BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
17-zEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+38    1  
 13-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+38    2  
314-zEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+30    3  
44-zNSPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+29    4  
56-zEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk+28    5  
613-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+26    6  
 10-oNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+26    7  
81-oEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+24    8  
96-oNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk+23    9  
 15-zEWJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &+23   10  
 16-oNSMariusz Bartkowski-Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+23   11  
121-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin+19   12  
1314-oNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+16  
 12-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia+16  
1512-oNSJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+14  
 2-zNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań+14  
179-zEWWit Klapper-Paweł KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała+11  
 3-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+11  
 2-oNSAdolf Bocheński-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+11  
209-oEWMirosław Rafalski-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR+9  
215-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+8  
225-zEWTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin+7  
238-oEWŁukasz Brede-Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły+5  
 15-oEWIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA+5  
2510-zEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+4  
 16-zEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+4  
 8-zNSAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły+4  
 3-oEWTomasz Bartnicki-Adam MałeckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+4  
2911-oNSJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+2  
304-oNSRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz+1  
 11-zEWZdzisław Beling-Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+1  
 7-oEWPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia+1  
3311-zNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-1  
 4-oEWAdam Kozłowski-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-1  
 7-oNSJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa-1  
3611-oEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-2  
373-oNSPiotr Dobryszycki-Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-4  
 8-zEWAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-4  
 16-zNSGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina-4  
 10-zNSZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-4  
418-oNSRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin-5  
 15-oNSHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-5  
435-zNSJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-7  
445-oEWKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew-8  
459-oNSJerzy Stworzewicz-Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała-9  
463-zNSPaweł Pietrażycki-Konrad WójcikN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-11  
 9-zNSAndrzej Iwański-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-11  
 2-oEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-11  
492-zEWMirosław Cichocki-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-14  
 12-oEWKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia-14  
5112-zEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-16  
 14-oEWJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-16  
531-zNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice-19  
5416-oEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina-23  
 6-oEWStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-23  
 15-zNSMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA-23  
571-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-24  
5813-zEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna-26  
 10-oEWAdam Strzelecki-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-26  
606-zNSRobert Karanowski-Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-28  
614-zEWLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz-29  
6214-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-30  
637-zNSMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia-38  
 13-oNSJarosław Kaczorowski-Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-38  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.