zNSBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+14   24  
131-zEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+13  
 4-oNSPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin+13  
154-zEWAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin+11  
 8-oNSKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew+11  
1710-oEWZdzisław Beling-Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+8  
1812-zEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+7  
1913-oNSJacek Ciechomski-Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+6  
 16-oEWJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+6  
 3-oEWPiotr Dobryszycki-Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław+6  
2213-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+5  
 7-zEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.+5  
2416-zNSGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina+4  
 14-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+4  
 8-zNSPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+4  
276-zEWPrzemysław Piotrowski-Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+3  
 15-zNSMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA+3  
 2-zNSLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz+3  
307-oNSRobert Karanowski-Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.+2  
3112-oNSZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &+1  
326-oNSPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia0  
3312-oEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-1  
347-oEWTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-2  
3515-zEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna-3  
 6-oEWKrzysztof Brudka-Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań-3  
 6-zNSMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-3  
 2-zEWDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-3  
3916-zEWJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-4  
 8-zEWAleksander Kasprzak-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-4  
 14-oEWJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-4  
4213-zEWMariusz Bartkowski-Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-5  
 7-zNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-5  
443-oNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa-6  
 13-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-6  
 16-oNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-6  
4712-zNSKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia-7  
4810-oNSZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-8  
494-zNSMirosław Cichocki-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-11  
 8-oEWAdam Kozłowski-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-11  
514-oEWAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-13  
 1-zNSTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-13  
533-zEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa-14  
5411-oNSJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-18  
555-zNSJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-20  
5615-oNSMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-21  
579-zEWJakub Zawada-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-22  
581-oNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice-23  
 10-zEWJacek Bors-Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń-23  
602-oEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz-27  
6111-zEWWłodzimierz Maryniowski-Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR-28  
625-oNSJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-33  
6314-zEWJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-34  
649-oNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-43  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-04 o 22:56, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.